Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi hogy ilyen hamar írtál is :) Valami gyengepontuk van amúgy a 2003-tól gyártottaknak?
2003, jól írtad
Sziasztok.
Hanyas évjárattól injektorosok az R6-ok?
Én úgy tudom hogy 2003-tól, várom válaszotok előre is köszi!

Hogy mit nézz meg egy r6-on....ha jól kezelték,akkor leginkább semmit!
Na de komolyan: 2000-es évjáratúm van és olasz volt a gép.
Pályát tuti látott,de semmi baja....
Mikor vettem kormánycsapágyas volt és a lánc-lánckerék gatya volt rajt...a csapágyat nem vettem észre(rutintalan voltam),de az egyenesfutást azt néztem és ajánlom neked is...az erőműn kívül ez a lényeg!"40-es tempó max és elengedni a kormányt,nagy sebességnél nem jön elő"tanácsolta egy pályát sokszor megjárt rutinos ismerős,aki a kosárból is képes patent gépet építeni!
Használt motor egy lutri,de nekem sikerült!:-)
Amúgy meg az utolsó pár széria karbis r6 nagyon jó!
Sok szerencsét!
Szia! hátsó ülésem van egy 10-esért a tied.
Sziasztok

Valaki tudna nekem abban segíteni hogy megmondja hogy 2001-es R6 on lehet e állítani hogy miben mérjen az óra mérföldben vagy km/h-ban? (lehet nagyon hülye kérdés )
És ha valaki írna róla valami tapasztalatot és hogy mire figyeljek oda vásárlás esetén azt megköszönnöm
Sziasztok

Vásárolnék Komplett idomgarnitúrát tankostúl, első lámpával, segédvázzal, főfékmunkahengerrel, féktartályal, hátsó üléssel.

Ha bármid van hívj! Ha jobb árat mondasz mint a bontós ár akkor megegyezünk :)

0670 5550710 Kösz
Sziasztok!

Új Yamaha R6-R1 sötétített, púpos plexik eladók.
Info itt...

Bocsi az "off" miatt...
figyu én minden alkatrészt meg mindent onnét rendelek a csavaroktol az plextöl elkezdve mindent! még nem volt probléma soha!
a gyárit rendeld meg és akkor stimmelni fog!van fent vagy 20 db
1 ezer a postaköltség ha utalod a pénzt,utánvétel nekem nem jó
Nardára( Szombathely mellett) mennyi lenne a postaköltség?
szia,nekem van 2004-es ülésem elöre 10 ezerért kitünö állapotban ha érdekel.308579034
Köszi, igen e-bay-on én is néztem, de a csavarhelyek és az első fül stimmel-e azt nem tudom!
A válasz a kérdésedre : Amenniyt eddig tpaasztaltam belőle faint, mondjuk ez 700km volt a rossz idő és jogsi szűke miatt :)
ennél olcsobban nem talállsz sehol az tuti ha mégis azonnal vedd meg!
Szép jó estét! Tudna nekem valaki segíteni! A '99-'02-ig gyártott R6-os első ülése jó a '03-as évjáratúra? Előre is köszi a segítséget
Hát majd kiderül jövőre.

Most tart 1000 km-nél a guma. Mindenképp megírom majd mennyit bírt. A tapadással mindenesetre eddig megvagyok elégedve.
Nekem a Michelin gumik általában nem váltak be.
Ebbe biztos lehetsz,tuti.
Nekem sem ment sokkal többet R6-on 3000km-nél..... ZX12R-en meg még annyit sem nekem nem igazán jött a be a pilot power.
Hát az elég gyenge....biztos hogy power 2ct- votl?

Én a vágott slickel mentem 3000 km-ert...
r6r új plexi eladó 13e.

új ledes hátsó lámpa 15e