Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

zorkán, tesem tudod pontosan milyen gyári gumi van az R6on ?
Még nem volt a motorodon, nem tudod elképzelni milyen ISTENSÉG! Amikor csak gangolsz és húzod neki... áhh hibátlan! A gyorsuláshoz nem kell nagy tempó, hogy érezd...
azt nemertem ha nem palyazol akkor minek gyorsvalto,es ha csak ilyen tempoban hasznalod ?
én ma csak kiváncsiság kedvéért húztam el kicsit 6.ban, de már ott brutálisan gyorsult, és még messze voltam a 8 - 9ezres fordulatszámtól, elég volt elsőre, ha meglesz a jogsim majd autópályán mehet a tesztelés
szivesen.
hat igen vigyazni kell vele,amig meg nem szokod rendesen,ez a motor 11-17kozott azert nagyon kemenyet megy
Ma jöttem haza, autópályára fordulva, észrevettem ismét, hogy:AKURVAÉLETBEDEROHADTULGYORSUL! Nem hiába, áttétel+Bazzaz+gyorsváltó, Istenség a javából. Viszont 130-140nél nem is megyek többet, volt aki simán letolt...
köszönöm, azt hogy miről beszéltetek hogy brutális, azt addig nemigazán hittem el amig rá nem ültem és el nem indultam vele, akkor esett le hogy hoppá ez 126 ló
Na nehogy már kimaradjak... Sok Balesetmentes KM-et!
Rambo..
Sok sikert a motorhoz,es vigyazz magadra,ez a kategoria mar azert eleg komoly dolgokra kepes,okosan.
Sok balesetmentes Km-t kivanok.
szia, írtam mailt.
nem 100% de talan dunlop D 209 amugy sok szerencset hozza
amúgy megtudná valaki mondani hogy milyen gyári gumi van rajtuk ? mert ezen dunlop , de nem találtam a pontos típusát , sötét volt már
nemszoktam alkoholizálni de most elkéne menni jól bebaszni
Mind ezt mondjuk jogsi megszerzésekor, de ez kb addig tart amíg ki nem gurulsz a kapun.
Ettől függetlenül használd egészséggel!
igen ezt sokszor kielemeztem és volt nála egy tár golyó két darab rakéta amikor beugrott a gödörbe és már az ötödik rakétát lőtte ki amikor ugrált kifelé a gödörből
de rambo három háborút is megnyert tök egyedül
Tényleg bazdki, az lenne a világvége... Rambo Vs. Csák Nóri
csák norisz és rámbó közt a harc igencsak csák norisz felé állna vigyázzá :D csák norisz akkor is lát ha te nem látod őt csák norisz nem hord karórát ő dönti el hogy mennyi az idő
kösz

Milyen csák norszi? rámbó vaze, rámbó
gratu ecsém a géphez aztán bazze kemény legyél mint csák norisz
lehet
Úgy érzem, a mai nap után vennem kell lottót... Hidd el nem fogod kibirni...
pedig muszály lesz kibirnom kulcsot nem adom, mert akkor még a garázsban sem indithatom el
Így nyerjek a lottón... ha van eszed faternak adod a kulcsot, hogy tegye el... most hogy ki is próbáltad NINCS AZ AZ ISTEN, hogy te ne menj azzal...
lehet van benne igazság
de muszály lesz kibirnom, az r125 -el is kibirtam, azzal még többet mint 1 hónap , bár ez azért egykicsit más...de csak egynagyon kicsit