Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok.
Elado a motorom.ha esetleg vkit erdekel.
Háááát elment a cső . Ha kell a bekötőcső, a "megegyezett" árért, szólj 2 napon belül, mert ha nem, akkor felrakom ide .
Lattam facen:-))))).
nem még fzr-em van,most az asszony kapott gépet,én majd télen veszek
Elhiszem.nekem a hatso lengescsillapiton allitott a mester mert tul puha volt,igaza lett,teljesen mas a motor azota.
Azért írtam az itthoni állapotokat :D szerintem aki sportosan motorozik ezeken a fos utakon oda kell..
En nem erzekelem h kellene,bar nem is otthon motorozok
ok köszi!
Szerintem a magyar útminőség megkívánja a használatát...nem egyszer mentett meg.
jobb-bal hasidom 99-02-es R6-ra való egy tízesért elvihető...
azert nem full gyari ,Kn legszuro,modositott lanckerek,verseny olaj,szimeringek, teloolaj is verseny,felnicsik,rendszamtablaert itt harapnak az osztrakoknal h erdekesen all ,nem kell erre kormanytelo,a versenyzo haveromnak sincs ,aki 1.58 -akat karcol a hungaroringen.
Pontosan, a micronok eleg jol szolnak rajta.megvetted mar?
a végén még rádumálsz a kormánystabilizátorra
nyometékhegy,dupla titán micron,fogaskerekes vezérlés,V motor
no meg 3000 km-enként hátsó gumi
Hat az kurva jo gep,es olyan hangja van mint allat.
én is szerelembe estem,úgy hívják sp2
majd megírom pénteken melyik hosszúság lett jó,abból ki tudsz indulni,hogy nektek milyen kell,ahogy emlékszem egyforma magasak a menyéteink
Gyönyörűség...a kipufon kívül full gyári....mondjuk a rendszámtartó

Még kormánystabilizátor sincs rajta....Én anélkül kb. összetörném magam első kanyarban....bár az Osztrákoknál legalább van útminőség....az sokat számít.
nincs mit,sok sikert a vásárláshoz,szerintem megéri utánajárni az ültetésnek,igazából egy 6mm-es alumíniumot kell marni csak,semmi bonyolult
mindig meglepsz,de már tavaly is akartál venni,te már szerelemben vagy
Nem,elektronika bajuk van,soknak.csak japan vagy nemet motor jöhet szoba
Köszi a kimerítő választ!

Igazából elég baráti az ár amit írtál ( a gyárihoz képest)
tuono lesz már végre?