Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Egrus GP dobról tud mondani valaki valamit?...esetleg hangfile?...
Beszéltem már velük...az ár nagyon korrekt...és a srác is annak tűnik...
Hali! Hát én annyit tudnák ajánlani, hogy csavard le az egész tanksapkát (az imbusz fejű csavarok ha jól tudom csak 3 fogja, 2 diszcsavar) és próbálkozz vele úgy, talán akkor többet látsz!
Na ja...alap, hogy bemelegítem, mert egy szelepállítás ráférne már...de már mind1, mert az akksi töltőnek is lőttek...úgyhogy én is feladom és megvárom a jó időt... meg a jogsimat...
Hali! Olyanról hallottatok már, hogy a tanksapka zárja nem akar nyílni? ... Megmakacsolta magát az R6-omon és bárhogy próbáltuk, nem enged. Full betolva, kijjebb húzva, mozgatva, erősebben tekerve, WD40 zárolajjal, sehogy se nyílik. Elég szar dolog, hogy egy ilyen egyszerű dolog nem akar működni egy ilyen összetett gépen.
Ötletek?
Két ünnep között én is így jártam... 1.5 hónapja nem indítottam és hiába köszörültem nem indult, muszáj volt megtolni :S ki kuplung és már röfögött is. Am arra figylej, ha beindítod legalább üzemi hőmérsékletig melegítsd be, ha rég járt már. Egyébként jobb tervezni, mert ha abból vmit sikerül elérni az már jobb, mintha nem lenne mit :D
Jogos...bár én nem tervezgetek...az előbb próbáltam egyet havon zúzni, vagy legalábbis beindítani egy kicsit a vasat, hogy halljam a hangját, mert már nem bírom...
Csak az akksi cserben hagyott...
Mért van az, hogy télen, amikor nemszívesen motorozik az ember, de már tervezgetné a nyári eseményeket... nem aktív az R6Club fóruma... :) Számomra érthetetlen, de lehet, hogy csak én vagyok hülye...
Tél van, hideg, a motorom a garázsban rideg!
Az szép...nekem is ugyanilyen van...remélem nem ér hasonló meglepetés...
Amúgy gondolom te forgattad is rendesen azért, mert ilyet még nem hallottam, hogy 3-szor kellett komplett blokkot cserélni...
Üdv Zoli!
csá Szösze! jaja van most egy fasza 2000es évjáratú! a kazán megvan csak most nincs buli január végére meglesz ha jó is a moccc!
Csá Tivadar!
Jön a házhoz az R6? Sok sikert a vételhez!
Kazánház megvan még?
igen:) tavaly sikerült egy összesitett 3.helyet elérni. csak utcára is veszek motort csak pénzben volt eddig hiány:):(
Szia! Én 5-évig használtam egy 2001-es R6-ot! Nagyon szerettem jó kis gép volt fordulékony, könnyű stb.. ! Viszon a váltó pontatlanságán kívül más baj is volt , konkrétan 4 év után motort kellet benne cserélnem mert 4-dik henger fala megrepedt sőt kitört belőle egy darab meg 3-dik is meg volt repedve! Vettem bele egy másik blokkot és az átíratásnál kiderült hogy ez már a 3-dik blokk lessz ebbe vázba!Ezek után érdeklődni kezdtem és több helyről is ugyan ezt a (tipushibát jelezték) ,ami még baj hogy nem lehet javítani mert a henger egybe van a blokk alsórészével, vagy ha lehet is nagyon sokba kerülne! Hát nekem ez volt a tapasztalatom! Ha kíváncsi vagy még valamire szivesen elmondom! Tel.06306217608
szivesen!
néztem a képeidet. szoci kategóriában gyorsulgatsz?
köszia segitséget
típushibáról nem hallottam, rendszeresen karbantartott gép csak nem fog széthullani nekem 3 és fél évig volt meg és semmi baja nem volt, pont a 2000 évjáratból. Állítólag a váltója keményebb a típustársakhoz viszonyítva, de legalább érzed mikor pattan be sebességbe
sziasztok yamaha r6 hoz race ecu-t keresek használtan.
vikoo@freemail.hu
Úgy bírom, hogy mindenkihez minden úgy kerül oda, hogy már úgy volt és nem tudja, hogy mi volt vele...
Mondjuk nálad még elhiszem, mert van több fajta alkatrészed is...
Küldhetnél róla képeket...valami nagyobb felbontásút, amin látszik közelről, meg minden oldalról...megköszönném!
Üdv. Zoli!
Sziasztok! most készülök egy 2000-es évjáratú R6 ost vásásrolni. szeretném megkérdezni hogy van e esetleg ennek a mtornak vmi típushibája vagy mire figylejek oda a motor átnézésekor! válaszotok elöre köszönöm.! üdv.: Tivadar
Szia, egyelore meg nem...
A tank csak maga a tank, nincs hozza AC-m. Szerintem gyari szinre van fenyezve, a minta / felirat matricazva van rajta. Nem tudom hogy horpadt volt-e vagy lyukas, hozzam mar igy kerult, de nem latok rajta semmi nyomot. Endoszkoppal be kellene nezni a belsejebe - nincs valami belgyogyasz ismerosod....? . Ha folyat visszaveszem, nem vagok at senkit.
A bowdenek gyariak, es szerintem normalis allapotuak, nincsenek kiszorosodve, de meg megnezem, mert ez emlekezetbol van.
Ha valamikor jarsz Szfvaron, elotte nap megcsorgetsz, akkor bepakolom es meg tudod nezni, es a plusz benzinkoltsegen sem kell aggodnod.

Udv,
N.
eladó a képen látott alkatrészek r6-os 99-02-ig valamint ezen kívül vannak még blokkalkatrészek bowdenek plussz egy két apróság. 0620/992-4528
Hello!
Most neked 2 nicked van vagy mi, mert én dnornak írtam ugye?:D
De amugy ha fényezni kell akkor, 10 000 ért van olyan amit fényezni kell nem 30-ért...
Üdv Zoli!
piros volt a gyári szine a tanknak,a bovdenek tökéletes álapotban vannak
a tank horpadt volt felülröl,de javitva lett(fényezés kell neki csak)adom az ac-t is vele meg a zárat is,tökéletesen müködik mindene.A bovdenok gyáriak,megvan minden még
eladó pár dolog 99-02 r6-hoz
Ja és sárvédőd esetleg nem lenne ugyancsak ehhez az évjárathoz 99-02?
Üdv. Zoli!