Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó a kérdés, telefonon beszélj velük.
egyrészt a nap ellen, másrészt alvás szempontjából is jó lenne, de kellene még 2 fő minimum, bár sztem többen is el lehet férni! Kedden mit lehet ott intézni, ha este érek oda és kivel?
Egyenlőre nekem is frankó a szerda, reggel ott találkozunk. Box bérlésbe beszállok én is (4-en simán elférünk).
Hi. 532-eshez nem fogsz, nekem is cserélnem kell az egész szettet 520-ra: DID 520ERV3 lánc + 15/50 JT lánckerekek. 50-es hátsó csak alumíniumból létezik, ezt 5-6000 km-enként cserélni kell majd.
Na úgy néz ki tudok szerdán menni a pancsira! Lemennék én is kedd este, csak azt mondjátok meg, ti hogyan oldjátok meg az alvást? Boxot béreltek? Nem kellene? Ha igen beférek én is?
Cseréld le 520-ra, úgy is lefogod később akkor inkább csináld most, könnyebb meg kisebb a surlódás jobban szalad vele a motor.
Persze közelebb állnék az 520-as lánchoz (ha nem kapok a gyárihoz másik lánckereket), ha valakinek szüksége lenne 2003-2005-os R6 hoz gyári idomokra, vagy egy MRA plexire

http://www.kepesmotor.hu/idom/...
Köszönöm

Remélem találok 50-est a gyári 532-es lánchoz
15-50 és 520-as a lánc!
Lehet, ha nem jön az öcsém akkor egyedül.Ez kiderül holnapig szerintem.
Te nem egyedül mész ugye?
Na majd Cimbeet megkérdezem!
Aszem 17500+2500 a transzpander
és ebbe sokszor 20 perc meg egy verseny van
De jó egyeseknek! Mennyi most a áplyázás ott! én is szeretnék már lejutni, de egyedül nem éri meg!
nem vagyok elég gyors még de majd csak alakul..
szerintem délutánra vagy délelötti 20 percek végére már közepesbe át kell jelentkezned:) hacsak nem egyből ott kezdesz:) amúgy könnyen megtanulható a pálya, mivel nem épp kezdő vagy. Tetszeni fog !
Mi is csak este leszünk ott.
Hát ha neked próbálgatni kell akkor én mit mondjak Legalább tudok veled menni, hogy megismerjen a pályát....már ha tudok és nem vagy túl gyors
olyan 21-22 óra fele fogunk csak odaérni. ha este már nem d ereggel biztos észreveszed majd a motorom:) vagy én a tiédet
nekem majd még próbálgatnom kell, mert fenn a lábtartó, de nem igen találtam a motoron a helyem. túl fenn és hátul van a lábam. szóval még azt is állítgatni kell. (múlt alkalommal a pályán 4 kanyarba ért le a térdem csak :) pedig le volt döntve...
Már kedden ott alszunk, hogy reggel kipihenten tudjunk motorozni Megismekedek végre a pályával
érdeklődni telefonon: 06304511005
e-mail: emisz@freemail.hu
üdv.
na királyság:) majd dumálunk akkor. hajnalba jöttök vagy jössz? vagy már keden(mi kedden valószínüleg)
heló eladó lett a motorom:yamaha fzr-r6 , minden működik rajta friss műszakival 2010 áprilisáig,új gumik kevés km-errel,jó állapotban,csak utcán használt.
irányár:580000ft
Szia Baluu!
Megyek Pannóniára 4.-én


Ez erősen zsebbe vágó hír
láncot kell cserélni. sajna ez van nálam is azt kell majd, mert 525 höz sincs más.. csak előre egyel kisebb mint a gyári
Köszönöm!

Tegnap megnéztem egy-két honlapot (Sunstar, ESjot, stb), de sajnos úgy láttam, hogy az 532-es lánchoz előre 15-ös a legkisebb, hátra pedig 48-as a legnagyobb

Tudnátok ajánlani valakit, akinél esetleg van más méret?