Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenesetre dicséretes a visszafogottságod. A mai fiataloknak legtöbbször még a ZX-10R is kevés egyből S1000RR akarnak. Az ezredes mennyiért ment el ha nem vagyok indiszkrét? Csak mert manapság elég nehéz eladni bármilyen motort.
Megvolt mindkét motor, hirdettem mind a 2-t, úgy voltam hogy amilyet előbb elviszik, a másik marad. Bár azért örülök, hogy az 1000 ment el, nem vagyok még felkészülve az 1000-re, bár jó volt az is. Úgy tervezem, hogy 2 évig marad ez, aztán jöhet újra egy 1000-es.
eladó egy 2003-2005ös R6ra való FEKETE üléspúp , akit érdekel írjon !
Ez érdekes. Ritkán szoktak az emberek köbcentiben visszalépni. Téged mi vitt rá?
akkor szombat valaki vmerre?,
Köszi! Télen tervezek pár átalakítást, remélem tavaszra ütős lesz. Kap két tapadós gumit, sportkipufogót, magas plexit, felnicsíkot, előre 14 fogas lánckereket. Ezek biztosak aztán majd alakul szépen lassan...
Faterom 1 éve gyártja nekem az emelőt a motorhoz. Most avval van "bizi" státuszba... tavaly azt mondta télire.... persze azt nem hogy melyik télire...
Faterod meghekkelte volna annyiért, nem? Azkurvasokpálinka!
Sok sikert hozzá!
csináltattam pilisvörösváron, az egész 35e (15 felsző 10-10 oldalsó) volt. A rendszámtáblatartó (hómmédbájfater) pont kapóra jött, mert így atombiztos az egész.
Szia!
Igen én vagyok. Közbe volt egy kis kitérő (zx10), de R6 lett végülis. Nagyon jó vétel volt. Banki lefoglalt motor volt, de ennyi pénzért nem szabadott ott hagyni.
Én sem akarok idomot fúrni, viszont két oldaltáska tartót kell csinálnom, ezért kérdezem, hogy pontosan hogy oldottad meg... Oridzsííí tartó, amolyan bótbavettemsokpíndzé, vagy hómmédmerkurvaügyesvagyokfaterralmegcééóóval!
Én szívesen szerveznék egy gurulást! csak fingom sincs hogy merre várom a javaslatokat
Várj, most esett le. A farokidomba nincs bekötve. Csak az utólag készített erős rendszámtáblatartómhoz, lábtartóhoz és a hosszú "rúddal" a vázhoz. Ennyi.
meg sajna nem jott meg de remenykedek.
Ok, holnap normális fénynél csinálok neked.
Te vagy az, aki anno elcserélte volna a vasat? Hát mégis R6 lett a vége?
Azokat láttam, a rögzítésekre vagyok kíváncsi!
Pl lábtartóhoz rögzítetted, illetve farokidomon hol? Ilyenek!
Neked is elküldtem.
Ment az email.
Fotógalériáimnál vannak...

Talival kapcsolatban, a hétvége még nem tudom hogy alakul. Ha valaki szervez valamit, akkor lehet becsatlakozok.
mi tavaszal szerveztunk egyet amire volt huszon valamenyi jelentkezo aztan a vegen talan nyolcan voltunk sajna
Nincs kedved feldobni pár képet a doboztartóidról? Hol rögzítetted?