Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Suzuki Gs500, Aprlia red rose 125, honda cbf600, plusz még 1 pár robogo
Milyen motorok voltak? CSAK HA NEM titok...
Köszönöm. Cserélni már több motoromban is cseréltem, csak itt kicsit több.mindent kell szétkapni. Úgyhogy nem ez lesz az első alkalom.
Ettől többet nem nagyon tudok segíteni. De kezdőknek én sem ajánlom a gyertya cserét.
Rajzolhatnátok folyamatábrát is
Én 1 hete cseréltem.
A tankot felhajtod. Légszűrőt kiveszed. A légszűrőházról lehúzod a csöveket. Leveszed a légszűrőházat. Kiveszed a hővédőlemezt. A csatlakozókat széthúzod. gyertyapipát kihúzod a helyéról és a gyertyák kicsavarod. Gyertyát belerakod. a többi visszafelé. 30 perc alatt meg lehet csinálni.
Nem akarpk bele vau vau de ha már valaki igy indul neki a gyertya cserenek akkor tenyleg ne eroltesse ezt a temat... Meg ha el is jut a gyertyaig pl. csavarodbe es beleszakitod a menetet a hengerfejbe akkor mi lesz?! 5kHufos munkadij helyett buksz 100kHufot...
Ja es mekkora kocsog vagyok h ezt leirtam....
Jó , hát akkor duzzogj...
Tudod a véleményem nem változott. Majd megoldom magam.
De most ez nem osztás,hülye kérdésre hülye válasz...már bocs...
Egyszerűen nem is értem, mi a probléma, vagy mit szeretnél tudni? Hol akadsz el benne?
Kössz rambo, végülis pont erre van a fórum, hogy osszátok a népet, ahelyett hogy a másiknak tanácsot adnátok. Tipikus.
De amúgy mit vársz? írják oda hogy melyik csavarokat csavard ki darabra pontosan vagy mi? nem értem igazából mi a probléma :) leveszed a tankod, a légszürő házat és tádámm, ott a szelepfedél
Pont ezt akartam írni..
Amúgy thx a segítséget
Érdekel valakit 03-as R6 plexi?
A leírásban ennyi van:
1. vedd le az ülést
2. vedd le a tankot
3. vedd le a légszűrőt
4. Cseréld ki a gyertyát

Azért ez elég kevés, cseréltem már gyertyát és légszűrőt motorban, de az csupasz volt. Ez meg így elég kevés.
Hát a te dolgod de ha egy gyertya cserét nem tudsz megcsinálni manuál nélkül, akkor jobban jársz ha el viszed olyanhoz aki ért is hozzá (Pl: szerelő), mert nehogy több kárt csinálj mint hasznot, de a te tudod....
Szerintem nem annyira gáz, meg jó tud lenni, ha nedves úton mész, nem szórja szét a sarat hátadra (nekem is egy lemez volt mikor megvettem, és még a hátam is sáros lett egy karika után, a motorról nem is beszélve). A rsz. világítást most cseréltem ledre, következő az index lesz.
Sziasztok!

Van valakinek leírása hogy hogyan kell 03-04 R6-ba gyertyát cserélni? Lépésről lépésre. A szervizleírás elég szűkszavú. Az is érdekelne, hogy milyen spec. szerszámok kellene. T-Rex bukógombával kapcsolatban van tapasztalatotok? Milyen ledes irányjelzőt érdemes beletenni? (E-számosra gondoltam)
Arrow titanium oval, vagy sima. Én lecseréltem, és szifon nélkül állat!
Anno volt, Orge-ék szervezték Volt videó is róla!
Na ja ...
Ha lesz olyan...
okézsoké, előre látható időn belül nem fogok arra menni, majd egy R6 találkozón...