Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Előtte volt benne Motul 5100 10W50, abból evett kicsit, Castrolnál nem tapasztaltam.
Szlovákiából vagyok, jobban megéri nekem, ha itt rendelem meg, viszont köszi az info-t. Nálunk is kb ilyen árba találtam. Úgy 9-10 Eur között mozog, de valahol láttam már 15-ér is, érdekes. Kíváncsi vagyok ebből mennyit fog majd fogyasztani...
Nekem az van a 2001-es R6-ban, semmi bajom vele, váltó mint a vaj. Itt Egész jó áron van, 900-ért hozzák házhoz.
szerintetek normális, hogy a motorom úgy 4500 km alatt megevett 3deci olajat? Motul 7100-át raktam bele, fullszintetikus. Jah és gondolkoztam, hogy kipróbálom a castrol power1 racinget, esetleg valami vélemény róla?
Köszi.

De ahogy elnézem jobb itthonról motort venni. Jövö héten talán eljutok az rmc-be.
írtam mélt...
Sziasztok!

R6R-hez eladó pályaidomgarnitúra! Pascalplast gyártmány! Metal
feketére festve! Gyári lámpák helye kialakítva!Igény esetén lámpával!

http://www.kepesmotor.hu/idomo...

Tel.:06306800653

Sannyi
Itt találsz némi infót: külföldről motor
egri sráccal kevertél össze
fogalmazzunk úgy , hogy karácsony óta akkora zsidó vagyok magammal, hogy már cikin érzem magam , de most lesz meg a böjtje
akinek jól megy....
én max délután tudok csak kinézni de akkor is csak a haverokkal dumálni pár szót....

Jó motorozást holnapra
Hali , bocsi , hirtelen össze kavarodtam összekevertelek az 1000-es cimborával XD
Na , de azóta (szerény leszek :) ) Szóval már beedzőtem ;)
Emlékszem, kint szlovákba alig bírtalak követni , még a víz is kivert annyira beletettem utánad, ha nem mész előttem ott akkor úgy , akkor biztos lebckázok olyan tempóba a hegyről :)
És neked megvan még az 1000-es fazi!?
NEEEEEMMM? MEG VAN MÉG A FAZI ÍÍS, csak a vater használja ! :)
Igazság szerint mindig is ilyen hangja volt csak nem ültem rajta 2 éve és most olyan furcsának tünt. ( Kb úgy tudnám leírni a hangot amikor a solaris busz fékez és használja a retardert annak van sipolós hangja)

mind 1 lehet az lesz a legjobb ha megnézetem 1 szerelővel
hali
sikerült eladni a fazert
Köszönöm!
Szia! a szervíz könyvben (angol) "oli level switch" azaz olaj szint kapcsoló ként szerepel de van nívó is. ott elvileg megvan a szintje. bár a kapcsolóban picit érdekesnek találom, hogy amikor az úszó golyó a alsó állásában van(mint amikor nincs benne egy csepp olaj sem, akkor testel. ezzel annyi bajom van, hogy ha szintet mér, nem a felsőn kellene testeni, és ezzel együtt jelet adni?
Köszi!, honlap megyek pályázni, már be vagyok sózva mint állat. Mocsadék tél! Már nagyon vártam a ringezést. Nem baj már csak néhány óra és megőrülök XD

Holnap 9:30 hungaroring, közúti gyors 9:30 kor indúl az első 25 perc én ott leszek!
Nem lehet, hogy csak a ram-air-t hallod és csak azért zárt gáznál mert akkor nem nyomja el a motor a hangot?
Nekem az előző motor után egyből feltűnt a fütyülő hangja. Hátha csak az.
Szisaztok!

Szeretnék vásárolni 01' vagy 02' Yamaha R6-ot. nézegettem a használt autón és egyéb oldalakon de nem találtam megfelelőt. Illetve egy olyan kérdésem lenne hogy ha egy motor külföldi papírokkal rendelkezik akkor azt mennyi átíratni magyarra? Köszi

Tomi
sziasztok! Valakinek r6 pályaidom kell-e?60pénz