Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A képen látható Rotax123-as blokk eladó, kitünő állapotú ára:25000Ft
Eladó!

Pegaso műszerfal 5ezer ft
jah és még 1 vmi kilóméer óra spirál hajtó ami aképen a jobb oldalon látható ojan ven e valakinek mert az enyémnek az 1ik hajtója meg van ami a keréken van amásik a ami aházba van az hiányzik
A távtartóknak így kell lenniük?
Rotax 122 es henger kevesett futot 54mm es furat 400 km es vertex dugóval ELADÓ!
sziasztok!ért valaki a power beállításához?mekkora bowden kell és mennyire kell állítani?egy kis henger alakua behuző rész amin van egy kétszálu vezetéka másik végéről megy a bowden ami egy lapos íves nyelvet kell huzzon.köszi ha tudtok segíteni.
Szívesen!Örülök ha segíthettem!
Köszi az infót. Remélem nemsokára sor kerül rá.
A festéket ők tudják szabályozni milyen vastagon vigyék fel!Én is olyan festéket választottam ami alapból is vastag!Olyan fényes mint a zománc festék!Szerintem könnyebb is tisztítani mint a hagyományos festéket!
Eladó Aprilia Pegas 125 bontott alkatrészek. Rotax 123-as blokk alkatrészei is. Ha érdekel valami, keress fel bátran:

email: bzoltan94@gmail.com
tel: 0670-6076818
Szia! Na erre is kíváncsi voltam. Voltam bent valamelyik nap a szinterezőknél, azt mondták így láttanlanba, hogy 3-5000Ft körül meg lenne, amit akarok, csak fémtisztán vigyem a felületet. De ők nem homokszórnak. Megkérdeztem, hogy szerinte az mennyi, azt mondta, kb. 6000Ft körül leszórnák biztosan, de attól is függ, mennyire van rajta... Mit gondolsz? Meg tudom őket kérni, hogy vastagabban vigyék fel a festéket, vagy arra csak 1 mód van? Minél erősebbet szeretnék, úgy gondolom ekez alapján 10körül meglenne, ami tökéletes ár szerintem, amennyiben tényleg olyan erős is, mint amilyennek gondolom. Ha jól tudom, nem lehet, olyan fényesre mint a sima festést, de ha bírja, akkor jó lesz. Na meg ha tisztán tartom szép az. Köszi a segítséget, ha kell valami, keress! :D Üdv
Ha jól tudom ahol én csináltattam a homokfújást 6000ft/Óra!15 perc alatt megvolt a váz,kormány,stender,hátsó villa,2db lábtartó.
A szinter pedig ezzel a speciális fekete festékkel 4000ft lett volna!
Nekem egy kocka sörömbe meg egy baráti szívességbe került!
Nekem szinte semmibe nem került,mert ismerősök megcsinálták mivel ezzel foglalkoznak!Én úgy gondolom,hogyha a váz le van homokfújva vagy szemcseszórva és fémtiszta a felület,a szinter jobb mint a festés!
Ez ugye egy por alapú festék amit kemencében égetnek rá!Ha jól megcsinálják nem jön le olyan könnyen!
Csak 3db van és mind eredeti. Tökéletes állapotban, vezetékekkel, kompletten: 1500Ft/db.
Én most gondolkodok az MTX vázának szinterezésében. Mennyibe fájt összesen a váz festése? Érdemes megcsinálni? Jól fenn marad? Üdv
Index?Nem muszáj eredeti legyen!
Szia! Tankom van, ha kell 4000Ft. Üdv; Zoli

UI: Önindító meg szerintem van szomszédomnak, az elvileg olyan 5körül van...
Szerintetek menyit lehet kérni egy 91-es 125-ös teljesen felújított(váz homokfújva,leszinterezve,minden csavar,csapágy,szimering,gázbovden cserélve,idomok újra festve)Pegasoért?
Teljesen csili vili!2012-ig műszaki!18000 pár száz kilóméterrel.Egyedi saválló kipuffogó!
Értem, sok sikert. Ha kell bármilyen alkatrész, engem keress! Van sok alkatrészem...
Nem!Szerintem ez egy reális ár!Én is ilyenre gondoltam,csak a kocka lámpás nekem jobban tetszik!
Értem. Miért, amúgy sokallnád?
Hali!Bocs,de én kocka lámpás fejidomot keresek lámpával,reális áron!
Bocs!
Szia! Nekem van körlámpás fejidomom, lámpával is. Fejidom, lámpával, és a posta árával együtt: 10.000Ft. Várom válaszod, üdv; Zoli!

Ezek az én hirdetéseim: Fejidom, Lámpa
Most nézegetem az ilyen motorokat és szeretném azok véleményét akinek ilyenje van hogy milyen motor is.
Hali!már kérdeztem de nem jött válasz senkitől mégegyszer megprobálom hátha tud segíteni v-ki.Hogy tudom beállítani jól a power bovdenjét hogy eleget huzzon a nyelven és visszazárjon annyira ahogy kell?Mennyit kell huzzon rajta ?Nem csináltam ilyet soha de elszakadt a bovdenom csináltam másikat de nem tudom mennyire kell állítani mert a másikat amikor kivettem nem tudom teljesen be volt-e tolva a nyelv szárába vagy csak valamennyit.Kérlek segítsetek ha tudtok köszi elöre is.