Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rambo koma nagyon eltunt .?
Sziasztok!

Járt már úgy valki, hogy elhagyta az első fogaskerék rögzítő csavarját és alátétét? Ma leszedtem a fedelet, hogy kipucolom a sok zsírtól és ez a látvány fogadott. :-(
Sziasztok!
Nincs valakinek R6R-hez Exup vezérlö motorja?
Köszi előre is!
Szasztok!

Esetleg nem tud valaki 2005-ös R6-hoz eladó láncot?
Előre is köszi.
esetleg kakucs valaki csutortokon?a reggeliben mennek ha valaki jonne ne kimeljen
gyááá még mindig eladó jövő hét pénteken megyek pályázni (első alkalom) Lehet h rákapok és......
Sziasztok!

Van eladó pályaidomom!
Lámpák helye kivágva!

http://www.kepesmotor.hu/idomo...

Sannyi
ja látom megy az okoskodás...
gyere a galériád alá...ott nincs csend. Amúgy meg kellett volna halnom azt tudtad? De baszki nem jött össze....csak mert 20 évesen ilyen motorra ültem......
miez a nagy csend uraim?
én EK X gyűrűst tettem rá... 530ast...
http://youtu.be/seFehlBkq3I lementek delfinbe és lefialtok :D[/L] csak a móka kedvéért
akkor jol emlekeztem
Jó reggelt.
Megvolt az eredetiség vizsga, most mindjárt irány biztositást kötni
Megnéztem a gumit, Dunplop D209 van rajta, tehát igazatok volt.
Jo reggelt.
a Lanc kerdes hasznalat fuggo,altalaban ezeket a lancokat 20-25ezer kozott szoktak cserelni,ha mar megkopott,megynult,csattog,csörög,akkor lehet meg rajta huzni a kereknel,kicsit hatra,azt erdemes megcsinalni,de vannak akik szemet veszenek ki belole es akkor meg mennek vele.
Mert lusta voltam fotozni meg,ha ma du-an nem esik csinalok par kepet,ha esik hetvegen majd
Mint neked elvileg,06-os gyartas,08.04 forgalomba helyezes,hölgy tulajtol vettem,csak FEHER-PIROS nagyon -nagyon megkimelten,eleg lustan .
Jó reggel mindenkinek!

Mai napot lánc témakörben indítanám Ki cserélt már? Mennyi km-nél? Hol vette? Mik a jelei h már xar....? R6R '07
remélem nemlessz kemény tél
akkor még esélyes 1-2 jóidő....csak hidegbe ne menj!
neked milyen R6-od van? mert nemtaláltam képet sehol sem, csak a kawáról
nemlesz, ez biztos.. csak örül a fejem
Te inkabb ulj csak a seggeden,ne gyerekeskedj mert ebböl elöbb-utobb baj lesz,mert a raulesbol,beinditas lesz,abbol kis karika,utan meghuzzom neki 2-esbe kicsit jobban abbol meg csuszka mert a hideg a gumi.en többet nem mondom.
majd csak jövő hónapban
mikor lesz meg a jogsi? még ebben a hónapban?