Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem is kell 100 csak 70 én ma vettem meg a panncsiringen a gumákat
Gyurkesz, elmentél és utánna láttam Sárkány Dezső hátsó gumiját, neki is ugyan olyan tépett volt a közepe rákérdeztem az okosoknál azt mondták, hogy azért van mert túlmelegszik a gumi
Szóval óvatosabban a gázzal
24 órán keresztül.
Szevasztok!
Volt kint valaki tegnap edzésen? (Hring)
Jó volt újra hallani a motorokat
természetesen levett gyújtáson is szokott villogni, egy bizonyos ideig...
neten találtam ezeket. :)
itt volt a Surmóher Sármelléken a múltor,még csak meg se állt köszönni
Talizott vele valaki a Pannonián?
Azt mondják kowboj kalap volt rajta,sietett a GP-re
félre rakattad?
Hi. A TZR125-ömmel mentem a PRingen és gokartpályákon is, sztem tökéletesen megfelelő lesz a Kakucs is. Nagy pályákra kell gyakorlat, hogy kanyarokban legyen tempód.
Urak, '03 R6 esetén az immo LED levett gyújtáson szokik vollogni, mint az autókban? Van itt valaki aki nagyon ismeri az R6 elektromos rendszerét/immo működését? Segítségre lenne szükségem, mert van egy ilyen gép, minden jónak tűnik, azt mégse Előre is kössz!
pannonia tavaly 17 fél volt egy napra (időmérő nélkül)...
(plusz az ut plusz a benya) Hringet nem tudom..
125-össel szerintem az euróring elég jó választás lehet!
csáóka. abban szeretném segítségeteket kérni hogy... nemsokár megkapom a leendő motorom: YZF-R125 ... szerintetek egy 125össel hova lenne legérdemesebb elmenni pályázni ? Kakucsringet éppen olvasgattam... hát nem valami meggyőző az 1km-es hossza... Euroring a 2,5 km-ével kicsit jobban hangzik... de oda egész napra a belépő 15k... Du. meg 9... +a benzin... Hringről meg Pringről nem tudok semmit... tudnátok nekem ebben segíteni léccike ?
Próbálok:)
1.-én szar idő lesz, 30.-ra gyúrj.
ja 1. ét tutira, remélem 30-a már jó lesz de hát első a suli:)
pannoniát is kihagyod
nem megyek fel még akkor sem a pályára.. sulim lesz és jövöhéten szinte mindennap ZH
szia!
én nem megyek most sem
Igazából én sem értem, hogy minek vágni Jó az ugy ahogy van...
Hát az 1:55-től én is messze vagyok de azért még nem megyek fel a pályára utcai gumival, a slickbe tuti van annyi tartalék, hogy az ügyetlenségemet is korigálja de az utcaiba nem lenneék biztos..
A tv-ben az időjós
Már nálam a motorom, reggel kint találkozunk
Mehet a meccs
Baluu, Zetex: holnap?
Ogre neked mindent eléneklek majd ami csak érdekel

Amúgy új is, használt is minden méretben 110től 190 ig.......szóljatok kinek milyen kell és mondok pontos árakat mert folyamatosan változik és több száz pár gumi van mindig, úgyhogy szerintem tudunk mindig jót és jó áron találni! Számom a reglapon vagy mél vagy este leszek fórumon is! Bocsi a késői válaszokért!
Én vágott slicket használok 3-4 éve, és semmi gondom nem volt vele! Max anyi, hogy néha a vágás miatt pályán kicsit megszaggadta, de ez nem befolyásolt semmit! Persze ez nem zárja ki, hogy mássnak nincs rossz tapasztalata!