Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én nem bírom letenni! ma is kicsapatttam picit kellemes napsütéses 10 fok volt
múlt héten leraktam.... hétközben nemvagyok itthon, meg már amúgy sincs valami jó idő...de ha lesz 15 fok tuti előveszem !
így így
amúgy csapatod még a gépet? vagy már leraktad?
a dobtól nem is lesz erősebb, csak a hang miatt akarom rátenni, a rendszertől viszont gyengébb lesz ha nincs belőve hozzá az injektor! bár amennyivel gyengébb azt tényleg nem érzed utcán.
ha felraksz 1 dobot akkor se lesz jobb a gép, sőt szeritnem még szarabb mint a gyárival ,de nem akarok hülyeséget mondani! nekem sincs még pc benne, de amire én használom az nem a versenypályák kanyarjai, de hangba oat kapsz, h az utcátokban álló szomszédok a buszmegállóban álló embrek a fejüket fogja fejet csóválva néznek majd téged. ki ez a marha akinek ennyire ordít a motorja
amúgy megértelek, ha nincs lóvé épp rá
amúgy így is patent a géped, és örülök h sikerült jó vételt csinálnod vele
drága egy rendszer, meg ahoz kell akkor már a dyno vagy a pc is ...... egyenlőre csak dob...
itt a tél kispórolod meglátod! higgy nekem nem kell az a megaphone neked!
komolyan mondom...ég és föld a kettő
karácsonyra pénzt kérj húsvétkor sokat locsolódj és összefog az jönni
nincs lóvém rendszerre sajnos, egyenlőre csak dob.
azt már az előző tulaj kibaszta belőle! szerintem nem kell az bele ha nem a gyári van rajta...amúgy ne vegyél megat nem valami jó...sőt szerintem nem sokkal jobb a hangja mint a gyárival...rendszert vegyél ha megteheted mindenképp! kézegesd a használtakat...valamei knap feltolok 1 új vidit hangcsinálónak! gigamegabrutalbeszaratós
én is megaphone akarok venni, vagy még a jardine GP-1 Slip-on néztem az ebayen azis kb ugyan az a kaliber mint az akra....

Te cserélted le az eredeti kipuffot? mert a kipuff tövében ottvan az exupnak a bowdenje.....de most nézem a képeiden amikor az akra volt fent, akkor az már nem volt ott...azzal mit csináltál ?
pillanatok alatt elvitték!
használtam 15db szent istván volt
eladtad már a megaphonet? mennyi volt a bódis ?
bódis full exhaust system
régen volt mega...
bali, neked most bódis vagy megaphone van a gépen?
én használtam vettem kilóötvenbe
Hűű. elég állat hangja van, nem rossz :D

Mennyi egy ilyen rendszer?

Y
hidd el ezek a gumi elég fullosak! fullosabbat max újba vehetsz, de neked felesleges szerintem, még nekem is :) ha esetleg pénzt akarsz spórolni itt megteheted,
amúgy megaphone volt rajta, de azt lebasztam a picsába róla... :D nem volt elég hangos...kibasztuk belőle a katalizárot is aztán ment alá 1 bódis full rendszer nah ez kb olyan hangos h szerintem szídják anynit az anyukámat, h az valami hihetetlen...adatlapomon van egy vidi a hangjáról mikor tavaly karácsonykor megvettem rá!
első lámpákról nincs infom hátul nekem integrlt van...rendőr még nah baszogatott érte következő kérdés?
Na még meggondolom :P Lehet az elején inkább veszek rá egy fullos gumit, aztán ha jobban érzem, akkor jöhet a kopottabb gumi is.

A képeiden látomű, hogy megaphone-od van. Nem hangos az ? Nem cseszegetnek érte a rendőrök ? Milyen hangja van?

Láttam még neten ezeket a buherált lámpákat, amik elég állat módon néznek ki, de úgy láttam, hogy elég para ezeket szerelgetni (sütögetni kell a lámpát meg ilyenek), meg a rendőrök se szeretik. Ezzel kapcsolatban mi a tapasztalat?

Y
van oan pályázott gumi is ami rendesen mintás! legális rendőr nem baszogat érte! én mindig oat használok, és szeritnem naon sokan rajtam kívül...hihetetlen jó gumik, ha bemelegednek isteniek, de motorgumi topicba ajánlanak majd neked jó keverékeket megfizethető áron...ezek a gumiknak a közepe általában 80-90%os a két széle kopotabb, de te az elején nem azokat fogod használni
nekem is mondtak faszságokat, h kényelmetlen lesz meg ienek, de ha beleszerelmesedsz akkor nem tudsz nemet mondani neki!
amúgy ha tényleg ez jön be akkor ezt kell megvenni nem másikat, meglátod évek múlva is úgy fogsz ráüllni, h igen, ezaz, ez volt az álmom és jól döntöttem h megvettem nem tudsz esetleg kölcsönkérni valami rokontól jó ismitől?
A pályázott gumi az ilyen összevagdosott slick gumi? Nem veszélyes az? :)

Y
Na ezt jó hallani. Bevallom, nekem is első gép lesz, elég sokan próbálnak lebeszélni róla, amit teljesen megértek, de megláttam ezt a gépet élőben, és ennyi.. :D Nekem ilyen gép kell, aztán próbálom nem darabokra törni magam :)

A karcokhoz nem ragaszkodom, de sajnos a vételárra 1,1-1,2 milliónál többet nem tudok rászánni, úgyhogy gondolkozom egy ésszerű megoldáson.

Y
jah és tudsz jó pályázott gumit venni 10-15 körül! per db
amúgy egy láncszettet megúszol 35Ekörül...annyival nem érdemes spórolni...szerintem nézd meg mindkettőt ha teheted...de ha a második karcmentes akkor inkább azt részesítsd előnyben! ez csak az én véleményem amúgy nem ismerem 1ik gépet se
de amint látom a fekete a nyerő szín nálad
amúgy nagyon kezes a gép, én nekem első motorom volt, előtte nem volt semmi, már a forgalmi vizsgán is ezzel mentem és kb folyamatosan paráztam h nehogy eldőljek vele...amúgy ráülsz és úgy fogod terelni az utakon mint egy kis kezesbárányt...fúúú kívánom h jó vételt csinálj
Hogyne:

Ez a csúszós gép (új gumik, lánc, remus rendszer)

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r6_r6r-
6130309

Ez a külsőre top gép (gumicsere, láncszett csere)

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r6-5823092


Mi a véleményetek?

Y