Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a dabasi szervízt tudom ajánlani, mert láttam 1-2 versenygépet náluk atomjaira szedve, tehát annyira rosszak nem lehetnek (én szerencsére csak olajcserén voltam eddig)... Persze gondolom nem mennél el odáig...
bele mert szabványok ....
Hát sácok ismét csalódtam. Yamaha Máthé Debrecen alkatrészrendelés és bukósisak vásárlás nagyon segítőkészek csillagos ötös főleg Károlynak! Na de a szervizes :-( szelephézag ellenőrzés állítás, "nem megvárós" nagynehezen sikerül, hogy megvárhassam aznap. "Nem lehetek a szervízbe" na ez már nagyon bosszantó számomra, köszürölöd, vagy cserélgeted a lapkákat? "Köszürölöm" yamaha szervíz bakker én nem ezt vártam. Mert nincs polcon lapka? Nincs egy-se. Tyű na akkor ez felejtős! Így most a Yamaha Karsaival egyeztetek.
Ennek mi a mérete? Belefér a 152*88*106? Köszi
12.290.- varta
A motor lezárásához szükséges "zár", ami sajnos az R6R-en nem lehet oda rakni mivel akkor tönkrebaszod az idomot de valami plüss cucc oda gumipókozva már jó lesz, Én már keresgélem a megfelelőt.
És nem büntethetnek meg emiatt! Ez egy jó "kibúvó"
Persze de mi az ami nem lobog mikor gyorsan mész, hanem csak úgy rajta van a rendszámon? Ja és nem tünik fel nekik a szándékosság... Még rádhúzzák utána a hatóság félrevezetését...
Sziasztok,
Akkut kell vennem a motorba (2003-as R6). Azt szeretném kérdezni, hogy a 150*69*105 gyári méret helyett be lehet rakni a 152*88*106-ot? YTX9-BS-t néztem ki magamnak.
Köszi a segitséget.
Többnyire elölről készítik a sztárfotókat persze ez annyira nem nyugtat meg hiszen akár hátulról is lekaphatnak.
Oda kell biggyeszteni valami cumót a rendszámra, hogy ne lehessen rendesen látni, ha megállít a policáj akkor meg csodálkozva feljebb rakom a moci seggére és szörnyülködök, hogy sajna lecsúszott bocsi.
Ennyi
Ezért kell okoskodni... ha lejár a hitelem, már rakom is fel a szlovák rendszámot... utána nyugodtan lehet fényképezni, filmezni...
Kajak köcsögnekk nézik az embereket?
Tele van már a hócipőm, hogy állandóan megszopatják a kisembereket! Nincs csak motorom autóra még nem telt, de olyan drága már minden hogy lehet csak robesz lesz.
Kint UKban 1.28 Font a benya ami kb 400 forint, de leszarják mert legalább heti 200 fontot keresnek.


Bocsánat ha nyersen fogalmaztam...
Ezek tiszta bunkók kajakra! Felmegyek Pestre meg vissza 2184Ft.

ezt nekik:
http://totalcar.hu/magazin/hir...

Nagyon faxa! Nekem 1 út a szüleimhez 6 x 266KM, ami 1596 Ft... 4 napos matrica ára...
Na akkor kezdem:"Drága Kanyarvadász Isten, a jó időt hozd el nékünk ma..."
Valahogyan biztosan megoldom, csak arra voltam kivancsi lehet e kulon csapagyat cserelni. Koszi amugy az infot! Ma valahogy nagyon pang a forum. Ugylatszik mindenkinek sok dolga akadt! Valaki imadkozhatna velem mar joidoert!: nem birom mar, a gep a garazsban, en suliban, lesujto dolog. Legalabb oda tudnek vele jarni. Napi 100 km, inkabb motorrl, mint tomegkozlekedessel. Valahogy nem kellemes nyomirogni a vonaton es szaglaszni a finom testszagot! )-:
Krossz motorban Én már cseréltem ilyet elég szopka volt de cserélhető.
Alul a kutyacsontban valami tűgörgős cucc volt, felül meg egy elég érdekes "gömbcsuklós" csapágy.
Ok. Szoval a csapagyat lehet benne kulon is cserelni, nem kell az egesz kutyacsontot. Remelem azert csinalsz majd par kepet a javitas kozben. Szerintem sokunk szamara epito jellegu lehet. Koszi amugy az infokat
Hali, még nem fogtak hozzá, a héten jöttek meg a cuccok hozzá, csapágyak, szimeringek, tengely. Ha minden jó akkor jövőhét végén nekiugrok.
Hali!
Szó szerint ál. A hétvégén a Hugi NRG MC4-esét csináltam, hajtókar, fúrás dugó, gyűrű, vízpumpa,termosztát, stb-stb.
Köszi a keresést! A drágát én is megtaláltam, de nem az én pénztárcámnak találták ki... ennyit nem ér nekem.

Én is inkább az igényesség mellett döntenék, de biztos nem válalkoznék arra, hogy szétkapjam a búrákat és én barkácsoljam bele. Nincs valaki, aki válal ilyesmit és van rutinja? Én is azt szeretném ha párban égne és egy 4300as Xenon fényel párosítva!
A tiédre több féle variáció van.
Eabyen ezt találtam, de elég húzós áron.
A leggaygibb megoldás szerintem venni 2 ccfl karikát és berakni, de ez így elég gagyesz.
Én ha R6r-em lenne rendelnék hozzá egy ilyet.
Kiszedném a foncsolt (raknék bele ilyen fekete bélést), és megpróbálnám a ködlámpákat úgy átalakítani hogy belemenjen a H4-es izzó. Így belemenne a bixenon izzó, és égne mind2ő. Egyszerűbb hagyni benne a H7-est, de akkor nem párban égne hanem mittom én a jobbos lenne a tompított, ha felkapcsold a fényszórót akkor égne mind2ő. Ahogy eddig is...
Köszi, az enyém 2004-es, akkor megnyugodtam
Kerestem a neten Angel eyes készítéshez leírást, de 2008-as R6hoz nem találtam. Tudna valaki segíteni ebben? Sasa csinált magának, de az régebbi típus...