Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Parancsolj! Ezt a képet még az előző tulaj(jó haver) készítette tavaly.
Sziasztok! Nincs valakinek R6r ülései elfekvőben? Sérült is érdekel, mert az R1-esemé nem lesz teljesen jó az R6-os farokidomhoz!
R6ról majd tehetnél fel képet
? Tavasszal nekivágok első komoly túrámnak a frissen vásárolt 2003mas R6ommal.A túradoboztól rosszul vagyok.Mit javasoltok:tanktáska vagy nyeregtáska?A tanktáska nem mattítja meg a festést?Gondolom nem befolyásolja,ha két személlyel motorozást?
Evente fizetendo ket reszletben.
Ezt a teljesítmeny adó milyen időközönként fizetendő?
Hehe Inkább én tartozok egy is köszönettel, hogy hozzájárultál a döntésemhez.
Nagyszerű,hogy így felnyomták az átírást és a vagyonszerzési illetéket függetlenítették a motor értékétől ezentúl teljesítmény alapján szorozzák ki.Ismeretségi körömben megvolt az első átírás...mit mondajak majdnem megkönnyeztük.
És még egy jó hír:MEGSZÜNTETTÉK A KÜLÖNBÖZETI VIZSGÁT!Akinek A1 e van vagy aA korlátozása az újra beülhet az "iskolapadba"és végigcsinálhatja az egész procedúrát(kivételt képez az akinek egy évnél nem öregebb a jogosítványa kategóriától függetlenül)Ezt is megnyertük :-(
Hi ! Van egy eladó 0km-es JT első lánckerekem csomagolásában 530-as lánchoz (JTF580.16) R6(03-05) 2500 ft+ posta.
06-os.
már az átírás összege is vérig sértő , hát még a telj. adó évente ....
Mondjuk attól is függ milyen évjáratú R1-et akarsz...
Telj.adó az nem ennyi, kb a fele ha minden igaz...
Szemét rabló országot vezető bagázs
Ha cserélek r1-re:
-átíratás cakli-pakli 123.500
-2012 teljesítmény adó 79.200
Az R6-ra csak 26.000, úgy hogy valszeg marad
Ma megmetszettük..........csalósás :-(kb 3mm értünk el és már ott is volt a volt a szövet.Kb én is annyit fogok ráhúzni.
Gratula... Küldd el a címed priviben hogy hova küldjem az üveg pezsgőt, amiért egy hét alatt sikerült dűlőre jutni olaj ügyben ....
Ha gondolod 35e tied lehet 20-3895969
Milyen évjáratú az R6-od?
Meg csak 1x csereltem.most van benne 3500km,de cserelem szezon elött megint.
Hány km-erenként cseréled?
Nekem is a 300v-nel sokkal jobb volt a valto,szerintem ebbe valo olaj
toncy91@gmail.com Ezer köszönet érte!
Sziasztok!

Tud valaki segíteni abban, hogy hol tudnék szerezni normális áron 2006-os r6hoz légszűrőt? gyári vagy akár utángyártott is lehetne.

Előre is köszönöm
Helló! Mennyibe kerül a benzintank és a fejidom? 06-20-2035-939