Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OK srácok, akkor rendelek 3 ledes villogóbizbaszt és majd ha megjön intézzük a kézbesítést!
Nem is tudom jó kis cucc, de elvileg van egy 3lábú index relém ami ledes indexhez kell, megnézem milyen relé van a gépben ha passzol hozzá akkor nem fog kelleni.

Esetleg valaki vágja fejből milyen az R6 index reléje, és merre keressem mielőtt szétbontom az egészet ?
Az szuper lenne
Köszönöm
Szia Zorkán!
Én szívesen harmadolnék veletek ha nekem is tudnál rendelni!
Ilyenrenem lesz szükséged?
Pók, rendelek 2őt, egyet neked egyet magamnak és osztozunk a postaköltségen!
előző link nem jó: link
ha ezt sem linkeli be nem tudom mi a rossz
Itt a tuti ez lenne jó: link
Akle
Az első ledes indexeket is Te rendelted ebay-ről ?
Pont passzolt, nem kellett semmi + a rögzítéshez ?
Nem tudok ebay-on fizetni, mivel nem dombornyomott a bankártyánk nem tudok vele feltölteni PayPal-re
Ha kinézek egy indexet és odaadom az árát megrendeled nekem
Ilyesmit nézegetek: link
Hali mindenkinek!

Érdeklődnék van-e valakinek tapasztalata Michelin Power Pure gummával kapcsolatban.Ez a kiszemelt áldozat és csak jót olvasok róla!De ezek mind tesztek.Kíváncsi lennék olyanra is aki tényleg használja.Főként közúton!Kellene is egy 120/70 R17 -es!Ha valaki tud jó áron azt megköszönném!Érdekel jó állapotú használt is!

Széles utat mindenkinek!
Ha nem vagy szélesebb, mint magasabb, akkor a 161 cm kevés kg-al párosul. A motor futóművét ettől függetlenül a pilóta súlyához kell belőni (ezt most nem írom le, a lényeg, hogy kb. 30-40%-ot kell összeülni a rugózásnak a motor+pilóta alatt a teljes kirugózottsághoz képest, persze ízlés szerint lehet feszesebb; plusz mellé a csillapítást). Következésképp, ha könnyű vagy, talán a megfelelő összeülést se éri el a rugózás, így talán az előfeszítés révén is nyerhetsz egy kis talajkontaktust.
Ott van még az említett "kutyacsont", viszont az - gondolom - alakít a futómű-geometrián is.
Lehet, hogy a rugóstag felfogatása olyan, amivel lehet állítani magasságot, ezt a típus ismerői mondhatják meg.
Az ülés párnázásából valószínűleg sokat nem lehet elvetetni, ill. az elvét csak valami komfortanyag alkalmazása árán nem jár komfortcsökkenéssel.
Tehát a beavatkozás véglegessége szerint súlyoznám, hova nyúlok, mivel a motorozás időtartamából csak töredék az az idő, amit lábletétellel tölt az ember.
+bukógombát feltenni, az pont ilyen helyben eldőlésnél segíthet a motor eredeti állagát változatlanul tartani.
Mikor mész kakucsra?
Az R6r-t pályára találták ki!
Majd ráerzel, és zsír lesz, csak minden idegszáladdal koncentrálj, hogy csúszik-e a motor.
De ha jó gumik, vannak rajta, és bemelegedett lábtartóig lehet fektetni...
Szia !
Gondolkozom rajta erőteljesen . Mint, hogy bele menjek az ültetésbe. Milyen az a Hornet mit lehet róla tudni ? meg adom az email címem oda válaszolj, köszi atutu_@freemail.hu
Az előttem szólók már megmondták a tutit,
ezért Én csak annyit kérdeznék hogy akkor most mi is van árulod a gépet vagy sem
nekem van egy Hornetem cserébe ha komolyan meg akarsz e gépcsodától válni
Szívesen. Sok szerencsét.
Köszönöm szépen a segítséget ! Előrébb vagyok sokkal.
Ez motorfüggő, sajnos R6-ban nem vagyok otthon de 3-4 esetleg 5cm biztosan lehet vele nyerni ami még úgymond "elfér". Esetleg a vezetőülésen is lehet faragni egy kicsit, az is 1-2cm. Meg kell nézni.
köszönöm a segítséget...próbáltam már énis behúzott kuplunggal persze világít így tudom,.hogy nincs sebességben,gondoltam az oldaltámaszra is,hogy az nem engedné de ott is rendben van minden az érzékelővel.Tegnap este viszont kiszedtem az akkumulátort és miután visszakötöttem jólett.Ezután kerültem vele egyet és újra nem működött,majd újra levettem az aksit és vissza és megint jó:S
Ezt vegyem invitálásnak? Amúgy ja, várok valakit 1 megbeszélésre, de már fél órája késik!

Kakucsra visszatérve, oktatom az embereknek, hogy hogyan NE csinálják! Életem első pályázása lesz! Remélem nem csukom össze egyből! Na de a moci az biztos otthon fogja érezni magát... egész héten oda vágyott!

............ most hívott a srác, menjek én oda ahol ő van. Faszomba! Na később leszek!
R9es
toborzok,,,,LFP-be kell a friss húsi
És ez nem is Yamaha R6 ....
ja,itt ért le