Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én megyek a mamával, de ott aludni sajnos nem tudunk:(((
Hátsó főfékhengerről tudnál képet felrakni?
99-02 Yamaha R6 alkatrészek a bontós árak alatt eladók :
karbisor
főtengely
hajtókarok
generátor
fesszab
gyujtásbox



önindító
váltó
szelepdekni fedél
lábtartók
hátsó lengővilla
rugós tag
komplett hátsófék
kormánykapcsolók
stb...
Többiekkel mivan? Minden nap olvasok itt 1-2 új R6 tulaj Nicknevet és ők nem jelentkeztek... vagy ennyire sz@r ötletnek tartják?
Engem akkor írj fel! Köcc!
ahol vetted nem vásárolják vissza? ha előbb jut eszedbe h nem kell az aksiakkor 3 napig kötelesek visszavenni bármilyen okból kifolyólag is..... (természetesen ha nem volt használva újra leadható csomag stb stb ... )
Vaze, teljesen egyetértek veled! BTW szép a motorod!
hello

Akinek szuksege van szallasra az apr 16-17.ei r6 talira az kerem pentekig jelezze felem mert egyre nehezebb szallast talalni enyiert es nem akarom h a vegen lecsuszunk rolla foleg azok ne akik mar jeleztek.

csabapontnyitrai@citromail.hu

Koszi
Köszöntem kolega.. :)
Este meg is nézem h jó lesz-e nekem .. :)
Ez az egyik legfaszább típs: nekem is fájna a szívem!
Hál is isten nekem hitel mentes! De ha rogyásig lennék megvenném tőled pályázni :) . Mert a mostanit kicsit sajnálom rá.
vagyis háromszög ...
a kutyacsont (furatközepek) 160mm
a hárömszög: 100-90-70mm

így ok?
Sziasztok!

Ha valakit érdekel van nekem YEC -es motorfelújító szett Yamaha YZF-R6 06-11 -be. Tartalma: YEC hengerfejtömítés (0,45), komplett tömítésszett, szelepszálszimering, gyűrű szett, fötengely szimering, hajtókarcsavarok.

A szett ára: 65.000 Ft

Minden alkatrész YEC versenycucc.
Szia!

A garnitúrát már eladtam, elég gyorsan gazdára talált, remélem azóta is örömmel használja a tulaj.

A Yamahából már csak a ValterMoto 1.0 versenylábtartó maradt, ha az érdekel, akkor azt csak most tavaszi akcióban 25 pénzért eladom
jó reggelt!

2005/04, 17.000 km rendkívül keveset használt R6om eladó.. szívfájdalom, de több, mint másfél éve garázsban állt, friss műszaki és szerviz -akár az idomjavításokkal együtt- megoldható.

1.100.000, vagy akár OFt kp hitelátvállalással (még 3 év, fix 35 havonta) elvihető.
jó...
délutánra lesz méret....
Meg esetleg arról a háromszög izéröl is. Az a bajom h nagyon ül a hátulja. Hawernak ugyan ilyen van és az kb 3centivel minimum magasabb hátul sztem itt lehet a dolog nyitja.. :D
Halihó.. Kössz h reagáltál. Igen erről lenne szó
Esetleg egy méretet tudnál adni? És akkor össze tudnám hasonlítani az enyémmel... Köszi előreis.. :)
Stimm!
Bar nem en intezem hanem a fonokom de azt mondja h 4e 1 ejszaka.
az idopont is stimm.Azert ennyi a szallas mert tobb agyasak a szobak egy ilyen egyszeru panzioban.
Meg lett hegesztve és festés (de csak szín beültetés) és komplett lakkozás.
Sziasztok,
Vettem egy akkut két hete (féltem, hogy nem indul a régivel és nem tudtam volna motorozni a 4 napos hétvégén), de indult, igy kihúzom ezt a szezont a régivel. Ha kell valakinek, akkor eladnám. Teljesen új, még beszerelve sem volt soha. VARTA YT9B-4 AGM SLA. Ára 10.000 HUF, ennyiért vettem, számlával.
Nekem kellene szállás!
Nevem Kristóf Sándor

Akkor Április 16-17 ugye? Meg 4 rongy a szállás stimm?
Bazze, tényleg úgy néz ki, mint 1 kutyacsont!