Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem azt mondtam , hogy mindegyik megdöglik 50000.-nél
plusz nem olvas vissza a legény, múltkor sem tette, és így nem jön rá, hogy nem a 03-tól lévő verzióról beszéltek!
Még 50 000km és vége. De a legtöbb 20-30e motornak már harmadszor van visszapörgetve az órája így amikor "50 000"-nél szétesik van benne már 120e.
Szia!

Nekem R1 ugyanez.Sehol nem akarták perselyezni mert túl vékony a fal,úgyhogy a végén hengersor csere lett.
50-60 ezret?Ne már.Most vettem egy 2003 mast.Full gyári nem volt festegetve nagyon szép hibátlan.56000Km van benne.Ezek szerint még 3000Km és vége?
MiVV
ÜDV!

Motoros túrát szervezünk 2012.04.07. (szombat tavaszi szünet)

találkozó du., 01:00 Budapest IV.ker. Váci út Andretti (motoros vendéglő)
Uticél.: Budapest----Szekszárd----Orfű (összesen 2x 250 km)

Indulás 01:30 nyugodt tempóban Szekszárdig, ott csatlakoznak a Szekszárdi Motorosok, majd felfedezve a borváros szépségeit (kilátó stb....), elindulunk Orfűre.
A cél egy jó hangulatú, vidám, felhőtlen motorozás, lehetőség adódik új cimborák megismerésére, és erősíteni a motoros társadalom hagyományait.
Bárki jelentkezhet, akinek motorkerékpárja legalább 90-100 km/h átlagsebességre képes.
2 évvel ezelőtt is megrendeztük ezt a találkozót Szekszárdon, akkor 25 fő Szekszárd és környéki motoros volt jelen.
Orfűn megérkezésünket követően egy helyi fogadóban kiadós lakoma vár minden résztvevőt.
Amennyiben a közlekedési viszonyok, illetve a létszám, valamint a motorosok biztonsága indokolja intézek rendőri felvezetést is.
A jelentkezési határidő Márc 15, összege 2000 ft
Akit érdekel az jelezzen emailban, vagy kérdezzen fórumon bátran.
További szép napot!
Kösz! Ez megnyugtatott, bár az enyébe is már benne van a 49ezredik..
oké ....
van egy ugyanilyen majdnemkomplett repedt hüvelyes blokkom...
hengerfej nélkül ...főtengő,váltó kuplung , apróságok ,karbisor, plusz elektronika,hátsóvilla,lengéscsillapító...ilyenek
nagyon kicsi pénzéé....
egybe hetven az egész
Nem köszönöm, a tulaj hozott már.De észben tartom,szokott kelleni.
van főtengelyem hajtókarokkal csapágyakkal kicsipénzé...

érdekel ?
ha magadnak csinálod , akkor kb 80-85
Elég,ha nem melegíted be.
ja ...

és kb 50 ezerért tesznek bele másik hüvelyt ....
+ a munkadíj,új hengerfej,új olaj,fagyálló,tömítőpaszta....
szerintem munkadíjtól függően száz-százhúszba megáll , ha csak a hüvely sérült...
azért nem ilyen vészes a helyzet ...
nagyon jó motorok ezek
gond nélkül elmennek 50-60ezret...
hi
köszi.
ha jol latom abba nincs katalizator,es itt ausztriaba a zsaruk mar a katalizatort is nezzik,nekem ezert csak dob lesz.volt eleg bajom mar veluk,eleg volt.
Van most képesmotoron egy rendszer is, hátha érdekel...
rendszer
99%-os hátsó betét 2002 ig. 4 rugó.
Sziasztok.
melyiket vegyem meg?segitsetek .köszi
http://www.ebay.at/itm/auspuff...


http://ww
w.ebay.at/itm/auspuff...
Nem túl jók a kilátások, ezek szerint.
szerintem sehogy ....
megfelelő odafigyelés mindenképp szükséges , e nélkül is ....hűtővíz,olaj...stb,
de az idő múlásával ott elfárad a hüvely és elreped ....
Értem. És ezt a gyerekbetegséget hogy lehet orvosolni, megelőzni?
ehhez nem kell tépni ....
mondom típushiba ...azon a részen nem megfelelő a hűtés....
Uhh, az ilyen repedést mi okozhatja? Ennyire tépted a száját?
na egyémnek soha ne lássam ezt a részét...