Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi csörgök!
Esetleg hivd fel ezeket:
http://www.hasznaltauto.hu/partner/bestmoto-6734
Állitólag kurva jó áron van neki zsir új.
ha a kék fehérre gondolsz! amire lementem megnézni elvitték! most a feketével szemezgetek a ducati szalonbol dehát huhhh elég húzós áron pörög... 2.1 dehát 1500km van benne... és 2010 gyártású!
Tökéletsen igazad van!megértem gondolkodásodat!Láttam egy R6R-t a Ceglédi Yamahában az ujabb fajtát(RJ15).Ha persze megvan még.1.7körül van.Teljesen széria!
Neem perszer hogy nem:) azért 9év motorozásból én is tanultam már pár dolgot úgy értettem hogy 2008-2010 r6- nézegetek amikben 10körüli km van mert hát nagyon hosszú távra tervezek.
Bár lehet hülyén gondolkodom sőt
attól parázok hogy ha megvennék mondjuk egy ilyen gépet mint a tiéd akkor van benne most 24 amire én visszafizetem a hitelt lenne benne 50-60ezer és hát akkor már nehéz lenne megválni tőle mondjuk most saját magam állításán is beszarok mert fasz vagyok... 4-6év mulva már alapból nem ér majd annyit se melyik moci sem.. na nemtudom.. eléggé át kell gondolni ezeket a hiteles vasakat.. dehát nincs más lehetőség! motorhiány van elvonási tünet van és már unok ugrálni a repülőből hogy pótoljam az adrenalint pojén
Te elhiszed azt hogy egy 2006-os motorban 10000km van?
Pontosan! Vettem is ezért! Kár hogy 2 hét lesz legalább még megjön...
Zorkán
Mivel hátul ledes van neked ezért azt úgy "érzékeli" hogy ki van égve az izzó, ezért villog gyorsan ha elöl is ledes lesz akkor nem fog villogni egyáltalán (szerintem) ezért neked mindenképp kell hozzá az a kis kütyü.

Akle
Sajnálom hogy meg kell tőle válnod zsír masina.

Hol van és milyen az indexreléje az R6R-nek
Megmondom neked az őszintét nagyon tetszik a motorod de én elég csóró legényke vagyok bár volt már rá példa hogy az utolsó lóvékat inkább beletankoltam a mociba minthogy kajáljak:D de hát aki motorbuzi az legyen is az.. nekem eddig kawám meg sv-m volt! most r6 ra vadászok de sajnos csak hitelből tudnám megoldani! igy hát kénytelen vagyok új gépet venni mert nem szándékszom 5éven belül lecserélni és ha kicsit kevesebb km lenne a gépedben akkor nem is haboznék!
Én nem vagyok keresekedő,sem nepper.Csar R6 fanatikus.Nekem az előző motorom is ez volt.Csak kellene másra ez a pénz.
Szewa akle:)
Megnéztem a géped hm... nem is rossz sőt! Én már vagy három hónapja keresek valami fasza gépet csakis r6- és r6rben gondolkodom!
megnéztem vagy hat gépet is abból négy átbaszás volt de ezt le is írtam itt:) bár ha nem minden áron eladó akkor az nem okés.. megbánnád!
Értem, nagyon sajnálnám, ha megválnál tőle. Patent gép!
Nem akarok mást venni.
Kényszerűségből,de nem okvetlenül akarom eladni.Kurva jó gép.Megszakadna a szívem.De az okokról nem akarok beszélni.
Miért árulod a gépet?
15 dolcsi párja!
Mennyiért vesztegették ott?
Arany árban...
oksa,
Danger-ben nem kérdeztétek?náluk is láttam multkorában!
A te linkeden lévőt rendeltem meg! Amint megjön, írok! Én rendeltem magamnak relét is, mert így is kurva gyorsan villog, hát még ha elől is led lenne!
Nincs mit! Remélem látlak a következő R6 talin...
Zorkán
...nézted a linket ?
az elvileg egy "füst" színű, nekem az kéne, gondolom neked is

Akle
köszi már intézi Zorkán mert rendel Ő is
Szia!
Ebay-ről vettem én is,de egyik barátom fizette ki Paypal-el.
Maga egy ÚR!
Előre is köszönöm!