Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló Szegaga! A múltkor említetted, hogy cserélned kell a kutyacsontban a csapágyat. Mennyire nehéz meló? Megpróbáltam amit mondtál és tényleg az kattan, szóval megnyugodtam kicsit. Csak mert szeretném kicserélni, és nem tudom neki merjek e fogni otthon, vagy attól azért bonyolultabb. Csak mert azért nem vagyok teljesen hülye a szerelés témához. Jah, és hogy oda valamilyen speckó csapágy megy, vagy boltban lehet kapni? Köszi, üdv schtomi4
Sziasztok valakinek nincs véletlen eladó yamaha r6 03-05 hátsó ülés helyettesítő IDOMJA ?
Akkor kiderült!

Hogy áll a gépállat?
Nem gáz legközelebb érthetőbben fogalmazok!
Lehetne már vagy 10 fok...
Szerintem az úgy nem jó! Ott 2 ventillátornak kellene lennie!
2004 sima telós egy venti, 2005-től fordított teló és két szélkerék :-)
Logikus ha van tartókonzolja, akkor ventilátor is kellene bele... nem hinném, hogy csak úgy tettek volna bele még egynek helyet...
Köszi a választ, az enyémen is így világít. Viszont a service manuálban a hűtő mögött 2db ventillátor van, az enyémben meg csak egy, azonban a másiknak ott a tartókonzolja. Ezért érdekelne, hogy nem is volt benne vagy kivették belőle?
Sziasztok!
köszönöm a segítséget!

Üdv:Sanyi
Kispók motorján is volt, csak az előző tulaj kivágta az egészet. Én csak átfurtam. Ha nem akarod kivágni az egészet érdemes csak 4 lyukat fúrni rá...
Nagyon köszönöm a segítségedet de az a baj hogy mégsem jutottam előrébb. Nekem a csavarok fölött van egy műanyag takaró lemez és azt nem tudom hogy hogyan kell kiszedni. De akkor valószínűleg szét kell bombázni a seggét.
Azért mégegyszer nagyon köszönöm a fáradozásodat és a segítségedet!
Megnéztem és csináltam két képet is.
Leveszem a hátsó ülést, kiveszem a szerszámos batyut és alatta nekem már nincs semmi, ill. akkor már látom a gyári tartó 4 csavarjának a helyét.
Azt hogy volt-e ott még valami azt nem tudom mert Én úgy vettem a motort hogy egy zsákban kaptam meg mellé a gyári tartót mert azt már az előző tulaj levette (szerencsére mert egy katasztrófa)
Tehát ha neked is valami ilyesmi van akkor csak kiszeded a 4 csavart, kábeleket széthúzod és lejön a gyári tartó.
Utána ugyan oda felcsavarozod az új tartót, de a rendszámvilágítást és az indexet is rá kell mókolni, nekem a hátsó lámpába van integrálva az index, rendszámvill. pedig nincs, a hátsó lámpám eléggé megvilágítja.
Rendben van, akkor tényleg félreérthető volt, amit írtál! BÉKE!

zaza73: Szerintem ezek model specifikusak (nekem pl. a jobb oldali a tompított, a bal a távolsági), ezért érdemes elolvasnod a Service Manual-ját a motornak és akkor az utolsó "kavicsot" is megismered benne...
nekem mind a kettő világít ....
Én csak vagy 5-öt.
Légyszi egy kicsit okosítsatok ki: elől mikor melyik lámpának-lámpáknak kell világítani, valamint gyárilag a hűtő mögött egy vagy két ventinek kell-e lennie?
Szerintem nem! Rosszul értetted, van én fogalmaztam rosszul.

Buzi aki nem motoros!

így már nem félreérthető...
Jobb oldali tompított nem világít. 2003-ban még régi rendszám volt? (nem az uniós csillagos)
Na ma nálam korán lesz lámpa oltás, mert cumizós napom volt. Napsütésben gazdag éjszakát!
Látom nagy az arcod! Jön még kutyára dér/hideg vagy hogy a francba van a mondás!
úgy legyen!
A hóba az is csúszik... havernak van, de annyit is ér...

Még az 5 naposat se képesek betartani, nem hogy a 15 naposat... átbaszás az egész. Jön a tavasz szerintem...
ne kapkodd el, pár napja néztem a 15 napos előre jelzést, jövő hétre szerdától havat mondtak! Enduro-t kell venni!
Én ma csak bemelegítettem... de egy Suzuki SV650 valahogy a semmiből garázsom elé gurult... meg is csodálta a kompozíciót!

Ha megint átbasznak a meterológusok, akkor hétfőn beiratom...5 foktól már nekem tökéletes az időjárás!