Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na örülök hogy tetszett a gép! A fékcsővel nekem is volt ilyen gondom. Tavaly még amikor nem slickel voltam pályázni hnem a gyári Qualival.. akkor tök jó volt. aztán felraktam a slick gumikat, gyorsultam, jvult a köridő.. aztán a célvégén elkezdtem fékezni, és elment minden fékreő..:O aztán behúztam még egyszer először fogott utána ismét elemnt minden.. visszaváltottam egyesbe, ezért sikerült befordulnom, nagymákom volt.. de beszartam rendesen. (akkor még a gyári fékfolyadék volt benne, ez forrt fel és belevegősödött) azóta ezt kicseréltem. így jól működik de felpuhul kicsit. most cserlem a fékcsövet én is.
Fékfolyadék motul verseny löttye van benn. nagyon jó.
futóműve nekem eddig tökéletes volt, bár lehet nem megyek akora tempót mint Ti.. vagy nem tudom.
gyári plekóval milyen a moto pályán? (most nekem is a gyári van visszarakva)
Hi!
Eleinte nagyon rossz volt az idő. Reggel én is vonakodtam, de végül kimentem. 9 elött kiértem, borus idő, nedves pálya, és 20 motoros volt kint. nem is regosztráltam. 1-2 bátor motoros felment, volt aki már az első kőrben elesett. Több kicsúszás is volt, de szerencsére nem volt komoly esés. Főleg a cél végén ill sikánban estek. Aztán kisütött a nap, felszáradt a pálya és egész nap csoportbontás nélkül lehetett menni. Sztem kb 50 motoros volt.
A moci nagyon bejön. A régi után olyan, mintha egy 750-esre ültem volna fel. Nagyon megy. Teljesen másképp kell menni vele, mint a régivel, és ezt még meg kell szokni. A futómű a gyári a beállítás is, és ez már most nem jó. Féktávon szitál. kigyorsításnál pumpál, és eszi a gumit. A fékcsövem még gyári, és ezért fel is puhult. Kormánytelo fullon betekerve, mégis az uszoda kanyarból kifelé 3-ban úgy tol, hogy egy kis hupli mindig beszitáltatta, ezért ott nem is mertem fullgázt tekerni.
De rettenetesen tetszik. Még szokni kell, és a teljesítményem is gyenge volt, betudom a téli szünetnek, és a hidegnek. Azért az idő sokkal jobb lett, mint a cárt. 2.07-08ak stabilan jöttek a nap végére. A régi mocival ez a teljesítményem max 2.10-re lett volna elég. Szóval KIRÁLY a vas. Várom a köv pályanapot. Csak a futóművel kellene vmit kezdeni!
Jó ötlet nekem van hozzá Eladó kormánystabilizátorom.
0630/2478971
Sziasztok!
Még újonc vagyok itt, és lenne pár kérdésem!
Első szériás R6-ot szeretnék venni, max 2000-ig, ahogy néztem az árakat, ennyire futja most, hitelt semmiképpen nem szeretnék felvenni...

Ha tudtok eladót szóljatok, mostmár olvasom a fórumot!
Illetve mikre figyeljek ha ilyen "idős" R6-ost megyek megnézni(venni)?

Köszi
Persze, de ha gondolod dobje egy mailt a gyorsabb kommunikacio miatt...
Gyári az idom?
Szia! Nem voltam, gondolom ezt láttad Te is.. nem mertem elmenni, aztem szar idő lesz, szombaton elég szar volt szakd az eső majdnem egész nap.. aztán ha jól tudom 11 ok lett végül mára nem?:)
Milyen volt? pálya, idő gumi motor?
...ha mar igy ideszoktam, van meg valami, ami erdekelhet benneteket:

BOS sportdob (R6-on volt, sajna az R1-re nem lett jo, arra vettem...) osszekotocsovel, 35E Ft.

udv,
N.
Szia,

kimentem a garazsba, megneztem, nem talaltam rajta mast, csak a csucsoknel azt a serulest, ami a kepen is latszik. minden ful meg van rajta. 8E ft az ara.

udv,
N.
Helló! Csak a sarka kapott az idomnak vagy más is? Hajszálrepedés vagy törés van rajta? Mennyi lenne?
Köszi!
Helló. Sérült? Esetleg egy képet tudnál küldeni róla? Meg mennyi lenne az ár.

Köszi!
Szia!

Ha érdekel van fekete idomom.

Üdv
Nekem is tetszett, annyira hogy vettem egy hozzávaló konzolt telóval kompletten együtt. (Gondoltam gányolhatok is de ez nem egy ...xxx...) Mivel az is külföldről jött, és akkor már az utalás és a posta nem drágább, viszont eladni talán könyebb együtt...
Nekem is ugyan ez volt a 2002-esen! Viszont a telot megtartottam, és most az van a 2007-esen! Csakj a konzolt adom el. Miért nem keresel te is inkább csak konzolt az új mocira? Bele fog menni ez a telo is! Ez a telo nagyon bejött! 4. éve használom, és semmi gondom nem volt vele, nagyon megbízható, és mivel progresszív igen jól végzi dolgát, minden körülményhez jó! Ha valaki meg akarja venni én ajánlom!

Amúgy gratula a mocihoz!
Helló, új vagyok itt, üdv mindenkinek.
Tavaly lettem R6 tulaj. Király a gép nekem bejön.
Vettem hozzá egy stabilizátort ami sajna nem jó rá, eggyel előtti típus,
ha valakit érdekel szóljon.

Infó itt:
http://www.vatera.hu/yamaha_yz...

fórumosoknak alkudni kötelező :) (persze nem sokat)

Tel: 06302478971
csanyi.richard@freemail.hu
Baluu Zetex: holnap jöttök?
Meg ha mar igy idecsoppentem, akkor hatha valaki keres meg valamit ezek kozul:
Szia,

nekem van, - ha meg mindig keresel- bar egy kicsi hianyzik az also csücsökből

udv,
N.
Elöl Dunlop slcik 1-es, hátul most michlen van, amikor vettem kifogyott a dunlop, az 2-es! Rem bírja majd a hideget, de ha olyan idő lenne, mint ma tök boldog lennék!
kész a moci is meg a futóm is, rem összejön a vasárnap is!
Mind2nknek igaza van! Az weboldal "K"-val, az oldalon már viszont "C"-vel van írva, szal nem mi vagyunk szemilisek...talán egységesen kellene megjelenni, és akkor a nép nem kavarodna össze... Ok?
Engem korábban leb,szott az elnökség a C miatt
Mit is kell beírni a zekszplórerbe www.r6Klub.hu Tessék
Ja, Ombre, nézd már meg jól azt az oldalt! --- ITT !
Jó van na...csak menedzselni próbáltam a CLUBOT!
R6Klub Papa, kezdő klubtag vagy?