Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdeztem, de azóta semmi.
nem tudom kérdezd meg.
A méretekkel hogy állunk? Csak 54-es van nekik?
Értem, én bízok a keverőben, a srác azt mondta, hogy ette az olajat meg nagyon füstölt... Majd lesz valahogy először menjen végre! Gondolom azért nem indul...
meg hogy ,hogy válik be.sokan leszólják az olcsó dugót.de egy a lényeg hogy a kenést megkapja,akkor semmi baja nem lesz.az apriliából álltalában azonnal kikötöm az olajzást,mert az szar.kevés olajat ad.álltalában ha nincs itthon verseny olajam.már rég nem vettem olyat.stihl olajat használok.5 liter benzinhez 1,5 dl. még soha nem volt egy motoromnak se baja.pedig szoktam neki rátani amit bír.nálam ez bevált és mindig így csinálom akár ki akármit mondhat.
És csak ez az egy méretük van? Nem tudom még mekkora kellene, előtte fúrnánk is... http://www.robogoalkatreszbolt...
apriliába még nem (épp most várom)de pl:yamaha tdr 125-be igen .és semmi bajom nem volt vele.
Arra lennék még kíváncsi, hogy te vettél e már ilyet és hogy hogy vált be?
Köszönöm, még meggondolom mi lesz a gép sorsa... Üdv
Üdv.! Rotax 123-as komplett tömítésszett eladó! Ára 3000Ft. Kérésre mailben képet küldök!
mit tud? hát csak egyszerűen dugattyúskodni.mást nem nagyon.de itt az e-mail címe az illetőnek. motor@t-online.hu ide írj ha kell.kb 10 nap alatt meg küldi.
Szia! AZ jó lenne, köszönöm! Annyiért mit tud? Jó amúgy? Üdv; Zoli
zsír új dugószettet lehet venni 6000ft+posta.megadom a címet ha kell.
hivj fel:
06307316232
heló akor mi kel nekde?
40+ 15 be?
bocsi de nem emlékszek rád
a hengerszet kel?
dugóstol mindenestöl 55-be?
Köszönöm, most kihagyom, csak kérdeztem...
szia engem érdekelne
a multkori csomag nem érkezett meg. feladtad?
ha még nem akkor a hengerszettel kérlek add fel.
szval 40+15
köszi
heló ugy adom hogy komplet henger dugó nélkül!
20!
vagy dugóval ! 40 ezer
ne sok km van a dugóba
Szia! A henger szettben volna? Mert nekem kiment a kompresszió és itt egy jó motor, ami nem megy... Mit adnál mennyibe? Üdv; Zoli
sziasztok eladó 1 rotax 123-as gyári henger!
és 1 lendkerék meg 1 sem amal gyujtás alaplap!
olcson!jo!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232

oks, köszi. azt meg tudom mérni elvileg csak holnaptól megint suli
figy ezt így nem lehet.
le kell mérni fesz.szabályzó előtti és utáni feszültségeket különböző fordulatszámokon csak ez után tud bárki is segíteni neked
akkor mi lehet az oka annak h nem tölt vissza az akksi? egyik este mentem lámpával vagy 2órácskát és mikor megálltam nem tekert az önindító, mert lemerült az akksi
jól van bekötve