Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva! Én mennék, de kellene valahol találkozni előtte, hogy gyüjtsük össze a jó-népet és közösen odagurulni. Mi a véleményed? Többiek?
Ha semmi nem jön közbe nekem, mehetnénk. Nem árt még nekem a gyakorlás...
Haliho,
Vasárnap nam jöttök ki a Ringre?12.50-től mennek a versenyek!
Vezetés technikai tréning!
link
70/623-1473
enmoto@citromail.hu
Üdv mindenkinek!

R6 alkatrészek eladók kicsi pénzért.
Blokk sérült állapotban 50e
Immo 2db gyári kulccsal zárszettel 60e
Tank 30e
Hátsó kerék gumival, féktárcsával, lánckerékkel 30e
stb... CSAK AMIK A KÉPEN VANNAK!
70/623-1473
enmoto@citromail.hu
Kikérem magamnak !
Én nem vagyok épeszűűűűű
Szerintem normális. Nekem a 2006-os évjáratnál a szervízkönyve szerint 110-115 fokig nincs semmi gáz, városban általában 105 fokos volt a hűtőközeg...
Sziasztok. Nekem egy olyan gondom van, hogy nem rég vettem egy R6-ot és városban is használom, de ott mindig felmelegszik (100 foknál elindul a ventilátor és visszahűl ilyen 90 fokra) aztán utánna megint felmegy. kb 25 fok lehetett egésznap.
Ez normális vagy valami gond lehet? Amúgy városon kívül semmi gondom nincs vele, 80 körül mozog.
Majd akkor fogod igazán élvezni, ha eljössz a túráinkra!

... Estét amúgy mindenkinek!
Többet vagyok itt min te. Itt egész épeszű a társaság.
Hali,
voltam,igen.
pang a kacavakis topic?
Alapvető fontosságú. De a legjobban azt szeretem amikor: " Most vettem egy ... motort. Van valami típushibája?" " Miért bazd meg?! Ha van akkor visszaviszed? Miért nem a vásárlás előtt kérdezted meg? BAROM!"
menj el nézd meg sztem tuti motorraltérsz haza...
ha jól olvastam előbbi hozzászólásaid között hitelből intéznéd a gépet...
ha van rá lehetőséged ne a gépet hitelezd be hanem személyi kölcsönből vedd és akkor az esetleges közbenső csere könnyen megy...
asszem 11 és csak fehéret láttam
kispok! köszi :D én is bírom a nickem:D hirtelen felindulásból jött:D
délután óta akle gépén rágódom egyébként!
másodsorban pedig remélem hamarosan ehhez a rohadt jó társasághoz tartozok majd... ! folyton olvaslak titeket és ritka jó arcok vannak itt!
na igen ez egy nagyon jó kérdés:D
Az előző R6-om 52 ezer km-rel adtam el, nem volt semmi hiba...
Ha valaki azon gondolkodik, hogy 5 év múlva hogyan tudja eladni, mekkora buktával, akkor... (ide gondoljon mindenki azt, amit akar)... A km mellett a másik nagyon fontos kérdés, hogy mennyit fogyaszt 100 km-en? !
Akle gépéhez feltétlenül hozzátennék annyit annak fényében hogy láttam élőben . . . . . ár alatt adja,
mert jó állapotban van és tele van extrával !

A futott km-ekről meg annyit hogy egy gépet pár ezer km alatt is agyon lehet baszni és sok-sok km után is lehet jó

mektörcsi természetesen, tied a döntés ez csak az Én privát véleményem.
Egyébként jó nick neved
vasárnap délután nem voltál mátrázni véletlenül ?
GSXR szervíz.hu-n árulnak jó áron vadonat új vasakat, szerintem R6-ot is tudnak hozatni. 0 km-es 2010-es ZX-10 R 2,3 guriga bár nem tudom európai piacra szánt modell e...
Csak annyi hozzáfűzni valóm van, hogy Akle gépébe látszik, hogy csak 24e van. Na most tudnék mutatni neked olyan gépet (haver CBR), ami 5 éves és 8600 van (állítása szerint). Na most az úgy néz ki, mint egy 10 éves, minden évben agyon pályázott motor.

Ha megveszed Akle gépét, ami jó áron, jó állapotban van (láttam hogy vezeti, vigyázz rá!), 5 év múlva pedig ha veszel másik gépet, buksz mondjuk 0,7-1 millát rajta (max!). Viszont ha most veszel egy olyat, mint az enyém (2008), esetleg kétes forrásból (ergo átbasz a KM-el), akkor mire 5 év múlva eladod, buksz rajta legalább 1,5 millát. Megéri?

Persze nem Akle gépét akarom futtatni, mert nekem mind1 melyiket veszed meg, de ez az én szubjektív véleményem. Ja és az 5 év azt megmondom most neked, hogy az annyi lesz. Én már nemsokára 1 éve nyúzom, de még mindig ismerkedek a drágám tudásával!

Na jó elég a pofázásból, megyek vissza takarítani...
Szia
Az enyém 2003 06 havi és 12500 van benn (valós) hihető persze!
Azt hiszem van neki R6R-je is!egyik barátom nézte is!