Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet majd próbálgatom én is, mert nem ritka, hogy 17-18 körül váltok el, jó lenne a kuplungot megóvni. Csak már nem mai a gépem, és nem tudom, hogy a már amúgy se vmi jó váltó mennyire fogja szeretni.
adatlapomon ottvan ugyan az a képen mint a itt
hibatlan alapotu tarcsam meg mindig elado ha kell valakinek ne kimeljen.03-04re valo!
Facebook-on fent vagy? Ott megtudnánk beszélni!
persze komplett világítással adom , szerintem fix :/ hát az új ára 9500 körül van 7-8 ? :) (teljesen új)
Tartom most is amit akkor írtam. (Bár kissé túloztam hiszen a Suzukimban nem volt 40 pályanap max. 20 ). Viszont a 04-es ZX-10R-ben volt min. 50 és a váltója gyári volt amikor eladtam. Pályán nemes egyszerűséggel bűn kuplunggal váltani hiszen 12-16000-es fordulaton akármilyen gyors vagy akkor is irtózatos terhelésnek lesz kitéve. Simán hazavághatod néhány pályanap alatt a kuplungodat. 5-6000-es fordulattól utcán is kuplung nélkül váltok. Ha az ember ráérez (kell hozzá vagy 5 perc) nem is akar többé másképpen váltani.
zsír verda
Az is lehetséges.
a rántás nem úgy kell érteni hogy kiszakitja a helyéről, csak kuplunk nélkül szépen feljebb megy, kuplungal kicsit ránt, de lehet ennek az az oka, hogy váltás után hirtelen adom a gázt majd megszokom...viszont a R125-nél kuplung nélkül csattog kuplungal meg nem de most hogy igy átgondolom lehet tényleg az a gond kuplungos váltásnál hogy hirtelen adom a gázt
Kuplunggal nem értem miért ránt neked, kuplung nélkül viszont szokott, mert nagyobb terhelést kap a lánc.

(Én nem szoktam pályázni ezért nem is nagyon használom ezt a kuplung nélküli váltást. Nem látom sok értelmét. )

Egyébként találtam egy galériát, ahol pont erről ír #21 ddt500: link
nekem meg 06 R6R-hez kéne valami patent rendszámtartó, amire rámennek a gyári inndexek bár lehet olcsóbb lenne hajtogatni savállóból?
06-os r6r -be kellene nekem db killer.ha alakinek van szoljon.dobhatnatok egy kepet kozelrol akinek van benne h egyaltalan h nezz ki a dolog ha van benne.kösz
Zorkan neked van gyari kipud nem?
nem, amikor lefelé váltok szoktam gázfröcsöt adni, felfelé váltásnál....
Nem a motorfékre gondolsz, amikor ráengeded? Adni kell egy kis gázfröccsöt és akkor nincs ez.
Szega!

Komplett világítással együtt adod vagy csak nyersen a tartót!?
Dönthető ezzel a rendszám fölfelé a farokidom felé!?
Utolsó kérdésem :-) : mennyibe fájna a cucc!?

Előre is köszi!
kösz,nekem is tetszik


Szép
Felnyomtam par kepet a motorrol mert Rambo mar kikeszitett .
2002 R6 motorblokk karbistól légszürőházastól eladó! (23e km) 100 e ft.
E-H felnik tárcsástól! 75 e ft
Idomgarnitura tankkal , fej idom nélkül 75e ft
stb. . .
Valaki megy pénteken Hring?
hol?
sziasztok , ha valakit érdekel 2003-2005 R6osra rendszámtáblatartó konzol ledes világítással az írjon ! árban megegyezünk
3.-án fórumtali?
jólvan
igy van.ezzel is ha heti 1x tudok menni az mar jonak szamit.
ha meg van kb 4-5palyanap itt,de egyre sem tudok szombaton a munkam miatt elmenni,igy felejtös.
Holnap du ha jo idö lesz kapsz kepeket az r6-rol is.