Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk belegondolva a Brembo rémlik. Szerintem az, de ha mégse, akkor írok majd holnap vagy valaki pontosít.
Talán Tokico, de ha addig nem tudja megmondani neked vki, akkor egy 2005-ös darabon meg tudom nézni holnap délután.
Sumimoto, nem? vagy tokico?
Sziasztok!
Hülye kérdés, de melyik cég gyártja az R6-hoz a fékeket?
évjárat?
r6r hűtő eladó. nem tökéletes,de nem ereszt.
Hali r6 2004-es em van és egy kis motorozás után leálitom és 10 perc után nem ismeri fel a kulcsot azt irja HI és nem indul el a szivatyu 20 perc félóra után mintha mise történne indul tovább tudtok v mi okosat ja a piros kulcs nincs meg.
Valakinek eladó R6R pályaidom?
2004es R6-hoz kellene az egyik haveromnak segédváz!
Nem tud vki korrekt áron egy sérülés menteset?
Köszi!
Széria gyártásban nincs 48-nál nagyobb acél lánckerék, én is így emlékszem. Viszont a felületkezelt (anodizált) alu lánckerekek is tökéletesen bírják versenyhasználat mellett is.
Bár ha jól emlékszem az 532-es lánchoz nem lehet 48-nál nagyobb hátsó lánckereket kapni
Köszönöm szépen!
Áttételezésben utcai "tuningnak" 15/48, ringre 15/50-51 jól használható. 14-es első lánckerékkel túlzottan szapora.
Igen, lánc és lánckerék méret (szélesség). Ezek a gyári paraméterei.
532 ?
16/48, 532, 116 szemes lánc
Aloha!
Kérlek,javítsatok ki,de a 05-ös R6 gyári áttét 15/48,ugye?Vagy rosszul tudom? Köszönöm!
teljesen nem lehet zárva mert akkor nem tudnád elindítani
de úgy 6000 ig kb teljesen kinyit a szelep
ááá nem vagyok ilyen időben úszógumi kéne az r6 ra...
Kár, spóroltam volna egy tizest

Ha jó idő lesz, akkor kimegyek, de ha marad a mostani, akkor majd 27-én.

Duci-val minden rendben. Szeretem, klassz kis motor
Lehet az hogy amikor beinditod alapjáraton teljesen zárva lenne?Talán R1-nél ugy van.Nincs ötleted?Köszi a segitségedet előre is.
Kint vagy a ringen vikoo?
Hali!köszi a segitséget.Eddig én is eljutottam már,csak az a baj nem tudom hogy alapjáraton mennyire van zárva a pillangószelep.
úgy rémlik amikor kiheréltem a gyári rendszert teljesen nyitva volt és gyujtáson húzza be magának a bowden fordulatszám függvényében.
megvolt pedig akkor is:( duci hogy muzsikál csütörtöki br-re jössz edzeni?