Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha pályázol 10W50-eset, az fullsyn, bírja a gyűrődést! Asszem 3 Lityi elég is! Castrol és Q8 van nálunk is!
Na végre itthon
Gyönyörű ez a pálya idom Büszke vagyok magamra
Gyorsan lekapom moccról a rucit és feldobom ezt rá, reggel Ring
Itt vagyok 15kerben, Pólusnál, M3 bevezető mellett, ha valaki erre jönne reggel és beférnék moccal együtt az csörgessen már meg pls a 06-20-5432-761-es számon, mert lámpa nélkül nem nagyon akarok rohangálni Kösszi! Jó éjt Nektek! (Én még szerelem egy darabig az idomokat )
Helló! Kéne egy kis segítség. Tudja valaki hogy mi a színkódja egy 2003-as limitált szériás r6-nak?
A sárga megvan csak a fekete kellene.
Előre is köszi!
Jó itt olvasgatni, hogy már mindenki beelőzött
Most megyek mindjárt kocsikázni olyan 200km-ert pálya idomomért
Yamaha City-t hívtam, még nem tudják ki az a kettő akit kiválasztanak, sokan jelentkeztek ott is
Holnap reggel jön ki valaki Ringre?
ment a mail!
Megjött köszi!
Na én is csak reménykedek, hogy talán egy dobogó összejöhet! Lehet túl nagy álom!
Akkor még necces! Valaki küldje le:
gyurkesz@freemail.hu

Köszi!
2 oldal a leírás plusz rengeteg a stok irás.. adj egy címet mester:)
Én a pontokra hajtok, mármint, hogy egyáltalán szerezzek....
Küldj egy e-mailt Gyurkesz elküldöm az anyagot (13:20-ig vagyok gépnél).
Na, ezt megosztanád velünk kicsit részletesebben is?
én kaptam már kiirást r6 kupáról meg a stok kiírást is elküldték már. Jók lesznek a nyeremények az évvégi összesítésen azért már megéri versenyezni:)
Már én is várom a végleges pozitív hírt
Elvileg jövő héten megkapjuk az infot.
Ahogy bereggeltem elmondom! Nem titok, csak nem akarom, hogy valakis innen vegye a tippet, és beelőzzön! De BP-n van! Bár tartaléknak ott van a te javaslatod is!
Melyik kereskedés színeiben indulsz?
Yesssssssssssssss! Megvan a tuti helyem, ahol én vagyok a második, és no várólista!
Hát nem tudom, mert nem tudom hanadik vagyok a várólistán! nem szeretnék majd a 41.-ként lecsúszni! Inkább bereggelek ott, ahol tuti!
Ez jól hangzik
El hát a boxban.
Hívtak a yamaha harmatitól! Várólistára kerlütem jópár emberrel. De jelen állás szerint a várólistások is indulhatnak, mivel az összlétszám eddig 38 fő, amiben benne vannak a várólistások is!
nekem az egyik kereskedés azt mondta, hogy mehetek személyesen nevezni, és vigyem az első futamra a 10 ropit! Jó lenne tudni ezt a ki indulhatr dolgot! Rem azért 2.00-ok nem lesznek, max egy .03-as
Köszi mégegyszer, és bocsi, hogy értetlen voltam a telefonban, csak felhívtam jópár kereskedést, és a legtöbb helyen azt mondták, hogy visszahívnak! Ezért kevertelek!
Ma még elvileg kapok egy visszajelzést, de ha nem megyek a tippedhez! Köszi mégegyszer!

Baluu: nem kell panaszkodni, szerintem simán bele fogsz férni! Amúgy nem tudom hogy ez az időmérés lesz-é, meg hogyan kezelik le a túljelentkezést!

Ogre: szeretnék menni mindenképpen, de igazából nem is, mert félek elversz!
Nekem nem mondták a jelentkezés csak elkérték a számokat és ennyi, majd jön az email
Amatőr verseny nem hiszem, hogy csak a 2:00-ásokat engedik indulni....
cik-cak tárcsa 5és6 luku 300mm 2003 eöttire és utnira. 65 és 75e ft t:20 585 4031
szia!

én is szeretnék menni, de még életembe nem voltam a Hringen
úgyhogy az időmérésnek csak a jobbak örülnének, ha nem keveredek közéjük