Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Telefonáltam ma Harmatiékhoz, azt mondták igaz a 2fő/kereskedés és náluk eddig 15en regisztráltak kb de azt mondta, hogy ők szétszortirozzák az embereket kereskedésenként ahonnan nincs jelentkező szóval nem nekünk kell ugrálni és telefonálgatni 1-2 hét mulva lesz email az infokról.
Urak ez jó hír (nekem ), hogy hirtelen mindenki más kereskedőnél keresi a boldogulást, mert így nekem nem kell mozdulni

Viccet félretéve, ha a Harmatinál 5 jelentkező van, akkor szerintem marad hely bőven. Biztos, ami biztos én is elkezdtem kereskedőket/helyet keresni, ha van valami info, akkor megosztom mindenkive.
Hát ezt nem értem én sem Ha tudtok valamit regisztráljatok be pls... Köszi előre is.
Szia Baluu! Minden megoldás érdekelne, má beleéltem magam és erre tessék! Hálás lennék érte...
OK, valszeg holnap körbekérdezek, ha tudok vmit majd szólok én is! Azért legalább azoknak vissza írhattak volna, aki írt mailt, hogy mi van! Nem értem őket!
szia Zetex! nem akrom elkiabálni, de lehet tudok egy helyet péntekere meg tudom mondani pontosan
hmm?
Mester ha van valahol hely másik kereskedőnél gondolj már rám is légyszives! Nem értem mire jó ez miért lehet csak 2 ember/kereskedő, de ha már igy van én is neveztem harmatiéknál legalább vissza írtak volna, hogy keresek mást mert ez van....röhej. Többször is hívtam őket és ezt nem említették
Az fain lesz ha lemaradunk....
Egybe adod csak el vagy külön is? (dob-leömlő)
Szerintetek az első kereket hogy érdemes kicentírozni? Ragasztott súllyal vagy pedig olyannal ami középre kell. Vagy tök mind1?
Hátha valakit... Yoshimura teljes rendszer fél szezont használt . 145000Ft (R6 2003-2005)
Negatív giszkrimináció, hogy csak a HRingen lesz R futam
Ez az összes plusz info. Egy kicsit lassan zajlanak az események, ahhz képest, hogy 1 hónap múlva futam van....
Szerintem 2 hét múlva kezdődik a kapkodás
Hát ezt szomorúan hallom! Akkor én is más kereskedő után nézek! Rajtszámokat illetően tudsz vmit? Meg hogy mikor lehet v kell nevezni az adott versenyre?
Szóbeli infó alapján az alábbi változások vannak:

Biztosan kell a pályaidóm, a gyári, mivel lyukas az alja nem lesz jó. + egyéb SST előírások.
Kereskedőnként csak 2 ember nevezhet
A max létszám 40 fő. Ha az összes kereskedőtől kevesebben jelentkeznek, akkor valószínűleg lesz lehetőség a 2 fő/kereskedő módosítására. Árpival beszéltem, nála 5 fő jelentkezett. Mivel engem oda köt a motor (náluk vagyok 5 éve) én nem szeretnék váltani, megvárom az első kört. Ha mégsem mehetek rajtuk keresztül, akkor keresek egy másik kereskedést, ahonan biztosan mehetek. (Árpi emiatt egy kicsit le van lombozva, nem szeretne senkit sem kihagyni, ő valószínűleg sorsolni fog)
Az előrejelzés szerint 15-17fok és nem lesz csapadék.Remélem jól tudják! Motorozunk egyet pénteken, majd behúzol 05 alá
Rem jobb idő lesz pénteken, mint vasárnap! Persze többen nem kellene lenni, jó volt csoportbontás nélkül menni!
Ha gondolod,a többit megbeszéljük.Meg tudunk egyezni... Még annyit,h olaj,szűrő,levegőszűrő,komplett fékbetétgarnitúra(elsők,hátsó) még zacskóban,de már meg van.
Van nekem is egy 06-07-eshez való pályafejidomom bele vágva egy lámpa is, már azzal sem kell szarakodni csak fel kell rakni! De ha esetleg érdekel valakit az Akra full rendszer (nem titán) az is eladó 300k! Nem tom mennyi a boltba de ez is hibátlan bár használt.
Nem mond esőt péntekre és előfordulhat a 15fok is Pénteken már én is leszek teljes harci díszbe (rem tényleg nem fog esni)
Mit tudsz még az R6 kupáról?
hányszor mondtam h türd be a nadrágooooood?:)
Igazi fasz lettem
Na így a ringre nem fogok kiállítani, mert leköpködnek
Valaha sérült volt, de megcsináltattam és lefestettem. A szín nem eredeti yamaha. Egyébként úgy néz ki eladom a teljes idomzatot (Elvileg az R-Kupában csak pályaidommal lehet majd menni. Ez holnap kiderül). Ha el kel adnom, akkor megcsinálom a fotókat és küldöm. Úgy gondolom, hogy a fejidom 45, az oldalidomok 15, az alsók 20 pénz lesz.
Nagyon bejött a gép! A plexit már kicseréltem, azzal nem volt gond. A futóművön majd kövbe próbálok kicsit hangolni, egyenlőre nem akartam hozzányúlni. Rem pénteken már lesz rá alkalom Te is ha tudsz készülj úgy, hogy kijössz, max nem. Hátha megint kedvezni fog az idő!
Addig sajna nem tudom a fékcsövet lezongorázni, de ha nem túl keményen bánok vele nem vészes!
Akkor nagy mákod volt, hogy végül sikerült befordulni. Na meg a jélekjelenlét! Na ez a csúszókuplung eddig nagyon tetszik. Még meg kell szokni, egy két féktávnál nagyon dolgozik, és furcsa, de hálás szerkezet!
Voltak kint fotósok is, rem hamarosan fent lesznek a képek!
Szia!
Nekem van egy eladó R6-om,2000.04 havi.sötét plexi,felnicsík,mini index Arrow dob (megegyezés szerint),zsír új hátsó,90%-os első,+ első hátsó gumi.Ha gondolod,adatlapomon vannak képek,de ha érdekel,küldök több infót.Most dolgozom,nem tudok képet mutatni.Festés,idomok gyáriak.
Ha egy ilyen R6-ot szeretnél venni,mindenképp nézd meg a tipikus léptetővilla hibát!Ha elindulás után,nem dodja ki 1-ből,2-ből,akkor jó.Állítólag típushiba,én az enyémen nem tapasztaltam.Sok sikert!
Üdv:B