Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2000 évjáratú R6-ra Puing vagy LSL bukógombát ajánljátok?
Én Repsol-t használtam eddig minden motoromba, és nagyon meg vagyok elégedve vele többihez képest szinte a legolcsóbb és jó minőségű. De ugyebár kinek mi.
de nem áááám szinte mindegyik motoromon volt spongya ne fikázzáá
amugy köszi
Az a spongyabob-os matricát nem akarod lekaparni szegény motorról? én castrolt használok 10w50 de sokan motulra esküsznek.
Sziasztok

Melyik olaj lenne a legjobb az R6-ba?
Yamaha R6R sportdob olcsón eladó. E-betűs, kivehető hangtompítóval. Csúszott, de használható. Minimálisan alkuképes az ára.
katt
ennyire sok a pénzed ?
felnícsik, bubis plexi, üléstakaró, és kipuff...

Ma megírom a levelet...
Én is úgy szeretnék egy carbon Bodist... Remélem tavaszig összejön. Így belegondolva, kellene még piros fémfékcső, fekete kuplung és fékkar, fekete lábtartó és ennyi, azt hiszem. Szép dolog álmodozni...
muteréket meg kell csapolnod! mond nekik már csak 1 jó kidörrentő kell, anélkül nem gép a gép
basszaszájba
tervben van, de lehet a Jézuskát is elérte a válság idén
tartsuk meg jó szokásunkat jövőre is
aztán a karifa alá toljál be 1 jó dobot
Hát van aki idő miatt nem gépel, nekem nyáron volt időm motorozni hál Isten
amúgy szépen termelted a km-t te is! :)
de hát a faszomat, ezért vettük...néha 1-2 haverom mondja 2-3000-et mennek 1 évbe! bele is hallnék
ja motul lesz benne következőnek
csinálj 1 próbát a motullal...régen volt benne nekem 5100 10w40 azzzal is faszányos volt
castrol racing 10w40
mi volt benne? én motul 7100et használok 10w40 és patent
nekem is nagyon bevált a gép, idei szezonban 11 ezer km mentem vele, 0 probléma! kopp kopp .... most hogy mentem tankolni a múlt héten akkor villant ki az olajjelző, és néztem itthon evett egy kis olajat... Holnap feltöltöm majd, aztán tavaszi olajcserénél kipróbálok más fajtát hátha azt nem eszi...de ezt sem kajálta eddig, most fordult elő előszőr..
remélem YetiJetnyak-nak sikerül megvenni álmai gépet!
imádni fogja az tuti...úúú én úgy imádom az enyémet, faszom elhiszi
jaja! :)
tavaly kijöttem januárba kellemes napsütés volt 6-7 fok körül!
elmentem 20kmre odébb hazafelé elkapott a hóesés!
senkinek nem kívánom...oan hó volt nem láttam az utat! 6.ba 30al hazagurultam, közbe mindenem havas volt de megcsináltuk a kis drága r6ommal
jól teszed, csak óvatosan, ilyenkor már azért csúszik mint a nedves pina !