Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tudsz dobni 1 linket a hirdetésekről?
a km óra állása legyen az utolsó szempont amit megnézel....az nagyon sokszor csal....
Köszi a válaszokat. Ezt az elborítom dolgot nem úgy értem, hogy párszor beledobom az árokba, mert miért ne, hanem mert nincs sok tapasztalatom, és azért az elején biztos lesz pár olyan alkalom, hogy véletlenül eldőlök vele vagy valami.

Van egy másik gép ebben az árban, az kívülről kb karcmentesnek tűnik, viszont a tulaj mondta, hogy gumicsere & láncszett csere.. az azért elég rendesen megdobja az árát.

Ezen az elcsúszott gépen meg vadiúj gumik vannak, új lánc, meg egy remus rendszer alatta, kevesebb km, egy évvel fiatalabb.. hát nem tudom.

Másik kérdés: a vételárat hogyan célszerű kifizetni? Olvastam ilyeneket, hogy kp-ban oda kell adni, dee én nem szívesen utaznék 1,3 millióval a zsebembe vidékre.

Y
Igazából annyira nem vágom hogy megy a piac szóval abban nem tudok konkrétabbat mondani...

Viszont ez hogy " tuti elborítom " hozzáállás nem jó ! Ha így állsz hozzá inkább meg se vedd a gépet !
Szia,szerintem ha ugy gondolod ,h te is el fogod dobni parszor akkor erdemes venni ra utan gyartottat es az eredetit becsomagolni aztan a padlasra vele .
Az arbol biztos nem fog engedni annyit,h jol jarj, es eleve majd ugyan annyit fizetni erte mint 1 toresmentesre , hat te tudod?!
Inkabb keres masik ,ha viszont annyira ez kell akkor tegyel ajanlatott hibakat vedd le az arbol aztan meg latod a mi a valasz.
www.r6parts.hu
itt az új alkatrészeknél meg tudod nézni kb mennyibe kerül egyes idomoknak az ára! én azt mondom nézd meg, próbáld ki, aztán ha minimális karcolás van rajtam, de megéri az árát akkor meg kell venni. nézd meg a fékkart, lábtartót, deklit, kormányvégeket, mi érhetett le, esetleg linkeld ide a hirdetést hátha valaki ismeri a motort! próbálj olyan emberrel menni aki kb konyít a gépekhez...amúgy motorikusan fasza a 2006os. nekem az van, túl vagyok az 50.000km-en amiből én raktam bele 30.000et...ha meg láttad megszeretted. imádni fogod mert annyi szép gép h évek múlva is állni fog a cerkád rá! nem tom amúgy mire használnád, de szerintem minden igényedet ki fogja elégíteni...én csak jókat tudok mondani...kérdezz nyugodtan igyekszem válaszolni
Aha, köszi a választ.

Igazából az nem baj, ha kicsit karcos az idom, az a lényeg, hogy technikailag rendben legyen. Valószínűleg párszor én is el fogom borítani, akkor aztán húzhatom a számat a gyári fényezésen. Így meg legalább lehet alkudni az árából.

Hmm, én úgy hallottam, hogy télen azért jóval kedvezőbb a gépek ára, de lehet, hogy nem így van :)

Y
Hát figyelj ha csúszik akkor az már rotty, az idom tuti úgy összekarcolodott hogy azt nem lehet kijavítani úgy hogy ne látszódjon szóval szerintem ha patika motort akarsz, idom cserés...a téli ár ...hát szerintem ilyen nincs is....max 50 -et ha engednek belőle szerintem már jó...de ha cserés az időm akkor jóval többet kell ráfizetned hogy megcsináltad, szerintem nézz inkább valami olyan gépet ami nem törött
Na igen, valami ilyesmi. A sérülés elméletileg minimális, a tulaj azt mondta, hogy idomtörés nem volt, és a karcolások is ki lettek javítva (a legtöbb helyen).

Tényleg, egy sima pár méteres csúszás esetén mennyire tud sérülni a gép?

A túl sokat az mennyit jelent ? :) Azért nyilván nem nyári áron fogom megvenni (ennyiért hirdették nyár közepén is) arra, hogy x hónapig a garázsban álljon, meg fizethessem utána a közterheket, és ha jól tudom, ha január 30 előtt adja el, akkor a súlyadót (teljesítmény adó?) is az új tulajnak kell fizetnie.

Szerintem azért a fentiek reális alkupozíciót adnak.

Y
Ahogykiveszem a szavaidból te kinéztél egy gépet amivel elcsúsztak és 1.3at kérnek érte.... Attól függ mekkora a sérülés, de szerintem ha csúsztak vele akkor az idomcserés ami nem olcsó.... Túl sokat meg ne várj a "téli akció"ból....
Sziasztok,

kezdő motoros vagyok, és szeretnék egy 2006-os R6r-t venni. Mint mindenki más, én is szeretnék egy alapvetően kedvező vételárat kialkudni, tudnátok mondani nekem pár tippet, hogy december környékén mennyiért lehet elvinni egy 1.350.000,- Ft körül hirdetett gépet ? Mennyit célszerű ráajánlani, ha pl. technikailag rendben van, de egyszer elcsúsztak vele?

Előre is köszönöm.

Y
eladó akrapovic titán slip-on 2003-2006évjáratúakhoz! iár-59.000ft,illetve 58 alpinestars kétrészes bőrruha!70.000ft!
Itt van amiről beszéltünk!
Tudnál akkor képeket feldobni a rendszámtartórol? Köszi!
Sziasztok márkatársak!érdeklődnék h esetleg van-e valakinek elfekvőben R6 (2004)-re pályaidom? igazából csak a fejodom+2 oldalidomra lenne szükségem. teljes garnitúrát nem akarok mivel ez is utcára lenne átalakítva
annyiért nem.
Találtam 5000 Ft-ért gondolom annyiért nem eladó...
Mennyit adsz érte? Van eladó 2 szirmom is eladó piros valtermoto hozzá.
Hello!
Igazából nekem csak ez a vég kellene, a futóműnek semmi baja, sőt igazából ennek az állítónak sincs, csak kicsit horzsolt és szeretném ha teljesen rendbe lenne a gép...
van egy komplett javított telóm. Mit adsz érte?
Sziasztok!
Eladó a képeken látható R6 idomok. 10ezer Ft/darab
Elérhetőség az adatlapomon.
Sziasztok!
Egy ilyen teleszkóp végre lenne szükségem.
Nincs esetleg valakinek sérült futóműről vagy valahonnan?
eladó r6, 99-02 köztiekhez a képeken látható tank, megegyezés szerinti áron. 0620/992-4528
Okés, Köszi meg nézném szívesen!
Mult héten bontottam egy sradról. Ha gondolod holnap dobok fel képet, de ne gondolj nagy dolgokra.