Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hívtam őket, nem tudták kapcsolni
Én nem búsulok ha nem kapsz helyet, jössz majd a PRingre kergetőzni
Hogy érhetlek el privát?
Engem még nem hívtak! Nagyon nem örülnék, ha nem tudnék induli! még az időmérést is támogatom! Bocsi Carlo! De van egy olyan érzésem, hogy nem minenki tenné le a 10 ropit, aki eddig jelezte! Telefonáltam nekik, majd visszahívnak!
Engem is kerestek .

Annyit mondtak, hogy túljelentkezés van, nem biztos, hogy mindenkit tudnak regisztráltatni. Az is elképzelhető, hogy elfogadnak túljelentkezést és akkor az időmérőn derül ki, hogy ki indulhat a versenyen. Mondjuk ez nekem rossz hír, de majd gyorsulok, végül is ez a cél
Tisztelt Hölgyek/Urak!

A MERSZ-Kanyarvadász SE megkezdi a 2008-as szezont.
Ennek keretében meghirdetjük az első, tagsági regisztrációs hetet.
Lehetőséget szeretnénk biztosítani mindenki számára, hogy kultúrált körülmények között intézhesse az egyesületi tagságát, pályacsomagját, megismerkedhessen az egyesülettel és befizethesse az első, április 16-i pályaest díját is. Ezzel a 16-i sorbaállást is próbáljuk csökkenteni.

Időpont: 2008 április 7-11 között, minden este 17-20 óráig, a DangerBikes üzletében (XIII. ker. Gyöngyház. u. 4. térkép )

Mit is kínálunk:
Egyesületi tagság
- díja 5.000Ft/év
- a pályaesteken 12.000 helyett, 11.000-ért vehetsz rész alkalmanként
- vásárolhatsz pályacsomagot
- megkapod a profi fotós által készített pályaképeket ingyen
- 10% kedvezmény ebben az évben a DangerBikes üzletében, minden termékre
- nevezési kedvezmény a III. Long Day Trophy-ra

Pályacsomag
- díja a tagságin felül +15.000 Ft/év
- a pályaesteket 8.000/alkalom áron veheted igénybe.

És ami a legfontosabb, egy jó kis csapatnak lehetsz tagja!

Sok szeretettel várunk benneteket!

MERSZ-Kanyarvadász SE
Tegnap hívtak Harmatiéktól, kérték a jogsi és a licensz számomat
Talán csak történik már valami, hívtak titeket is?
Sziasztok!

Lecserélem a gyárit, fém fékcsőre. Meg tudja mondani valaki, hogy a fékkarnál található csavarnak mekkora a menetemelkedése, mert azt is cserélnem kell (YZF R6; 2005).

Köszi
Ize nem Repsolt.... Castrol-t ...bocs :)
Olyat ami megfelel a gyar altal eloirtaknak. Marka szinte mindegy, de inkabb a nevesebbeket :) Egy biztos en Repsolt tobbet nem rakok a motorba :)
Nem a Ducatit tesztelte?Mikor ment a Hondához?
Még abban segítsetek pls, hogy milyen olajat rakjak a gépezetbe és mennyit!?
Előre is köszi! (hátra is )
igen még fehér! Rem már nem sokáig!
Dannyboy számát nem tudja vki? Sürgős lenne! thx
Azért nem volt ismerős a moccja, mert fehér pályaidom van rajta Jól tudom?
Eddig nyomoztam, mert én is láttam a Gyurkesz feliratot
Bencce péntek? Megyünk?
Gyurkesz több nincs! Egy másik R6R-t láttam a pályán, red-racinges, aki bitorolni próbálja a rajtszámom (19), amit csak a negyedik éve használok! Kövben már az is rajta lesz, úgy felismerhetőbb lesz! Jó nagy csapattal jártok ki, jól nyomjátok. Némelyik vasnak meg elég komoly hangja is volt!
1 óra múlva 1000-es szervíz! Juhéjjj!
a bridgestone slicket:) mondtam hogy a pályán akciós és olcsó mndig:)
te voltál mellettünk!:) a motorod nem volt ismerős, ugyh gondoltam van még sok gyurkesz, de ezek szerint tévedtem:)
Ez egy jó meglátás! Pénteken ti voltatok mellettem? Vagy én mellettetek!
Milyen gumát vesztegetnek ezen az áron?
Gyurkesz neked nincs ráírva a gumimelegítődre h gyurkesz?:)
Bridgestone az jó választás! Lehet, hogy vékony volt már a gumi és azért vagy a minőségével volt már baj
A bridgestone nem mutatta ilyenne semmi jelét Egy levezetőt motorozta még és lejöttem. Elfáradtam már a nap végére, elég volt
köszi az infot! Akkor mi lesz itt, ha beköszönt a meleg? Nem értem mitől melegedhetett túl. Viszont már a végét járta a szélén és a közepén is, én arra tippeltem. most gumicsere, bridgestone! kiváncsi leszek rá! Milyen lett a nap vége? Elküldtem mailban tesódnak a terveket. Megkapta?