Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom ezt ki mondta neked, de 14 fok és szinte folyamatos napsütés, ami 2* olyan jó, mint vasárnap volt. ott a helyünk!
Eddig kétszer láttam szálszakadással, utólagvágott slicket. Egyik sem volt mélyen vágva, mégis megszakadt a "vászon" bennük és deformálódott a gumi profilja (ütött menet közben). Szerintem ne vágjátok meg a slicket
Az pontosan mit is jelent

120/70; 180/55?
Na ezt már végképp nem értem...a Gyurkesz évek óta vágott slick-ekkel megy utcán és pályán 1aránt! Most akkor ha neki jó, nekem miért nem jó? Ráadásul mások is esküsznek rá, hogy nincs ennél jobb választás!
Énekelj csak: 120/70 17, 180/55 17, 190/50-55 17
használt vagy új?
És nálam még jó árban is szoktak lenni, főleg a supercorsa, meg a GP
Ha kell bele minta, akkor vegyél supersport gumit (gyárilag mintás slicknek is becézik) pl: Racetec K, Supercorsa, BT002, D209GP
Apa, ne vágjátok meg a gyári slicket
Ebben természetesen igazad van! Azt is mondhatnánk csak az pályázzon akinek van pénze 100 ft-os zsír slick-ekre+100 eft-os gumimelegítőre+furgonra+stb.-stb. Szép is volna és biztos vagyok benne, hogy csak az anyagiak miatt nem mindenki ilyen hátérrel motorozik pályán... Az 1:55-től nagyon messze vagyok, sőt el sem jutok soha odáig sztem...2'20 körül tudtam tavaly...Ezért gondoltam, hogy amíg az új gumám nem jön meg kipróbálom a vágott slick-et! Gyurkeesz kolléga esküszik rá, hogy pályán és közúton is a legjobb választás...
Pályára szerintem csak pályagumi, abban még 1:55-nél is van tartalék! Mindig olcsóbb mint a motort ujraépíteni
Szia Baluu! Köszi a választ! Megnéztem az oldalukat...hát újat nem veszek az biztos....nincs 100 eft-om újra! Igazság szerint rendeltem már gumit az USA-ból, de még 1 hónap mire megjön (Pirelli Diablo Corsa III. - 51.600.- ft-ért, haverokon keresztül)! Valszeg hallgatok a Gyurkesz barátunkra, és veszek 25 eft-ért használt vágott Slick-et szerelve párban! Ti 4.-én mentek fel a Hringre? Lenne hely nálatok? Ha jól emléxem te még nem voltál a Hringen, igaz?
Esős időt mondanak péntekre
Szia! Az enyém a sima, nem ez az újabb az rr. Amíg a pályát tanultam először addig jó volt. Meg a lasabb körökbe amikor tanulgattam az íveket(nem olyan kemény féktávok meg kigyorsítás) csak "gurultam" a pályán akkor jó volt egész peremig döntve is. De viszont 5-6 kör után igy is elég melege lett és kicsit mászkált. Nagyobb tempónál már 2-3 kör és előjön ez.. akkor kigyorsításnál elpörög picit, de még irányítható a dolog. Nem egy verseny guma.. nem érzed anniyra a pályát vele.
Bridgestone slickel megyek. Na ez már nagyon profi a pályán:) mediummal megyek elöl hátul.
Nagy-I bt a beszerzési forrás, de ha ilyet veszel akkor a pályán vedd meg olcsóbban megkapod tőlük mintha a boltjukba. először egy használt volt fenn aztán tetszett és vettem egy újat:P
http://www.bridgestone-motorgu...
itt minden fenn van Ő az illető. Biztos láttad már pályán menni.
Na mi ettől még messze vagyunk!
Én is így vagyok.
Nekem az is furcsa, hogy pl. a yamaha hungária honlapján semmi tájékoztatás sincs

Németeknél kicsit jobban megy promoció: http://www.r1-cup.de/home.php
http://www.r6-cup.de/
Csak olyan nehez jönnek az infók, hogy kicsit bizalmatlan lettem!
Nem kérdeztem de szerintem igen...
Nekem is ezt mondták
Baluu, te a Qualiffer-el milyen tapasztalatokat szereztél pályán? És jelenleg milyen pályagumikat használsz? Márka, típus, beszerzési forrás, új vs. használt, esetleg ár/ garnitúra?
A 15 fő az R1 és R6 összesen?
Kiváncsiságból felhívtam Harmati yamahát, és azt mondták, hogy aki oda írt annak leadták a központba a nevezését, és levileg 1-2 héten belül visszaszólnak!