Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Jövő évi R-szériás kupáról tudtok már valami infót?
Van egy eladó ÖHLINS kormánytelóm 2003-2006-ig gyártott R6-ra, hibátlan,alig használt állapotban. 70 eFt. Ha vkit érdekel az apróban hírdetem.
Hamar leléptél MSN-ről...
Nézd meg az Ebay-en! Ha kell segítek megvenni, be vagyok reggelve!
Szia mindenki!
Van valakinek valami használt vagy uj alkatrésze/ kiegészítője R6R-hez?
(lánc, fogaskerekek, kipufogo, powercommander, köridőmérő... ilyenek)
várom a jelentkezőket,
szép napot!
Köszi, de engem a motor motorjának súlya érdekelne Azt nem találom sehol
ja ez 2003-as 2004-es sulya
Hy! saját töme 182 kg
Hy! Egy kis segítségre lenne szükségem! Egy egyetemi feladat kapcsán szükségem lenne 2003 utáni R6, illetve a legújabb R6 motorjának súlyára. Köszi előre is!
Azt kifelejtettem....az is tökéletes sztem kiváló márka!
Hyperpro milyen?
Keress az Ebayen vmi ismertebb márkát hozzá, pl: Öhlins, Extreme-Tech, Bitubo, LSL stb. A lényeg hogy kifejezetten az R6R-re passzoljon!
2007-es Yamaha R6R-re milyen kormánystabilizátort ajánlotok?
Helló! Nekem nincs de lehet hogy tudok az egyik imerősömtől! Rá kérdezek és majd fel dobom ide a választ ha így neked jó!
Oks köszönöm válaszaidat majd meg lehet hogy dumálunk késöbb azt lehet megnezem a motorodat ha meg meglesz, minden jót!
szia! első féknyergeid nincsennek véletlenül?
érdekel T:20-5707043
Egyszer voltam Pannonia-ringen,augusztusban,és annyira tetszett,hogy el akarok kezdeni pályázni.Oda viszont,ami régi álmom,R6r-t fogok venni,az való oda.Csak ezért adom el,szeretnék újabbat.
Üdv:B
Azért kérdeztem,mert nekem van egy fém,gondoltam odaadom Neked,nekem nem kell.De látom a gyári műanyag sem drága,és a gyári index miatt Neked az kell.
Üdv:B
Helló srácok! Van jó pár alkatrészem 01-02 R6-hóóó! Motoralkatrészek is! Ezen tudtok elérni: 06306217608
Érdekes, de nem volt különösebb problémám utána. Tökéletesen alkalmas hosszú útra is a paripa
Szia! Van neked alsó idomod 2003 évjárathoz? A mocimat egy kicsit lejjebb meg tudod, nézi, ilyen színű kellene de rakok fel képet rola.
Hello! 12e párban, újannan 18e volt
Hát nagyon szép.Meg is találtam a hirdetést,bár nekem azert meg egy kicsit várnom kell hogy pénzt gyüjtsek,meg most télre nem is akarok motort venni,majd ha kijöna jóidő még egy pár hónap.Ha adiig még nem adod el akor akár komolyan érdekelne is,egyébként merre szoktál pályázni,hogy pályagépet akarsz venni?látom nem régóta van meg miert akarsz máris megválni töle?
szia!
gyári új 2400ft ,bontott 1500ft , mindkettő van raktáron
Az én max távom 1000 km egy napon volt,az utánna következő napok hátfájását senkinek sem kivánom igaz,akkor 4 nap alatt mentem 3000-et,jó kis túragép az R6