Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fura. Nekem ilyen baja lenne felkeresnék egy szerelőt. Úgy sem tudom megjavítani...
Szép jó reggelt mindenkinek!

Van egy 2000 evj R6 om az a problémája hogy főleg kis sebességnél jön elő amikor 40-50 km/h val megyel és elengedem a gázt akkor fütyögő hangot ad.

amikor adok neki 1 kis gázt hogy pl ne lassuljak akkor abba marad a hang

Esetleg valakinek előfordult már hasonló jelenség és ha igen akkor mi lehet a hiba?
Trost forgalmaz denso gyertyát
Nekem sem "ellenség" egy konkurens cég sem.
Csak egy kicsit viccesen, idézőjelesen
Osziban vagyok értékesítő és kapcsolatban állunk veletek, nálunk nincs egy motoros sem rajtam kívül
ellenség....
én sem tekintem egyiket sem annak ...
ok ...
Köszi szépen, de közben megoldódott.
Az UX forgalmaz DENSO gyertyát v. csak NGK-t?
ahha Lőrinciből 15 gyöngyösről 25 km :)
Nem olajnyomást jelez mint az autónál,bizonyos szint után bevillan majd világít.
És bejársz Hatvanba melózni ?
Vagy Te máshol vagy ?!
Oké ők nem annyira ellenség "nekünk".
Bár nekem egyik konkurencia sem az.
UX
nekem anno a ZXR 400nál volt olyan esemény hogy mosás után világítot a olajnyomás lámpa de azért mert az a porvédő megtelt vízzel és összezárta az áramkört....
Szerintem az r6-on nincs olajszintmérő szenzor ...
nívód van erre a célra ...

szerintem ...

de majd kijavítanak , ha tévedek ...
Sziasztok! nekem is r6 van, 99 es , és van némi problémám vele. amikor megvettem, világított az olajnyomásmérő a műszerfalon, állítólag olajszintmérő szenzor hibás, nah msot sikerült kicserélni a szenzort,olaj motul 5100 10W40 ,olajszűrő (hilfofiltro 303) cserével egybekötve. de a régivel se volt semmi baj. valami elektromos hibára gyanakszom, valaki tapasztalt ehhez hasonlót? mi lehet a hiba oka?
légyszi segítsetek
üdv Gábor
...azért akad ezekben az oktatásokban némi népvakítás is,
de valóban sok érdekes dolgot tudhat meg az ember, amit máshol bizony nem hallani.
Megkérdezhetem melyik cégnél melózol ?
egyik legnagyobb autóalkatrész forgalmazó cégnél dolgozom egyszer részt vehettemegy kenőanyagokkal kapcsolatos oktatáson.... ott amiket mondtak én csak ámultam meg bámultam....
Jah, amúgy már megtaláltam, benne volt a gépemben egy service manual, abból kikerestem
Köszi!
Hali!04 es r6 hoz keresek balos lámpát vagy egészet e-mail : megyesi.david89@gmail.com tel: 06302640833
Tudja valaki, mennyi olaj kell a 2005-ös, fordított telós R6 első villáiba? Köszi
Nagyon király gép az R6
Az elmúlt napokban az asszony Hornetjével jártam és nagyon jónak találtam, kellemes kis motor,
de ma már az Én kicsikémmel jöttem melózni és hát . . . . . pazar nagyon-nagyon jó
Így az egyik vasról átülve a másikra lehet igazán érezni mennyire jó gép, pedig a Hornet sem rossz.
holnap dolgozom , holnapután jó lesz ?