Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

isten jo lenne menni holnap remelem tudsz jonni szamom megvan?
Hmm... este megmondom hogy alakul a holnapi napom, hogy tudok e menni... rég kiakartam ismét menni, de ritkán van időm...
valaki kakucs holnap du?please nem akarok egyedul menni
Bármikor.
oksa,gyere nyugodtan.semmi akadálya.
Legközelebb szavadon foglak
Szerencsére miskolci haver kisegített mindenben, ha Ő nincs akkor
bizony nem tudom mi lett volna.
De mindenesetre jó tudni ha kell akkor van segítség
1-2 dolog már hiányzik , úgyhogy ha valakit komolyan érdekel , akkor egyeztessünk előtte ...
ja...
de nem árulni akarom, hanem eladni...
Hali!

Úgy emlékszem,40ezernél kell a szelephézagokra ránézni,én 44-nél nézettem,de nem kellett állitani rajtuk,gyertyát meg 20ezrenként cserélj,az az előirás.
Szerelési könyvet tudsz letölteni külföldi r6 fórumokról,pl. innen: http://www.r6-forum.com/forums....
Bazze, nebasz már, ez majdnem teljes motor. 60e-ért vicc... ha stimmelne az évjárat én megvenném tutti!
Eladnám megmaradt R6 alkatrészeim
egyben 60000.- ! ! ! !

99-02-ig
Akkor már vagyunk 3man, az pont elég kezdésnek! Többiek?
Hali,
Nekem is jó lesz!Egyenlöre.
Hali,
Bejöttél volna Gyöngyösre,adtam volna mindent neked.Még másik motort is!
Sziasztok! :)

Friss R6 (2003) tulaj vagyok, és lenne egy-két kérdésem hozzátok, mert egy hónapja meglévő gépemben már van 44.000 km, de se szervizháttér, se manual, se nagyon sok infóm nincs a gép előéletéről.

Azt már kibogarásztam, hogy a szívószelep állítás már esedékes neki, szerintem előző tulaj nem csinálta meg. Egy gyertya csere is lassan érik. Abból az NGK CR10EK a jó? Esetleg van még valami fontos dolog, amit nézzek meg vagy feltétlen cseréljek rajta? Első lánckerékről olvastam még valamit, abból pontosan milyen méretet szerezzek be rá?

Amúgy a motor törött volt, úgy lett újra összerakva és viszonylag gyári.

Hátha valakinek még ismerős is lesz...
ha valakinek kellene egy tarcsa 03vagy04es r6ra akkor jeleze felem mert van egy nekem hibatlan allapotban.
Kaptam meghívást még 1 light hétvégére, nem messzire. Holnap megbeszéljük Skypeon.

Én kezdek haverkodni az esővel, igazából már nem nagyon érdekel mikor esik. A héten viszont a hideg nem tett jót a csuklómnak, hogy letoltam 1000 KM-ert a 13-15 fokban, pedig téli kesztyűm volt, de az is átázott (persze nem esőre van kitalálva). Kicsit fáj...
Nekem is van eső ruhám, de nem vittem magammal mert egy fasz fagyok.
Még jó hogy akivel mentünk busás haverral volt nála esőruha így legalább a fiam felvette odafelé a nadrág részét mikor megálltunk egy kútnál szusszanni egyet, na ekkor vettük észre hogy a ruháink ugrottak.
Az időt leszámítva és azt hogy nem tudtunk egy jót motorozni amúgy jó volt a hétvége.
De hát ilyen szar időt nyáron
Aztakurva! Sajnálom, mert nem is feltételeztem hogy nem kocsival mentek, mivel mondtad, szar időbe azzal mentek. Hívnom kellett volna téged mikor hazaértem és a radarképet néztem... Kurva nagy vihar volt aznap arrafelé. Mikor én jöttem Pestre, be akartam menni, de olyan kurva nagy esőt kaptam el délben Budaörstől, hogy inkább csapattam hazafele. Esőruha nagy kincs, örülök, hogy megvettem, mert megúsztam vele a bőrigázást.... bár egész héten használnom kellett, mivel Zalába ritka szar idő volt...
Motorral voltunk
Félúton beértünk egy viharos részt és ez miskolctapolcáig ki is tartott.
Akkora eső volt hogy nem láttam szinte semmit kb100 km-t mentünk esőben, mindenem átázott
Ráadásként a fiam hátán kinyílt a hátizsák és zoet meg az Én cuccom mind ki is repült belőle, csak a gyereké maradt meg de az is szarrá ázva
Miskolci haver nem segít ki ruhával ezzel azzal nem tudom mi lett volna.
Hazafelé 10 km-re voltam pesttől és megint kaptunk egy masszív esőt de most már volt rajtam esőruha így csak szegény fiam ázott el.
Úgyhogy egy kalap szar volt ez a hétvége, egy kínszenvedés.
Szeva! "Fasza" időt kaptatok tapolcán? Itt legalább tegnap lehetett motorozni... Kocsival mentetek?
Amit Én észrevettem és talán érdemes említeni az a változó hosszúságú szívótorok és a motorban az erősebb csapágyazás.
Csúszókuplung már 2006-tól van benne.
Nincs mit!
Köszönöm
Szia!

Itt láthatod táblázatba foglalva: http://en.wikipedia.org/wiki/Y...

Nincs olyan sok különbség, bár sok kicsi sokra megy. A csúszókuplung és az apró elektronikai finomságok, ami miatt kedvezőbb. Na meg persze a kinézet, de ez nagyon szubjektív. Szerintem egyikkel se jársz rosszul.