Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocs de nem szöggel csinálom, bármelykőtöknél felszereltebb műhelyünk van itthon, és ez nem nagyképűség. Ha valaki kételkedik benne akkor nyitva áll a kapunk meg lehet nézni, és a vesztes fizet a másiknak egy sört.
Hát nem tudom te mennyire értesz hozzá, de hidd el az itt lévők átlagánál sokkal jobban értek hozzá! Aki annyira okos jöhet és mutassa meg mi is a baj....
szerintem ha 4 hétig nem tudok valamit megjavítani,akkor talán nem otthon kellene szögelni hanem szerelőhöz menni.
Yamaha R-6-ra és egy 600-as gixerre van eladó sport dobom baráti áron.15-és10-ért nagyon szép hanggal bírnak a suzukié csak kivűlről gyári belülről tökéletes sport,ahogy kell profi módon megcsinálva,érdeklődni 06-30-2457045, vagy takacs.peter@vipmail.hu-n
ha ennyire nem értesz hozzá vidd el szerelőhöz. Gondolkodj már, csak a keverékszabályzó csavart buzeráltad, nem ? Azt írtad... De lehet le kéne cserélni a téli levegőt nyárira a gumikban...
Akkor vidd el egy szerelőhöz, nézesd meg, és ha az lesz a baja lógsz 1 bambival...
Jó hát erre már nem írok semmit..... BIZTOS hogy nem az a baja!
Esetleg valakinek más ötlet?
Pedig tuti hogy keverék....ha fújsz be plusz levegőt akkor megint csak más lesz az összetétel...
Azt elfelejtettem hozzá tenni hogy azért is gondolom hogy nem a keverék szabályzással van a baj, mert ha benne van a levegőszűrő, teljes gázt adok és alap járat körüli fordulaton hebeg habog, és kompreszoral fújtam be az erboxba, fokozatosan minél nagyobbat, és inkább megbicsaklik és lefullad, mind hogy kicsit is nőne a fordulat.
Esetleg valakit érdekel egy Leo Vince SBK dob? (2003-2005)
Gyárt vki Mo-n "E"-s kipufogó dobokat?
jobbos-balos fekete hasidom 2002-esig jó...
egy 10-esért odaadom ....
akkor ki kell kísérletezd, másképp nem tudod beállítani, nézd meg hogy milyen állásban van a szabályzó csavar amikor nincs benne a szűrő, és ahhoz képest próbáld tekergetni, előbb utóbb jó lesz...
A kettő nem lehetséges mivel nem lehet oda férni, ha le van véve a komplett légszűrő ház akkor se férek oda normálisan, ha pedig a légszűrő ház fent van még a karbit se látni, sajnos...
Ha rám hallgatsz akkor állítasz a keverék összetételen, szegényitsd a keveréket ha fentvan a szűrő....
Igen, levegő szűrőt ki veszem fedelet vissza rakom és kipörög, ha vissza rakom a régit-újat, akkor nem. Biztos nem költözött bele semmi mert az alkatrészek nagy része szobába telelt, a motor meg a műhelybe ahol minden nap dolgozunk.
Pedig tuti hogy a keverék szabályzással van a gond, hogyha szűrő nélkül jó és azzal meg nem....mondom próbáld meg szegényíteni a keveréket amikor betetted a szűrőt...
Kiveszed a légszűrőt, összerakod a légszűrő házat mindent és úgy tökéletesen kiforog? De a régi és az új szűrővel, összerakott házzal nem forog ki? Vagy kiveszed a szűrőt és csak a ház alsó fele van a motoron úgy jár tökéletesen a motor?
Azért mert lehet valami élőlény befészkelte magát valahova a szívócsőbe a szűrő előtt amitöl nem kap levegőt
Keihin karbi van rajta és nem lehet variálni a tűvel sem fűvókához semmihez nem nyúltam, csak ki takarítottam, onnan tudom hogy bisztos nem a keverék szabályzással van a baj, mert nem az első volt hogy kicseréltem az o gyűrűt, és már előtte is ezt csinálta holott akkor még nem volt hozzá nyúlva... Hát nem tudom, oda fogom adni másnak is próbálkozon vele....
Haha nem oda raktam :D
Amit küldtem, az egy első fékcső, ne a légszűrő helyett tedd be!
Hella R6 ország!
milyen karbi van ezeken? lehet variálni a tűvel? tuti ugyanoda raktad vissza ahonnan kiszedted? Mert amit leírtál elolvashatom 3x akkor is túl dús keverékre utal pláne hogy ha mást nem szedtél szét
Ha nincs bent a szürő akkor több levegőt kap, és mivel ekkor kipörög rendesen, valószinűleg ez az ideális keverék neki, ha beteszed a szürőt, próbáld állitani a keverék szabályzó csavarokat, szerintem kevesebb üzemanyagot kéne neki adni, akkor lesz arányos a kevesebb levegővel...
Ha végig olvasod még egyszer amit írtam akkor rá jössz nem az a probléma. (onnan tudom mivel próbáltam) amúgy fos helyen van mivel ha leszedem a levegő szűrőt akkor se férek hozzá....
komolyan ott tartok hogy veszek 2 liter benzint és fel gyújtom...
Hó helyzet? ott még hó van?