Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bognarg32@gmail.com
Nagyon kemény anyagból van nem marad el ne aggódj:) ja és nem törtek le ezek ilyenek.
Szia! Tudnál adni egy mailcimet amin elérlek?
Annyi kérdésem volna még hogy csak 2 helyen van rajtuk felfogató fül? Többi letört? Megfogja az a két fül? Nem marad el?
Köszi
Hali

Nem ígérem hogy tartogatni fogom.
De amikor lesz pénzed írj rám és ha meglesz még akkor adom is!
Szerintem 99-02-ig való. Engem érdekelne csak most röktön nem tudom meg venni csak később ha neked esetleg meg felel
Hát pontosan sajnos nem tudom azt javaslom nézd meg a motorodon ezen alkatrészeket és ha így néznek ki akkor jó,azt tudom hogy 2003-2006 ra nem jó!
szia

Sajnos én is benéztem mert úgy emlékeztem hogy ez a kialakítású az enyém is de nem! Úgy hogy nem tudom melyik évjáratra jó de szerintem az első szériára!
hello
láttam neked 2004-es van, szóval elvileg jónak kell lennie a 2005-re is. Engem érdekelne, adatlapomon van az e-mail, h megbeszéljük a részleteket.
üdv
Mikori évjárathoz való? 99-02-ig?
Sziasztok

Eladó Yamaha r6-hoz kevlár védő cuccok!
Hibátlan állapotúak!
Ár:5000Ft
maks@freemail.hu
Szia!
Írsz egy mail címet, hogy tudjunk beszélni erről a lámpáról, úgy néz ki, hogy még is csak szükségem lenne rá!
Köszöntem!
Sziasztok! Az egyik cimborám most tavasszal szeretne venni egy R6-ot. 2003-2008 közöttiket nézeget. Olyan kérésem lenne hogy ha vannak típushibák, árulkodó jelek akkor légyszíves írjátok már le azokat. Válaszaitokat előre is köszönöm! Robi
megprobalom ugy, aztan ha muszaly lesz akkor igyis ugyis ki kell cserelni, csak remelem nem valahol messze az otthontol fogja vegleg megadni magat
Sziasztok!

Eladó Oxford nyeregtáska hibátlan állapotban!

http://auto-motor.vatera.hu/al...
Kikopott neked is a gyújtáskapcsolód. Én is először azt hittem, kosz került bele, fújtam bele wd40-et de semmi... aztán próbálkoztam a másik új gyári kulcsával, de ezt sem vált be. Nekem az segített, hogy kulcselfordításkor lefele "veszíttem-nyomom" a kulcsot és úgy könnyen fordul, nem lesz darabos...
Sziasztok!Buek mindenkinek!
most h nem jarom a motorom, eszembe jutott, ami mar regen zavart, csak nem volt idom foghlalkozni vele, h a kulcselforditas egyre nehezkesebben megy. mintha egyre jobban kopna el a kulcsszekreny. probaltam wd40-el ideiglenesen segitett, de utana ujra darabos, akadassal teli az inditas. esetleg valaki talalkozott e mar ilyennel?nem tudom meddig birja igy, de remelem a cseren kivul mas megoldas is van a problemara.
Szia!

Van... Csörögj ha érdekel!
olyan az enyém is,csak annyi lenne a fényezés meg a matrica,mint egy bontott elem.
de dobj egy-két fotót valentinmolnar@freemail.hu címre,és megnézem,
üdv
Olyan idom nem érdekel, ami igényel egy fényezést?
Telszám: 06-70-615-9136
email: n.misi.tt@gmail.com
Szia érdekelne a plexi,telcsi vagy ilyesmi kellene!
tuti hogy teljesen más.köze nincs hozzá
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne 2003-as R6-ra fel lehet tenni a 2008 as R6 idomokat? Vagy teljesen más a kialakítás? Köszi!