Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ilyet! Na mind1, de remélem nem a verseny napján tudjuk meg, hogy indulhatunk-e vagy sem
Na beszéltem velük! Semmi info! Itt már csak az lesz biztos, ami elmúlt! Vagyis 27.-én vagy ott leszünk arajtrácson, vagy nem! rem az elöbbi! Cél 16.-án ott lenni!
Értem, hát nagyon nem szervezték meg ezt az egészet, csak tudnám, hogy mi ennyire komplikált ezen
Na mind1 hát remélem beférünk, azt mondta a fickó nekem tegnap, hogy nincs ki a létszám még..
Én momdtam a pestnek, hogy már emailban jelentkeztem, azt mondták nem gond, majd azt törlik!
Nagyon remélem, hgy ma már lesz info, csak az a baj, hogy a yamaha központban van a legnagyobb káosz, és a kereskedőkis onnan kapják az infot! Vagyis kapnák, de ők is panaszkodnak, hgy nincs info!
Én is 2-es vagyok Baluu az egyes. A yamaha pest már tudja, hogy mi van? Jó lenne ha valaki végre már valami konkrétat is tudna mondani már mint valamelyik kereskedő
2 helyen adtam le én is, remélem az egyik bejön..
A jelentkezést még múlthéten leadtam, mint 2-es számú pilóta! Majd a yamaha pestet hívom, hogy pontos infót adjanak!
Na az király! Akkor nem tom mit beszélt nekem aza fickó Mintha lyan sok nemzetközi versenyzőnk lenne Kit hívtál fel, hogy megkérdezd?
Annyira káosz van, csodálkozom, hgy mégis összejön! Most már nem vagyok várólistás köszönet a yamaha pestnek!
Na én is így emlékszem, de megynugodni már csak akkor fogok, ha a rajtrácson állok!
16.-án meg menni kell nincs mese!
Azért ma felhívom őket!
Hát úgy legyen, bár nekem nem említette a fickó a nemzetközi dolgot. Akkor rosszul tudja... Nagy itt a kavarodás ám Na de majd lesz valami. Csak azt nem tudom miért vagy várólistás
Sziasztok!

Nekem elküldték a hivatalos Yamaha versenykiírást. Az igaz, hogy ellenőrzik a licencet, de csak az kizáró ok, ha már indult valaki nemzetközi versenyen (nem lehet korábban nemzetközi licence). Szóval Gyurkesz no para. Ja én vagyok az Majci, csak itt még 100 éve így regeltem. 16-án én is szeretnék edzeni 1et a futam előtt.
Nem ugyan az, hogy volt már licenszem, vagy amatőr vagyok! Nagyon remélem, hogy ezt ők is így gondolják! De Pl tavaly elött azért váltottam licenszet, mert úgy kedvezményesen lehett már menni a ringre! Holnap én is felhívom őket, és nagyon kiváncsi leszek erre! Viszont eddig egy kiírásban sem szerepelt kritériumként az, hogy korábban licensz birtokosa ne indulhat.
Annyit mondott, hogy akinek már volt licence..... Azt mondta meg nézik és licenc számából tudják, hogy mikortól van/volt.Mert, hogy amatőr kupa és nem indulhatnak olyanok akik már versenyeztek, szerintem arra gondolt. Azért nézzél utána, lehet csak elértettem....
Na most jól rám ijesztetté! Nekem is csak C licenszem volt, ez már kizáró ok? Holnap mindenesetre utána kérdezek!
Sziasztok!

Van egy-két idomom R6R-hez eladó!



http://www.kepesmotor.hu/idom/...

üdv: Sannyi
Na, van uj infóm! Hívtak a Yamaha kereskedésből, hogy elküldték a regisztrációmat (köszi Baluu).
Kérdeztem a fickót, hogy mennyien vannak mondta, hogy van még hely mert nem jelentkeztek annyian amennyi hely van (hol ezt mondják hol azt) és azt is mondta, hogy pár embert már vissza dobtak mert volt licenszük régebben mivel ez teljesen amatőr verseny lesz és aki már versenyzett régebben azokat nem engedik indulni Licensz alapján ellenőrzik... Azt nem mondta, hogy mennyire profi versenyzőkről van szó, hogy pl a Varga Gergő már tuti nem indulhat, de lehet már azok sem akik tavaly indultak versenyeken
Lényeg az Gyurkesz, hogy kérdezz utána valahol nehogy meglepetés érjen, lehet azért tettek várólistára
Sajnálnám ha igy lenne... Kérdezgess utána aza tuti4 Mondjuk így biztos nem lesznek 2:00-ás emberkék a mezőnyben.
Én az ég világon semmit, most regisztrált be Baluu ott ahol magát is mert csak egyedül volt, de Harmatiéknál már év elején leadtam a regisztrációt. Egyszer hívtak fel jogsiszámért és ennyi.....
Urak!

Ti kaptatok valami új infot R Kupáról?
Rem igazad lesz Na de te akkor a dobogón végzel ám...
Arra leszek kiváncsi, hogy milyen arány lesz a 600 és 1000 között! de szerintem simán benne leszel, még az első 10ben is! Sőt...
Hát akkor azoknak én nem sok vizet zavarok Ha 40 induló lesz a rajtnál én megelégednék az első 15-be kerüléssel így első verseny alkalmával
Hidd el igyekszem! sajna nem rajtam múlik, ha tehetném ott lennék minden napon!
Nagyon várom már az R kupát! A DT-ben csak 2 r6 ment 2.07 alatt, de ők nagyon!(1.59; 2.00) Rem ők nem indulnak, mert akkor még gyúrni kell rá!
Kár 16.-át már hozd össze mester
Nekem a 10 sajna nem jó! Talán 16 összejön!
M3 volt! És gyári géppel! Az idő meg jön, csak sokat kell motorozni!