Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HELLO !

Szükségem lenne generátor deklire 2002 R6-hoz és bal oldalidomra (kék) ha valakinek van mellékelt képet megköszönném


E-mail robyside@citromail.hu

Tel.: 0630 558 23222
dagattt..
Magyarisztánban élünk. Ez így van...

... a hobbyd végzésével életet mentesz, cserébe a bírka néptől köpködést kapsz.
Jó munkát hozzá
Hát igen nagyon ocsó, ezért is szemezgettem vele de csenevész vagyok bele
Megyek, kiszedem a szűrőt!
Szevasztok Urak!
Ennyiért vicc kategória, de egyszerűen nincs kereslet. Egy kereskedővel egyeztettem, de mikor kiderült, hogy 1 db Cordura nadrágot adna érte, hamar befejeztük az egyezkedést!
Azta kurva, akkor Én is el kezdem hizlalni

Amúgy ennyiért szimpi a ruha de nekem nagy sajna
Tudom, hogy vicc vót!

Azóta 5.000-éé nézegetik a turisták!
Jóóóvannna csak vicc vóóót
na de zacsira 8 kilót hízni
Nekem másodállásba kell, a főállás a hobby-m! No ez a szomorú kis hazánkban!
Neked, de cska Neked megmondom őszintén, VÁGJA A ZACSKÓM! Tavaly még elviseltem, de most volt egy kihagyhatatlan ajánlat! Nem adnám el, ha méretre passzolna. Kicsit híztam, 8 kilót pontosan, és már kényelmetlen, ha vastagabb pólót/hosszú ujjút vettem fel alá, a pulcsi meg egyenesen felejtős...

Szakadás: Egyszer estem benne, 2. fok majdnem alapjárat, körbe-körbe, karikába, kicsúszott a hátulja, a pi-ba! Akkor sérült a karján a varrás, és egy kis kopás lett a vállnál a bőrön. A lábnál pedig ring-es történet, szarul csináltam, és a koptató mellett leért a sípcsontproti tetejénél a bőrgatyó is... Elkúrtam, nem kicsit!
Ennyi a ruha története.
Britton
Nézem éppen az eladó rucidat és azon gondolkodom
keményen hízásnak indulhattál ha két helyen is szétment a varrás
Bazze, igazad van, elgépeltem!

... nekem egy életre elegem van belőle!
Nincs mit , viszont lehet nem fog megszáradni reggelig...
...sehen!
A hétre elég volt a dajcsból!
Holnap reggel indulunk, így ezek szerint, még ma meg kell csinálnom! Köszönöm, tökéletes infók!
Ja és Wiedersehn Britnyi!
Én pár hete csináltam először (nemsokára megint kell), fogtam lebontottam az Atyaúristent is (kormánygátló, tank...) utána kivettem a szűrőt. Eddig gondolom bírtad követni?!

Na utána jött az izgi része, fogtam és felvittem a lakásba. Itt elővettem a speckós tisztítósprayt és a fürdőszobába zárt térben! (kurva nagy hiba! ) befújtam jó alaposan. Hagytam vagy 10 percet állni. Utána folyó vízzel a beáramló levegő irányával ellentétesen elkezdtem kimosni. Majd tetszés szerint ismételtem az előző lépéseket. Ha faszán tiszta lett és már te (én) is be vagy szívva a spraytől, akkor leteszed száradni (nem napra és nem fújkálod).

Másnap ha frankón kiszáradt, akkor fogod és a speckós "tartósító" sprayel befújod a beáramló levegővel azonos irányban lévő oldalát, finoman egy rétegben, nem eláztatva!

Kész, fogod és visszaszereled, úgy hogy 1-2 csavar maradjon...
Guten Tag Faszikáim!
Sportszűrő tisztítását hogyan csináljátok? Google a barátom, tudom, már egyeztettem vele is, de SZEMÉLYES tapasztalatokra vagyok kíváncsi! Köszöntem!
Eladó!Ha valakit érdekel Yamaha R6 2003-2006ig0620/3895969
Csőzet!

Kicsipéz beszerzése után megsürgettem a láncszett-cserét, így a kb 40-50%os gyári láncszettem eladóvá vált. 2003-2005ös R6ra tuti passzentos, ha valakit érdekel csinálok képeket, majdan megegyezünk az árban.
Köszi a tippet!