Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi! :)
Én vettem egy tartót és szeretném felrakni.
Már nézegettem és nem láttam hogy hogyan is kéne neki kezdeni. Esetleg nem mondanád el hogy miket és milyen sorrendben kell leszedni?
Bocs a lámaságért! :)
Ahogy Kispók is írta, szerintem lehet, de nálam nem lehetett, mert túl sok mindent kellett volna kikössek. Viszont 4 lyukat fúrni egy vékony műanyag tartó lemezbe lóf@sz... pláne úgy, hogy a szerszámkészlet takarni fogja.
to1988
mmmhh szééép motor

Zorkán-nak a riasztója miatt kellett fúrni ha jól veszem ki abból amit leírt.
Elvileg meg tudod oldani fúrás nélkül is, bátran állj neki nem lesz gond.
Rendszámtartó konzolod van vagy csinálsz mint Zorkán ?
(nekem csak egy ratyi lemezzel van felfogatva )
Fúrás nélkül nem lehet?
A service manualt nézegetem de nem túl bíztató amit látok...
Szia, megvan még a plexi?
Milyen színű?
7000Ft?
Üdv:
Peti
Leszeded a hátsó kis ülést és ha a kis műanyag borítást, úgy mint én a riasztó miatt, nem tudod leszedni, akkor megnézed a rendszámtartó konzol 4 csavarja hova esik és fafúróval átfúrod a 4 csavar helyét (egy vékony pár milis műanyag takarja a csavarokat). Ezután már le tudod csavarni a konzolt, de a világítást és az indexet le kell kötnöd, mert másképp nem tudod lehúzni a kábelről a konzolt. Nézd meg az erről készült képeimet, hátha segítenek a művelet elképzelésében...
Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem hogy tudjátok hogyan kell leszedni R6R-ről a gyári "farkát"? Szereztem helyette szép és kicsi rendszámtartót...
Zoli asszem te már megcsináltad, de hogyan?
Köszi előre is!
1 hétig keleten voltam a határnál és fullos napsütés volt egész nap. Csorgott a nyálam, hogy 9-12 fok volt állandóan. Komolyan mondom nekem ez már tökéletes idő. Valószínűleg, most hogy visszajöttem Pestre, ismét jönni fog a fos idő...
Ma végre cirka 1 hónap után nyíregyházán is sütött a nap.
ki is toltam a bringát. 3-4 fok volt, nem volt melegem, de az érzés mindenért kárpótolt.
Jó idő? Itt napok óta köd van! Igaz ma sütött a nap, de még lehet ratyi idő
Szerintem ne kapkodd el, mert nem sokáig lesz ilyen...
Gyerekek, én azt hiszem visszairatom a szekeret. Hihetetlen ez a jó idő...
Sziasztok!

Van egy eladó R6R motorom, gondoltam ide is beírom, hátha valakit érdekel. 2008.06 havi, 13300km-el, szervizelt,új gumik vannak rajta.
Lány tulajdonostól :) Irány ár: 1,5millió ft
Akit érdekel keressen meg.
petra(pont)szamosi(kukac)gmail(pont)com e-mail cimen.
Kivétel erősíti a szabályt...
Engem is
Szerintem ez egy kép valamiről

pályaidomhoz kell, nem kiállításra :) ha funkcionálisan ok, akkor érdekel. írok mailt!
Gyári, de ahol a vázhoz kapcsolódik ott van heggesztve meg a két alsó fül van. Ha hibátlan kell akkor nem lesz jó neked.
hopp, az milyen, hogy heggesztett? sérült volt, vagy házilag heggesztett, vagy hogy? bocs, ha hülyét kérdezek.. ja, és látom, van első sárvédőd - ez sima vagy fordított telóhoz való?

komolyan, ez a fórum jobb, mint bármilyen alkatrészáruház
tartós bérlet
Hali, nekem van egy heggesztett fejidomtartó konzolom, most cseréltem le.
mégnagyobb kár h nem kompatibilis '99 R6ra....
csaba6371@freemail.hu
beigazolódott ha adsz valami kontaktot, jól megkereslek!