Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez így igaz!
ááá, fényképbolt-os kép, aztán kicsit homályos!
, csak ismerősöm vette meg az R6-ot, aztán én csinálom a kötelezőket rajta! De igazad van, szépek!
Egyik sem az övé! Neki 350-es Jawa-ja van.
Most mondjam, hogy még piszkos?
Neked 2 motorod van? degááááááááz

Amúgy szépek
Nem beszélek Veled soha többé, minimum 1 percig!
műanyagmotorok
A vasárnapi bogárpucolás, és R6 tavaszi felkészítés! Legalábbis ezt írja a net-es srác!
igen velem beszéltél
te hívtál a múltkor?
mindkettő alkalmas bőven azokra a célokra amiket leírtál.
ez már csak rajtad áll melyiket választod.
egyedül a kinézet amiben szinte különböznek.blokk ugyanaz(talán némi finomítás van az újabb motoron,fékje etalon,a fordított villa pedig szép és jól dolgozik)
én biztos az újabbat venném.
ja és annyi hogy soha az ég világon semmi baja nem volt
igen beszéltünk is már! csak lehet hogy elég lenne a 03-04 arra amire én szeretném használni! nem tom még azért is írtam ide hogy okosabb legyek és segítetenek
most akkor biztos félre értettük egymást.az enyém 2006-os r6.
lentebb azt írtad ilyet keresel

igen de mint írtam is e két fajta évjárat közt gondolkodom! :D nagyon szép vasad van!
A képen pirossal jelölt idomot vennék , ugyan ilyen színben, és csak sérülés mentes érdekel !
Én úgy vettem a motort hogy azon az idomon volt egy hangyafasznyi sérülés, szóval szeretnék rá egy hibátlant.
Szóval ha valakinek van, vagy valakinek az ismerősének a kutyájának a volt gazdájának a feleségének a lányának az unokájának van ilyen idom, akkor hozzon össze vele
láttad a hirdetésemet?
:)
Bogarat pucolni? Annak is a héjában van a vitamin, vagy nem? Ha nem érti, akkor kérdezze Pohit, ő majd elmagyarázza!
okés ha piros és rendes gazdája voltál akkor lehet róla szó!
vedd meg az enyémet.nem jársz rosszul vele
komolyan
Sziasztok R6 barátok! A szeretnék a jövőbe egy r6-os vásárolni. Mindenféle 2003-től fiatalabbat szeretnék! Ez lesz az első motorom csak utcán szeretném használni semmi pályázás. Ami kérdésem lenne az az hogy a 03-04 közt gyártott vagy a 05-06 gyártott lenne jobb. (az 05-06 fordított villa és fék más nincs amiről tudok!) És minden vélemény szívesen fogadok hogy milyen hogy lehet ezt használni hibái és előnyei! Mindenkinek nagyon köszönöm! És ha meg lesz akkor r6 találkozok és túrák is érdeklenek! Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Minden jót
Továbbítottam a hsz-od a net-es srácnak, azt mondja, a bogarakat ma lepucolta, a többi részt nem érti, hogy mi hiányzik!
Se rendszám, se hátsó irányjelző... És még azt mondja, ez állt össze. Maximum a bogarak, na azok összeálltak az elején.
Némmá, mit találtam a net-en...
Most állt össze a vas, azt írja a srác!