Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok,
2003-as r6-hoz keresek bal oldali idomot sérülésmenteset,kuplungkart,bal tükröt,és bal yamaha deknit.
Szia!
Idő közben találtam már hozzá, de köszi hogy írtál...
Sziasztok 2001-es r6 blokkot keresek ha valaki tud kérem jelezze.
ok.
nah így már tiszta a kép!
hát még átgondolom, de köszi az árakat, ha nem is engem de mást így lehet jobban érdekel
30 a karok meg a gomba
üléstakaróm van
Adok neked egy jo ajanlatot kedves markatars.
Bukogomba(ami gyari es nem hazilag csinalt,minösegi cucc)
a piros karok,es a feher yamaha ulestakaro hatra,ha mind egybe veszed 40.000ft.
egyenlőre kivi lennék mi mennyibe kerülne!
nem akarom egyenlőre semmi extrát, de ha látok árat lehet elkap a láz és veszek valamit. nálam ez így szokott lenni. szóval megköszönném ha nyomnál mind mellé 1 árat. leginkább fékkar és abukógomba mellé köszi
Mi erdekel?
ugyan olyan motorom van mint neked
Dobjatok egy like-ot légyszi ha tetszik :))

http://www.facebook.com/photo....
mi mennyi?
szevasztok.
R6R kiegeszitok eladok!
Leo vince Carbon dob ujszeru
Bukogomba
Hatso feher,ulespup.
Piros karok (dobozban,nem hasznalt)
ha valakit erdekel szoljon.
Sziasztok 2006-os R6R-be milyen olajat ajánlotok? Köszi! Z.
Hali.
Nekem van egy első lámpám bal oldali! A jobb "eltünt" :D de a bal felének semmi baja sincs. Ha érdekel akkor küldök képeket mailon.
Eladó Ferodo 2083P hátsó fékbetét YZF-R6 (1999-2002) 3890 Ft-ért.. Mail: lucifer0820@freemail.hu
Dupla bubis füst színű plexi zsir új állapotban eladó! 2006-2007 R6-ra!
6000 Ft
PC nélkül ha jóltudm a yamaha nem engedi írni magát..
Sziasztok! Van egy 2003 r6-om. elvileg chip-tuningos. Azt kutatom egy ideje tényleg az lehet-e. Power commander nincs. Azt mondták a program lett átírva. Valakinek van ötlete hogyan tudnék a legegyszerűbben megbizonyosodni erről? Előre is köszi!
üdv. eladó yamaha r6-hoz 99-02 köztiekhez a képeken látható festésre szoruló tank. rozsdamentes . ár megegyezés szerint privátban! 0620/992-4528 gödöllő.
Ha véletlen ráakadnál, akkor kérlek szólj. De csak nyugodtan, tavaszig nincs rá szükségem, addig elég a térdkoptató...
Dobtam egy e-mailt.
Mail címem: jocooo84@freemail.hu Ide küldheted a számod! :)
Ok, dobj egy számot mailben és megbeszéljük, hogy milyen ízű milka csokit szeretnél érte! :) Köszi...