Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát az se egy útólsó... de hát na csak egy R6 mi más lenne
Inkább szép gép...
Itt egy szép kép
JP moto YTZ10 motoraksi is eladó, 1 napot használtam. 6000 HUF. Ha valakit érdekel.
Már megoldódott, de köszi azért!
akkor gondolom nem lesz olcsó buli
Van hozzá alkatrészem. Csörögj ha érdekel!
Csúsztam vele. Eléggé lebontotta a jobb oldalát.
Nekem nincs, de azért kíváncsi lennék, hogy mi történt a tieddel, vagy miért kell?
Hali!

06 R6R-hez keresek kiegyenlítő tartályt. Ha esetleg valakinek van elfekvőben...
Eladó egy Nissin Radiális fõfékhenger + alkatrészekkel és 5.1-es fékolajjal. Esetleg érdekel érdeklődjél.
Sziasztok!

Keresek 2004-es Yamaha R6-hoz fejidomot, olyan is jó ami javításra szorul. A szine lényegtelen és ha lehet, ne csillagászati árakon.
Miskolcon mostanában tuti nem járok, de ha egy fényképet tudnál mutatni a hajlásról és postázni tudod, akkor lehet hogy kellene!
Köszi. Közben felhivtam egy bontót, azt mondta eltérőek a felfogatási pontok az első szériás sárvédőjén. UKB
Szia! Nekem van 1, de szerintem kicsit hajlott én azért cseréltem le. Ha gondolod miskolcon meg tudom mutatni.

Üdv
sztem ugyan az... túl magas volt a gumi profilja? :D
Helló Hölgyek/Urak!

Jól sikerült a tegnapi HRing, így most keresek 2003-as R6-ra bal kormánycsutkát. Kapcsolók,markolat,kuplung nem kellenek, elég lenne csak a cső, vagy cső+konzol.

Ha van valakinek otthon elfekvőben, kérem jelezze!
Motorozzatok helyettem is!
Esetleg azt tudja valaki, hogy az első szériás (99-02) sárvédő jó-e a 03-ra? Még egyik sem forditott első villás.
Köszi.
Sziasztok,
2003-2005 R6-hoz keresek első sárvédőt. Ha valakinek van eladó, kérem jelezze.
Köszi.
ukb
Keresek r6(r6r) vázat 06203114528
Szedd le az ülést, felkapcsolt lámpánál mozgasd meg kicsit a vezetékeket, reléket, próbálj összefüggést keresni. Valószínűleg negatív-at nem kap a lámpa. Esetleg a csatlakozót is megnézheted. Valahol a farokidomban van.
sziasztok! segítségre lenne szükségem! nem tudom mi okból de 1 ik pillanatról a másikra nem működik a hátsó lámpa világításom és az irányjelzők sem...elég bosszantó mert holnap után viszem műszakira és meg kellene oldanom addig...aki tud segítsen h mit hogy hova...
Sziasztok!
A segítségetekre lenne szükségem!
Egyik barátom elkottázta a dolgokat, és kicsit fénytöréses lett a motorja!
2003 év végi R6-ról lenne szó!
Szükségem volna az alábbiakra:
- bal oldali kormánycsutka
- bal oldali első lábtartó
- bal oldali dekni
- faridom
- hátsó lámpa
Ha valamelyikőtöknek van ilyen bontott alkatrésze, akkor kérem jelezze itt, vagy a beciby@citromail.hu e-mail címre!
Ha lehetséges képpel együtt jelezzétek!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget előre is!