Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

leszakad a pofám még mindig nem találok rohadt matricát a motor oldalára kezdem azt hinni hogy egy másik galaxisban gyártanak csak ilyet és long tájm ágó
vazzeg lattam olyan videot,ahol a gyerek a cbr rr-en 1o-11nel elvaltogatott,es olyan szerintem 170nel ment a celegyenesbe.
azert nem menjen ki mert az itt a hotel udvaran megcsinalom 2.be parkettan
Jó hát akik túrázni járnak a ringre...
szerintem aki nem huzza neki a palyan, meg haza is megy a motorral
Igen ezzel is tisztában vagyok de itt most az volt a téma, hogy kell-e a ringen tankolni egy sima pályanap alatt. Nekem is volt olyan bár autópályán, hogy többet evett a motor mint a ringen.
vagy más néven:,,kóduslámpa"
Nem kell h elkepesszen,csak azert mondtam mert nem kell a ringre menni feltetlen h 10felett egyen.
Elképeszt.
Nekem amikor hegyre fel jarok,akkor is van 10-11L fogyasztasom
Ez változó. Általában kelleni szokott. 12l-es fogyasztással nyugodtan lehet számolni. 22kör alatt meg van.
akkor majd tele rakunk par 2L flakont es visszuk a hatunkon a w-powert mi?
Azt gondolod nem kellene ,ki tudja,bar altalaban 1 tank eleg szokott lenni,ha jol hallotttttammmm az infot.
Majd dobj egy kepet a jobbik garniturarol ,meg egy arat.
kösz
nem kicsit drága 400 valamennyi egy lityó benya
van, de sztem drága....de amúgy 1 tank bőven elég. Főleg ha először mész pályán. Nekem még a tankolni kellene lámpa se villant fel
a pálya bejáratánál van egy MOL! de általában vinni szoktak :)
Sziasztok!

Ha pályaidomot akartok venni akkor csörögjetek rám nyugodtan mert
van belőle két szett is eladó! Mindkettőnek ki van alakítva a lámpa
helye+fényezve van! Ami fent van az eladó cuccaim között az egy kicsit csúszott az 40000ft komplett a másik nagyon patent+lámpák(elől 1lámpás)+
gyári farokidommal fenéklappal.

Tel.:06306800653

Üdv!

Sannyi
Hi.
a palyan kint lehet tankolni nem?
Mindenki asszonykához megy.... Jóéjt!
akkor jövőre kint a pályán na megyek mert asszonynak is kell a fordulat jóéjt !
Olyan 25-be....ebbe benne van a 15 e amit a pályanapra kellett fizetni, 5000 a benzin amíg felmentünk + 5 amit elmotoroztunk kb.
mennyibe fájt cakk pakk?
akkor ha addig nem is jövőre ott mindenképp találkozunk! de itt is szervezhetnének valamit kiváncsi lennék itt a népre!
Igen abba. Sztem még legközelebb is abba kellene menjek vhogy majd mérem az időt meg próbálok majd a gyorsulni.
megnézem majd ! kiváncsi vagyok én is hogy milyen lesz már nagyon várom az első pályázást sokat voltam kint mint néző mentem ki haverokhoz amikor indultak de most én jövök háháá az utcaiba indultál nemde ?