Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

28-as karbiba 120-130 körülit szoktunk rakni, kicsit sokkalom a fogyasztásod, itt az eggyik helybélinek a pegaso-ja 4-4,5L-er eljárkál kényelmesen!
na az nekem is jo lene!
mi érdekel?
kuplung?
jo rendben de most várjál mert mármeg hozni akarok 1 sport prot bontani
de tuti hogy kel majd szerintem!
hát 28-as karbival mész azért eszik olyn keveset!
vegyél rá 1 nagyobbat megugrik a teljesitmény is!
nekem ha jol emlékszek 120 vagy 140-es főfuvóka volt a 28-asba
Látom vannak alkatrészeid!Neked jó lenne úgy is,hogy 15000 értékben alkatrészre cseréljük?
Nem azért tartom enyire!Mindegy oda adom 15-ér ha kell!
Most az enyém bejáratás után beállt olyan 6-7 l közé!Az jó fogyasztás?Néha úgy érzem mintha sok benzint kapna,mert harmadikban még húz rendesen negyedikben pedig lehörög,visszaesik a fordulat!Lehet,hogy a fuvókákat ki kellene cserélnem?Vagy tudja valaki,hogy a 28-as karbiba mekkora fuvokák vannak?
Az enyémen is 160-as polini henger volt nem ez amit el akarik adni,ezt ahoz kerestem(Vettem),és az biza megette a 9-10-et 100-on!Meg aztán meg is égettem a hengert,dugót pedig erősebb keveréket is használtam!A szerelők(Aprilia&Yamaha) azt mondták,hogy a 160-as hengerhez már jó lett volna egy nagyobb karbi,egy gyújtás beállítás,meg egy jobb kipuffogó rendszer.Én nem tudom ez így van-e valóban én nem kockáztattam mégegyszer inkább kerestem rá egy eredetit.Meg azt is mondták,hogy ezen a mocin 125-höz van beállítva,kitalálva minden,nem véletlen tették rá azt!Ezért akarom eladni a hengert!Talán ha meg lenne szüntetve a külön olajzás és mondjuk 50-es keveréket tankolnánk bele nem sülne meg a henger!Nem tudom!
ahan
hát én ijet sajna nem tapasztaltam akor nem adtam volna el rola
mongyk az enyém elégé pörgetve gyilkolászba volt a városba
király
Haveromnak 160as pollinivel lement 4,5re(bár ő csak tötymörög vele), gyári hengerrel ugyan úgy használva 5...
értem
ahan
mindegy de akor is nő a fogyasztás tapasztaltam
el elégé szépen
ajjjjjjjjjj de értetlen vagy .
Nah, leírom még1x, legeslegeslegeslegtisztábban:
-nem én árulom a hengerszetett
-nekem is pegasom van, 160as polini szettel
-nem ragadt meg
-nyáron kapott új polini dugószettet

érteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem?
nameg most néztem a képidet ott van hgy feujitás és ahogy nézem ez 1 polini henger mert vékogy a hengernek a fala!
de nem bisztos bocsi ha tévetem de szerintem az
szerintem összekeversz a másik sráccal nem daytona1 vagyok, nem én akarom eladni a hengert. nekem is 160as polini van és marad is rajta, hibátlan henger, 2-300km-es polini dugattyúszettel
ja jolvan járatosan de enek ha a polininek huzogatod az szeret zabálni főkép azért takaritotam le a motorol!
azért gondolom hogy te ragasztotad emg mert ha neked még nem volt polinid akor azonal reflekszböl megcsináltatnád és rátend!
tudom magamrol amikot vetem a motrt azt is néztem 1 főnek hogy 160-as polini legyen hozá vagy rajta
csak nem érte meg rajta hagyni nekem legalábbbis
elmentem iskolába puf majdnem 1 tank benzin
amikor cibáltam neki
mongyuk jol gyorsult nem mondom de a végén szinte semit nem dobott
micsoda? megragasztottam a hengert? ezt honnan veszed? lemértem még nyáron/ősz elején a fogyasztást, igaz még járatós a motor, 80 körüli átlagtempóval 4,3l/100km
micsoda?
hát komám evet a polinivel olyn 8-10 litert!
hát ott elégé nagy baj volt ha nem evet egyáltalán semivel többet!
azért ragasztotad meg a henget mert szegény volt a keveréked!
és igy tulmelegedet merta benzin is hüti a hengert
minek vettél rá 25ös szettet? a 160as polinival alul használhatóbb a motor és a fogyasztása sem nő
figyelj ha anyira jo len akor meghonoltatnáfd te!
figyelj engem is szivatak 1 szer meg ezekszerint téged is megszivatak aval a hegerel
én az enyémet whörstek dugoval adtam el!
most ha téged megszivatnak 1 drága dologal atol fügetlenül nem kel mindet olyn drágára tartanod!
Én a nyáron vettem az enyémre 125-ös használt hengerszettet 45 rugóért,ráadásul a dugó bizonytalan eredetűnek látszott így azt is vennem kellett hozzá(25 000).Akkor ez miért drága?Meg kell honoltatni(2000-3000 között megcsinálják,megkérdeztem)25-30000-ért lehet dugót venni hozzá!
Szerintem ez egy reális ár !
1 szet nem kerő
roszul irtam
ez igy van amugy én 2 jo poini szetet hengerel meg mindenel együtt 40 be adtam el ugy hogy jo volt a henger meg a dugóba is vagy 2000 km volti