Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia. neked a pega első sárvédő megvan még? ára?
hali. első sárvédő megvan? ára?
sziasztok !
valakit nem érdkelene rotax 123-as alkatrészek?
van minden!
hengerszet,gyujtások ,trafó,főtengej, váltók,vlokfelek,deknik,kuplung,léptetővila,fogaskerekek,minden van ami blokakatrész ja és van még feszabályzóm is trafóm is!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Eladó a képen látható norm. állapotú müszerfal. 125ccm pegasoról származik. ára:4000ft
Oks, de ha veszek, akkor digitális kmórát veszek az biztos egész jó áron lehet már venni jókat.
ok.nekem 8. en szeretem tudni menyivel megyek es menyit porog a gep alattam. :) hgy ne csak a hangra es a szememre tamaszkodjak... ha meggondolod magad nekem van km es fordszammero spiral is.
Hello!
Köszönöm az ajánlatot, de az nem olyan fontos számomra. Kmspirál meg ford.számmérő spirálom nincs, de eddig is meg voltam nélküle és már nem is akarok alkatrészre max. 4-5ezret költeni.
hello

nekem van kilometeroraspiralom ha gondolod.ha erdekelj szolj.
Oks felvettelek!
OK az jó lesz. Lásd a profilomban...
Csak az egyik dugó van meg, ha kell több minden is, az ajándék lesz. xD Csak a fordulatszám-mérő spirál van meg, természetesen gyári... Az árakról lehetne később? Szedjük össze, hogy mi érdekel, és szerintem egy együttes árat mondok, mert minden attól függ... Ha érted.
1 index kell. Semmi gond, nincs harag. Felveszlek msn-re, ott jobban meg tudnánk dumálni, mit szólsz hozzá?
Hoppá! Még valami! A váz két oldalán is van két fekete műanyag dugó! Az is jöhet majd! Spirálokat meg fék-és kuplungkart mennyiért vesztegeted?
Értem. 1db index kellene csak? A karbi alját külön nem adnám el, ha nem haragszol meg érte...
Gondoltam rá én is amúgy De legalább abba ne lehessen belekötni. Párszor elviszem bnőmet motorozni...bírja ki lábtartó nélkül az most nem fér bele a keretbe szerintem (mármint a lábtartó )
Feladom.
Azok a dugók nálad is elég selejtesek már úgy látom, de mindegy jó az nekem, picit fbs-sel körbekenem a biztonság kedvéért és nem fog ereszteni az tuti. Index jó, csak az se legyen törött, meg működjön karbinak az alja kellene még, mert azt az előző tulajok eltörték úgy látom, és vhogy össze van barkácsolva, hogy ne eresszen. Hirtelen ennyi jutott most eszembe. Ha ezeket félretennéd megköszönném, mert több mint valószínű, hogy postázhatod majd . Legkésőbb karácsonyra itt legyenek úgy időzítek . További szép estét!
István
Ezeket valamiért nem rakta fel.
Megnéztem a motorodat, és nincs rajta hátsó lábtartó... Hallod?! Nagyon gáz úgy a motorod... Nem hogy vennél tőlem egy párt?!
Szia! Nézz szét, ez mind az én cuccom, de még majdnem egy egész komplett Pegasom van, szóval van alkatrész bőven. Pár kép mellékelve. Ha érdekel a dugó, kiveszem és úgyis kaphatsz képet. Valami árat kitalálunk a cuccokra. Ja és egy egész szett tökéletes indexem is van ha érdekel. Üdv; Zoli

http://www.vatera.hu/listings/...
Hello!
Bizniszeljünk csak meg egy indexet meg a képen bekarikázott 2 műanyag fost már vagy másfél hónapja áll a motor, mert nem találtam sehol hozzá. Persze csak akkor kell, ha nincs össze-vissza sarkazva, kilyukadva és még tudom használni. Meg még a héten gondolkodom, hátha kell még valami
Hibátlan Rotax 123 as blokk eladó 50e Iá.. elérhetőség az adatlapon!
Sziasztok! Eladó Honda MBX MTX, Aprilia Pegaso 125 alkatrészek! A Pegaso nagyja megvan még, sokkal több cuccom van hozzá, mint ami meg van hirdetve, elérhetőségek a profilomban! Nézzetek szét! Üdv; Zoli

http://www.vatera.hu/listings/...
sziasztok !
van pár aprilia af1 rs alatrészem!
(blok) rotax 123-as van 1 bontva meg van 1 felujitott blokom!
a felujitotba az öszes csapágy cserés volt 20 ezzer forintos hajtókar van bene!200 km-es!az öszes csapágyal együt!
a másikbaol mindenn eladó%!
ami a blokba van!
pl:váltó,kiegyenlitő tengej,tengejek blokfelek, lendkerék alaplap,hengerstet, gyári! 1 főtengee is van olcson!
stb.
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
HA érdekel nekem van jó állapotú 34-es dellortom komletten 10eft.
Üdv