Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi
Nincs.
Nem tudja valaki hogy a 2000 modellen gyárilag van exup? Nekem Arrow rendszer van alatta és azon nincs, azért kérdezném.
és a full szintetikus nem fölösleges ?
maradok a 7100-nál, az 5100 az nem full szintetikus, a 300v meg utcára felesleges
nekem volt már benne 300V, 7100 és 5100..
na kurvára semmi különbséget nem vetem észre...
1500méterrel a föld alól ennyire biztos forrásból, tuti kristálytiszta
Biztos forrásból? Na honnan?
őőőő mit is tudsz? miért is jobb az a 7100 17ezerért mint az 5100 9ezerért? legyél szives fejtsd ki ezt a biztos tudást, gondolom egy szerelő mondta Neked, jól gondolom ?
Tőlem mondhatsz bármit, én biztos forrásból tudom, nem fórumokról :)
Én ilyen szépen nem tudtam volna kifejezni magam! Ennyi baromságot, amit itt pár felhasználó hajtogat az elmúlt 2-3 hétben, az valami gyönyörű! Sírvaröhögős emotikon!
Ha jól látom neked meg HONDÁD van....Levi gyerek tipli !
amúgymeg ha jól látom ez R6 és nem R6R topic... Rambó gyerek tipli van
neharagudj de ez túl olcsó
20.000 / liter
ahogy mondod de inkább valami 0-60as olajat tegyetek bele attol még finomabb lesz a váltója kajakra
Ez baromság !
7100! A váltó is szebben fog járni tőle! Ha gondos gazdája vagy a motornak és vigyázol minden egyes porcikájára, akkor ne sajnáld a pénzt 7100-ra! Az egy dolog, hogy elmegy 5100-al is, de a 7100 a legjobb hozzá!
tegnap kint az expón 9ezerért adták a 4 literest.de volt olyan akció is hogy 13ezer 4 liter meg adtak hozzá egy láncspét meg egy motortakaró ponyvát
köszi szépen
Simán jó az 5100, felesleges drágábbat beletenni utcai használat mellet....
Szia!

Én innen szoktam rendelni:
http://www.nagyvas.hu/
Itt típus és évjárat szerint megtudod nézni,hogy milyen kell rá.Több verzió van,de mutatja,hogy melyik a gyári méret.
sziasztok,valaki tudna nekem segíteni? vettem egy 2003-as évjáratú R6-ost, és szeretnék venni hozzá láncot meg lánckerekeket.neten rendelném meg,csak nem tudom milyen tipus kell.ha valaki írna egy konkrétat,azt megköszönném,
Örülök neki és egésségedre
Megérkezett a postaköltség +1 sör ára, használd egészséggel, úgy, ahogy a sört fogom elfogyasztani, nekem csak a polcon kallódott!
Üdv: B