Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mobilom: 70/949-4341, Rózsa Sándor, Siklós. Ha Q8Oils vagy Castrol olaj kell, akkor is keress bátran!
lehet elmegyek, még nem tudom. de addig még beszélünk mindenképpen. Csatlakoznék szivesen, lehet inen is jönne még 1 haverom
04.20.-án R6Club túrára jössz? Úgy néz ki mennénk Pécsről 1 páran! Részletek a Club oldalán! Csatlakozhatnál...
Még aki megteheti ...
esőmiatt fosok én is.. most nálunk egész jó idő van, csak a szél kezd feltámadni. Milyen gumával mennél?
bocs hgoy csak most:) úszni voltam
30/495-97-84 a számom.
Utána tudsz malackodni a barátnőddel
Ez lehet beválik!
Jól szellőző spidi pentát , vegyél alá orvosi gumikesztyűt. Yetin száraz volt az aszfalt .
Én részben a gumi miatt félek, meg hogy lefagy a kezem! Bár most nem fogok pályacsúcsot menni, igazából ismerkednék a mocival, ezért akarok nagyon kimenni, de félek a hidegben semmi értelme, és még ott az eső is! kesztíűt mit vettél fel?
Sztem minimum 5000 Ft-ot emelnek, így kb 25000 lesz időmérővel (összesen 2.5 órát motorozol + verseny)
Kemény lehetett...
Yetiről a korábban leírtakhoz még annyit:
0 - +2 fok körüli hőmérséklet volt, ami pályázni nagyon hideg (aszfalt -). A gumimelegítő alap, guminyomásokat alacsonyabbra vettem (felmelegítve volt 2.3 - 2.2, ez hidegen 1.9 - 1.7 bar), SC1 soft slickekkel mentem. Meglepetésemre melegen lehetett tartani őket a pályán, hírtelen kigyorsításoknál is csak mászni kezdett, nem csúszott meg. A perforált bőrruhám most nem volt annyira előnyös , felvettem alá egy ásónyom ruhát (vékony garbó, szélfogó overál, 2mm-es szivacslapok mellkashoz, mélygalléros nyakvédő, maszk). Kb 20-30 perc motorzás után teljesen áthűlt a ruha, és a kezeim. Fűtött autóval megoldható a ruha visszamelegítése, az ujjainkat meg benyomtuk a melegítőpaplan és a gumi közé a boxban. Piálni nem akartam, nehogy amiatt essek. Két pozitívuma volt a hidegnek: ideális 75 fokon üzemelt a blokk és úgy ment, mint a barom.
Persze odamennék, egyeztetés kérdése! De olyan is lehet, hogy mi is többen megyünk és Szekszárdon felveszünk téged ha van hely! A benzinköltséget szoktuk elosztani... 1 haverom pl. tud szerezni 1 Fiat Ducato-t, abba sztem 3 vas is befér! Megadhatnád a mobilod, ha ilyen felmerül tudjunk 1eztetni!
Jaaaaa....
Köszi! Ez a fényezés a pályaidomra, tavaly ősszel készült.. ősz vége fele. Még azóta is matricázom :D a jobb oldalon már van egy Yamaha felirat:)
ja elötte szürke volt, a pályaidom eredeti színe, most van először fényezve. Hát én is cimborákkal szoktam vinni a motort. 3an vagyunk általába, 2 utánfutón, egy pedig a kisbuszba. szerintem lehet beférnél, megbeszélem velük ha érdeel a dolog. Csak akkor idejönnél szexárdra vagy hogy mennénk?:)
időmérővel eddig 20 ezer volt, anélkül 17500 ha jól emléxem:)
Az az okos a cimborám (supermoto hooligan) volt, kóstolgatásnak szánta
hol?
Egy okostojás beszólt az Ogrénak 1 másik topicban, hogy nem döntötte peremig a gumit!
Elég húzós sztem, viszont többet lehet menni állítólag...
Ogre: mesélj már tapasztalatokat a yetiről! ott is elég hideg volt, milyen volt úgy motorozni? tapadás? Kezed arcod nem fagyott le? Mi volt a legrosszabb benne?
Jó lenne a Pring, az is tervbe van véve! Ott mennyi most egy nyíltnap trifája?
Szép lett a mocid...ez új festés nem? Miért kellett újjítanod? Már csak pár Q8Oils matrica hiányzik róla...