Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

zsiiiiiiir
ok majd kuldok
Nincsmit csak küldj pénzt...
ja amugy megvettem Briantöl a gumit istenkiraly,es a srac nagyon nagyon kedves,segitökesz mkinek csak ajanlani tudom.
Köszönöm neki es a miskolci versenyzötarsanak akik azonnal segitettek,tanacsokkal lattak el
en ertem,es mki ugy csinalja ahogy jo neki.
en nem jampeckodom varosba,nem is palyazom,hegyekre jarok,de ilyen hosszu 1-esel a hegyen csak melegitem a motort,-1 +2 vel jobb lessz
.
mar megoldodott egy haverom ma megvette,es elhozza,de köszi
Na akkor érted, mi a problémám. Nagyon nem mindegy egy EU túrán, hogy mennyit fog enni a gép, meg hogy milyen sűrűn kell megállni tankolni. Persze aki városi jampecoskolásra és pályázásra használja, mindegy neki... én nekem eléggé fontos tényező a fogyasztás hosszútávon, mert nem feneketlen a pénztárcám.
de
11783
ago az a város merre van ?
Nem lakik valaki közuletek ago környeken?
jogos ,en is ezt gondolom.
viszont ezt hallotam mar h az ujabb 08-09es modellek többet esznek mint a regebbiek.es ezek szerint akkor tenyleg igaz.
Rendben.
mindjárt mesélem ....
Ma miért nem jöttél a Hegyre?
200 vagy 250 km.... srácok ne haragudjatok de itt 2 millás sportgépekről beszélünk nem pedig diesel családi egyterűekről...
sztem ha valaki motorozik ne annek költségeivel foglalkozzon hanem magával a motorozás feelingjével....
7.5 lightosan?
Nekem 6-6.5 lightosan es ha szepen megyek 7-8,allatba 9volt eddig max(amibe1- 2-3-as hegyi menet van 10-15ezer között)
visszavittem szerelőhöz, oszt Ő is azt mondta, hogy ennyire még ő sem hallotta hangosnak....de egyértelműen a lánc felől jön a hang. Néha van, hogy csak 9000-res fordulattól hallom máskor már lentről is. Na mind1 tavaszig megpróbálom feldolgozni :D Azt max veszek egy másik láncot. pf
Adatlapomon....
Nem tudom megmondani, mostmár nem hallom (lehet megszoktam). Majd még figyelem. Te megtudtál már valamit?
7.5 ha lightosabban közlekedek a városban. Ha húzom neki, akkor 9-10.
Ok, kérek egy elérhetőséget és megbeszéljük a részleteket.
Mondtad, hogy Te is hallottad azt a bizonyos hangot a lánc felől ami engem az őrületbe visz. Milyen fordulaton? Magas, alacsony?
mennyit eszik neked a motor?hogyan hasznalod?