Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nekem a mostani 211-es Dunlop gumijaim úgy tapadnak mint az állat! Teszteltem hajnalban 7 fokban autópályán és mikor megérkeztem pestre tűz forró volt! Imádom őket! Igaz, erre az időjárásra is lettek kitalálva...
nálam szeptember 30 az utolsó motoros nap.onnantól fél év pihi,forgalomból kivonás,stb.na meg ez az idő sztemmár csak küszködés,gumik is kukák úgyhogy ....e van
Helo...jövőhétvégén rutin, aztán városi...márcsak hetek kérdése
99-02-ig R6 alkatrészek eladók....
lengővilla,karbisor,főtengely,fesszab.,kuplung,váltó,

hasidomok,kapcsolók,lábtartók,fékek,
légszűrőház....stb...


06 70 6155160
Hy megvan már a jogsi? MIndenki kivonta már a forgalomból a gépet...megyek egyedül motorozni
Nem sietted meg el h elraktad?
en tavaly meg novemberben is mentem.
nekem így sikerült télre elrakni a gépet :):):)
en is 185cm vagyok es jo.
Mire kell odafigyelni,h egyben legyen es ne takolt legyen,es ennyi is.
az elso 200km furcsa lesz,de a 2. tank benzin utan amikor rajössz,h sokkal jobb fekek,futomu,erö akkor csak mosolyogni fogsz,es h milyen jol fordul a Z-hes kepest.
Vegyel nyugodtan
Ok.bar nem hinnem h kecskemet környkekere mennek,meg meg a szabin is geciskedik a fönök -
Pestre nem jarsz?
Szia...Az a hibája, hogy nem vízzel megy ..:) amúgy énis 185 cm vagyok és teljesen elviselhető...de Neked a Z750 után biztosan furcsa lesz eleinte
Sziasztok!
Érdeklődnék hogy 2007-es R6 mennyire lenne kényelmes egy 187 cm-es emberkének? vagyis nem a kényelemre gondolok mert egy sportmotor nem lehet olyan kényelmes. csak hogy mennyire elviselhető? valamint ezeknek valami hibája van-e? mire kell odafigyelni?
na 'oszt ezt milyen gyártmány?
Én ezen gondolkozom,
http://www.ebay.de/itm/2708154...
nekem meg egy LongBang blokk az R6ba...
Nekem Yoshi leömlő kellene
Nem gyári kell,legalábbis nekem.
Szia!

Mondjatok árat és ha tudok annyiért akkor jelzem! Nem tom mit
ér egy leömlő ami gyári.
Hihetetlen hogy ennyire nincs belőle!
Az enyémet eladnám a motorról de műszakin csak kellene rá!

Sannyi
Hali
Milyened lenne és mennyiért?Oldalidomot holnap megkapom elvileg.köszi
Sziasztok!

Ennyire hiánycikk az r6r leömlő?
Mennyi pénzt szánnátok rá? Hátha tudok segíteni!

Körfa szólj ám ha jössz felénk!

Sannyi
koszi az elismerest sracok valoszinu anglia lesz ujra mert ott mar voltunk ot evet es sok mindent koszonthetunk a szigetlakoknak de lehet meg hollandia vagy nemeto is csak nemetul meg nem beszelunk,de az is igaz h jovo juniusban tervezuk de mar most arulom a dolgokat mert nehez eladni mindent.
Hova keszultök?(ha publikus)
Kemény dió. Ettől félek én is, ha kimennék egyszer tuti soha nem jönnék vissza. Pedig nem 1 helyre hívtak, de mindig valami miatt maradtam. Mostmár meg egyre több dolog köt ide... de az élet sose tudni mit hoz. Neked meg egy kalappal, részben irigyellek a döntésed miatt!
Én is azt keresek kb. már vagy egy éve.
Egyenlore nem tolonganak erte Menni akarunk vissza kulfoldre es arulok minden magyar rendszamos jarmuvemet meg a mosos ceget is