Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért azt is mondd el, hogy azért a jard megb*sz, mert nem szabályos, nincs meg a kellő távolság a két index között.
Én is olyan lámpát vettem, bár elég drága volt, de itt valaki vett tök olcsón vagy fele annyiért mint Én, a mázlista.
Nézz utána hátha találsz valahol olcsón mert nagyon kafa.
miért kellett levenni az idomokat? simán 4 csavar fogja nem?

Amúgy ha van rá pénzed Én is olyan hátsólámpát vennék, amibe benne van az index.

Király a géped!
Hali,
Miért nem veszel bele másik hátsó lámpát,amiben index is van?
Kíváncsi lennék rá hogy a saját motorját is így csinálja meg
...gondolom azt nem.
Hát elég érdekes dolog, de azért megkérdezte mi bajom a köszörüléssel :-)
Most mondanám, hogy milyet vegyél, de őszintén én sem emlékszem hogy vidéken honnan rendeltem. Pedig tutti neten néztem ki, de mivel telefonon volt a rendelés, ezért fogalmam sincs már a részletekről. Sajnos akármilyen faszának tünt, elhagytam már a bal indexem búráját...
Köszi!
Én a gyárit azért gondoltam hogy rá lehet rakni mivel valahol láttam képen. De akkor az egy kicsit mókolva volt. Remélem sikerül valamilyen kis faszányos indexet venni!
Faxa lett! Az indexes dolgot kérdezhetted volna, mert mondtam volna, hogy venned kell (nekem is kellett). Na meg amúgy is ocsmányul néztek volna ki azok a batár nagy indexek!
Sziasztok!
A múltkor ugye kérdeztem hogy hogyan lehet leszedni a motor rendszámtartóját (farkát). Hát kérem sikerült fúrás faragás nélkül leszednem...
Nem volt olyan nagy meló mint gondoltam. Az összes burkolatot le kellett vennem a segédvázról és még az ECU alól is ki kellett vennem két bolhát de megérte!
Csináltam pár fotót róla előre is bocsi szar minőségért de telóval és este készült a garázsban.
Nekem eddig se volt igazán nagy gondom vele de most szerintem gyönyörű lett
Jah és indexeket is vennem kell mert eddig azt hittem hogy a gyárit fel tudom majd rakni de nem...
Valsz a szervizesnek mindegy, hogy kapálógép vagy sportmotor. Mindkettőben motor van...
Kapálógépnél nincsen szelephézagállítás. Amikor már kitámaszt,egyszerűen leköszörülik a szelep végéből a fölösleget. Erre még azt mondom,elmegy,bár kicsit furcsállottam. De hogy egy Yamaha márkaszervíz így járjon el. Barkács szakkör...
Nagyon pang a fórum. Mindenki rituális harakirit csinált a szar idő miatt?
Ne is mond! Ma reggel meg arra kelek, hogy csupa jég minden
Valaki tényleg meghozhatná már a jó időt, mert így nem csak motorozni nincs kedvem, hanem sokminden máshoz sem.
Ez tömény szivatás... Na nem baj, spórol nekem pár ezer forintot...
Minket is elért ez a fehér fene...
Mára megint havat mondott, tegnap már néztem
Bassza meg... hát nem elkezdett havazni? Ennyit az imáról...
Debrecennel sincs gondom alkatrészrendelés pikk-pakk megoldanak mindent és tényleg nagyon segítőkészek, de a szervizes sáccal nem igen jutottam dűlőre így feladtam.
Azért csak fenyegesd meg őket, hogy mindjárt itt a tavasz és ha elbasszák a gépedet, egy egész R6 klánnal fognak szembenézni...
Nekem eddig Máthéékról is jó volt a véleményem bár a szervizüket nem ismerem. Karsaiékat viszont bátran ajánlom! Én személyesen ismerem őket és nagyon rendes fickók!
Hát ha minden jól megy akkor Karsainál sikerül.