Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem..tény..nem is ez volt a célom..csak könyörgöm..miért zavar az vkit ha megnyit egy topikot és ugyan azt látja ..miért nem lehet szó nélkül "elmenni mellette"...Ha megtudod magyarázni megköszönöm!De őszintén...
Kispok!

Azt kell,hogy mondjam ebben igazad van...Nem kellett volna vitába szállnia,de abban nem értek egyet hogy leszarná a véleményetek..ez akkor állna helyt ha a rendezvény megvalósításával kapcsolatba lenne véleményetek,nem pedig a hirdetési módszereivel..Gondolom mivel ez az első rendezvényük nem akar 100 e-ért hirdetni,hogy utána még ezt se termelje ki.nyílván ezért van itt
mert , ha voltam külföldön , akkor fikázhatom az enyéimet ?
Lori!
Nem is értem miért tépem a számat de ha már elkezdtem hát folytatom.
Ha figyelmesen végigolvastad volna akkor láttad volna,
hogy Én nem voltam az ellen hogy itt reklámozzák magukat egyesek.
Nekem az nem tetszett hogy vitába szállt azokkal akinek nem tetszett.
A lóvé jó ha elmegyünk és befizetjük de a véleményünk már nem annyira jön be.
Érdekes egy szervező
Az meg hogy azt mertem írni hogy töltsd ki az adatlapodat
nem jelenti azt hogy személyeskedj és beírj háziállatnak.
De az vagyok.. csak ha voltál külföldön akkor a 2 gondolkodás mód között látod a különbséget..Szerintem a miénk nem feltétlen jobb
Rendben..1:1! Szerintem ezt ,meg is beszéltük..
Te nem vagy MAGYAR?
Hát itt pedig semmi szükség nem volt arra hogy személyeskedj,
Te kis papagáj.
kisgyerek ...
háá háziállatnak beírtad , hogy kispok ....


mitnemértesz bazdmeg...?

necsinád itt az inteligencsest mee nemál olyan jóó neked ....maraggyá a permetezőnéé...
Nem szeretném Offolni a forumot ...utólagos el
nézéseteket kérem..
ui.:Életben csak akkor van nagy pofám,ha szükség van rá..

Üdv:Lóri
Ne haragudj Kispok..de szerény véleményem szerint nem mondtam semmi negatívumot se neked se másnak így kérlek te se tedd..Úgy érzem teljesen normális hangvételű levelet írtam..Tényleg nem értem miért kell veszekedni..nem fogom hajkurászni ezt a szokásos szlogent hogy motorosok vagyunk ne köpködjünk stb..mert ezt sosem szerettem..ha autós ha biciklis ha triciklis ha motoros ha repülős ha motorcsónakos,akkor se minősítsük a másikat míg nem ismerjük!Nem akartam háborgást csak tényleg nem értelek titeket..mindenki mindenre ugrik ha lehet kötekedni..Érdekes csak a Magyar ilyen..!
Önmagadat minősíted.
Szánalmas vagy.
Kíváncsi lennék rá hogy az életben is ilyen nagy a pofád ?
Kész;)
Töltsd ki az adatlapodat utána írogass !
Sziasztok!

Csatlakoznék Crazyhez..Mi bajotok van azzal hogy végre valaki szervez egy versenyt számotokra és hirdeti..Ráadásul ahogy elnézem nem kevés szervezés lehet a dolog mögött.Ti hol hirdetnétek ha nem itt?Én például szarok az esemény naptárra...ha nem baszná ki a szememet a hirdetés nem is tudnék róla..
Na de azért én elmegyek ide erre a bulájra..Már csak azért is, hogy kapjak egy leszarom posztert és kirakjam nektek ide a véleményetekre...
Szia! Először is ez egy fórum és nem egy email, itt nem szokás a "Tisztelt" és hasonló kifejezések, viszont igazad van, köszönni alap dolog és nálam ez elmaradt, ezért utólag is elnézést kérek.

Másodszor pedig, nem tudom, hogy észrevetted e, de van egy ilyen részleg az oldalon, hogy "Eseménynaptár"?! IDE kellene feltöltened a programokat, amit szervezel és akit érdekel elmenne rá. Én személy szerint naponta minimum egyszer olvasom, mert érdekelnek a különböző motoros események. Nem a Fotógalériák, Videók és egyéb helyek teleszemetelésével kellene foglalkoznod, mert ez csak ellenszenvet vált ki egyesekből (mint pl. belőlem).

Harmadszor pedig a törvény igen is TILTJA a SPAM-et.
"gumi maci, gumi maci
mogyoró, mogyoró"

"szar nektek hogy ennyi gőzt kell kieresztenetek..."

Többesszámot használtál.
Akkor sem veszi jól ki magát ez a sok vissza szólás.

És ez a kimért stílus szánalmas.
Tisztelt Kispok!

Szerintem ez nem minősül vitának, csak elmondtam a dolgok miértjét.

Üdvözlettel:
Red Line Hungary Kft
Tisztelt DDt500!

A tiszteletet arra értettem, hogy köszönés. Az gondolom kijár mindenkinek. Előre leszögezném nem vitatkozni akarok, nem is ez a célom csak szeretném, ha sikeres lenne a rendezvény és tovább tudnánk lépni nagyon színvonalra. Ebben pedig szükségem van a motorosokra is. Ha motorosok vannak, akkor támogatók is és így tovább.

Szerintem ne ragozzuk tovább. Részemről nincs harag és köszönjük a csapat és a támogatok nevében is a sok sikert, reméljük az lesz.

Üdvözlettel:
Red LIne Hungary kft
Hát veszekedni valóban jól tudunk, az 1X biztos

Én részemről lesz@rom hogy mindenhová beírja
RedLineHungary
a kis hirdetményét.

De az hogy ezek után még vitába száll a többiekkel egyáltalán nem szimpi.

Tudnám még ragozni de nem teszem...

Széles utat mindenkinek !
Nem vettem a szívemre
Engem az idegesít hogy mások szarozzák le és kíváncsi lettem volna rá hogy vajon miért.
Gondoltam megkérdezek itt egy olyan embert akinek egy időben van két 6kilósa hogy Ő szerinte mi a különbség
ha van egyáltalán.
De egyre inkább úgy látszik hogy aki leszarozza az inkább okoskodik mint valós tényeken alapuló érveket mond.
Egykutya és kész.
És valóban kinek a pap kinek a postás
előzmény!nem Neked írtam..de ha már magadra vetted....a faszért kell basztatni azt aki csinál valamit. ...tiltja valami törvény hogy bemásolja 100 topikba?szerintem idegesítőbb egy információ nélküli információ pl amikor derbijét árulja egy pubertáns és bebassza 59 helyre,,,
szembejöttök ..motorosok vagytok..intetek....itt meg szanaszéjjel biráljátok egymást..miért?
erről ez jut eszembe:"....aki dolgozik hibázik,aki nem dolgozik nem hibázik..aki nem hibázik azt előléptetik.."
felőlem ugyanigy hirdethetne Gabi is..az is baj lenne?
én pl tudom azt amikor ránézek a fórumfalra és látom 3 helyen hogy Redline,hogy mindenhol ugyanaz van..mégis azt nyitom meg amelyik érdekel...CKM-ben is van olyan nő amelyik jól néz ki.felőlem lehet 9x is...és a bénábbik is...azt max átlapozom